Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467717 alkalommal)

Nem elérhető zsoger

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Szappan, krém
« Válasz #120 Dátum: 2010. Április 07. - 15:46:01 »
Kecskeméten. Kicsit járnom kellet utána....

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Szappan, krém
« Válasz #121 Dátum: 2010. Április 07. - 20:18:38 »
Azt hiszem ide jó lesz...két dolgot is szeretnék.

Első: mitől van az hogy mostanában sosem kenem fel az egész arcomra a habot,csak közvetlenül lehúzás előtt,mert egyszerűen szárad a hab nagyon,és pelyhekben hullik le az arcomról...túl sok vagy túl kevés a víz?? Próbáltam már hogy a szappant mixelem a krémmel... kicsit jobb,de még nem az igazi.Ötlet  ???

Második: Arko ügy úgy látom elég rég stagnál...én azért kíváncsi vagyok rá.Ecseri úton láttam egy 100Ft-ost benézek oda hátha van, viszont kerestem neten és megláttam ezt : http://www.bettina97.hu/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=4&Itemid=2 Holnap felhívom őket,hátha árulnak darabban is...ha nem akkor megkérdem mi mennyi és megírom,hátha többen is vennének velem.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Szappan, krém
« Válasz #122 Dátum: 2010. Április 07. - 20:23:35 »
Azt hiszem ide jó lesz...két dolgot is szeretnék.

Első: mitől van az hogy mostanában sosem kenem fel az egész arcomra a habot,csak közvetlenül lehúzás előtt,mert egyszerűen szárad a hab nagyon,és pelyhekben hullik le az arcomról...túl sok vagy túl kevés a víz?? Próbáltam már hogy a szappant mixelem a krémmel... kicsit jobb,de még nem az igazi.Ötlet  ???


A szappan a keves. A szappan tul vizes pamaccsal nagyon gyorsan sok habot general, de ez rossz minosegu, vizes, gyorsan szarado hab. Csavard ki a pamacsbol a vizet, hogy csak nedves legyen. Vegyel fel vele jo sok szappant, ugy hogy a szappan szepen felkusszon a pamacs harmadaig. Ezutan kezdj el vizet adagolni hozza, keveset es lassan. Szep lassan, turelmesen epitsd fel a habot, ugy suru es tartos habod lesz, ami nem szarad. Remelem ez segit...

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Szappan, krém
« Válasz #123 Dátum: 2010. Április 08. - 15:35:29 »
zsoger jóvoltából sikerült beszereznem egy tubus Amigo Fresh borotvakrémet. Ugyanakkor a "Bögrék, tálak,..." topikban kínált rozsdamentes acél tégelyét (IKEA-s) megvettem, és már bele is töltöttem az Amigo-t :) Nekem így elsőre nagyon bejön az illata, remélem jó lesz használni is :D
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Szappan, krém
« Válasz #124 Dátum: 2010. Április 08. - 17:41:44 »
Én viszont most teszteltem a Wilkinson krémet...állagra nem rossz habot csinál, viszont az illata az olyan hmm "rezeg a léc".Jónak semmiképp nem mondható...nem irritáló,kellemetlen a 'szaga',de valahogy nekem nem jön be...olyan semmilyen.Valszeg a tégelyes szappannak is olyan,szval arról is lemondok.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Szappan, krém
« Válasz #125 Dátum: 2010. Április 08. - 17:43:25 »
zsoger jóvoltából sikerült beszereznem egy tubus Amigo Fresh borotvakrémet. Ugyanakkor a "Bögrék, tálak,..." topikban kínált rozsdamentes acél tégelyét (IKEA-s) megvettem, és már bele is töltöttem az Amigo-t :) Nekem így elsőre nagyon bejön az illata, remélem jó lesz használni is :D

 ??? Lehet, hogy ha valovban kremrol van szo, azt tubusban kellene tartani, egy fedetlen talkaban ki fog szaradni...

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Szappan, krém
« Válasz #126 Dátum: 2010. Április 08. - 17:53:03 »
??? Lehet, hogy ha valovban kremrol van szo, azt tubusban kellene tartani, egy fedetlen talkaban ki fog szaradni...

OFF

Nem fedetlen, egy elég jól záródó menetes fedele van. Sőt annyira jól zár, hogy egyszer sikerült úgy rátenni, hogy alig bírtam leszedni ;D Itt egy kép róla. Kimondottan tetszik amúgy benne, hogy átlátszó műanyag a teteje. :)
+
zsoger is ilyenben tartja a krémjeit és azt mondta, neki semmi baja nincs vele.

ON
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Szappan, krém
« Válasz #127 Dátum: 2010. Április 08. - 18:09:48 »
Bocsanat! Azt hittem a fedo nelkuli Ikeas fem kublirol van szo!

PaT

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #128 Dátum: 2010. Április 08. - 23:41:15 »
Én viszont most teszteltem a Wilkinson krémet...állagra nem rossz habot csinál, viszont az illata az olyan hmm "rezeg a léc".Jónak semmiképp nem mondható...nem irritáló,kellemetlen a 'szaga',de valahogy nekem nem jön be...olyan semmilyen.Valszeg a tégelyes szappannak is olyan,szval arról is lemondok.

A tégelyes kék wilkinson szappannak szerintem kifejezetten finom illata van, feleségem kedvence.

Nem elérhető egon olsen

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Szappan, krém
« Válasz #129 Dátum: 2010. Április 08. - 23:54:27 »
Én viszont most teszteltem a Wilkinson krémet...állagra nem rossz habot csinál, viszont az illata az olyan hmm "rezeg a léc".Jónak semmiképp nem mondható...nem irritáló,kellemetlen a 'szaga',de valahogy nekem nem jön be...olyan semmilyen.Valszeg a tégelyes szappannak is olyan,szval arról is lemondok.

A tégelyes kék wilkinson szappannak szerintem kifejezetten finom illata van, feleségem kedvence.
Az illata valóban jó de a hab minősége hmmm...

nemo

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #130 Dátum: 2010. Április 09. - 19:22:35 »
Az illata valóban jó de a hab minősége hmmm...
Az illata sajnos nekem is bejön, nekem ez az elsö szappanom. A hab minöségével én sem vagyok elégedett, de eddig azt hittem, én vagyok még gyakorlatlan - ami minden esetre igaz is - a habkeverésben.

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Szappan, krém
« Válasz #131 Dátum: 2010. Április 09. - 20:23:40 »
Emléxik még vki a Derby borotvakrémekre?Most láttam a helyi DM-ben,elég pofás a csomagolása,nem is drága.Majd lehet veszek egyet próbára.A gyártó ua. mint a Figaró,Barbon esetében, a Caola.

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Szappan, krém
« Válasz #132 Dátum: 2010. Április 09. - 21:05:44 »
Caola létezik még? Vagy vmi igen régi készletet láttál?

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Szappan, krém
« Válasz #133 Dátum: 2010. Április 09. - 21:17:11 »
Caola létezik még? Vagy vmi igen régi készletet láttál?

Ő azt mondta,hogy gyártó :D megnéztem a Figarót és tényleg Caola-Alfa vagy mi van ráírva...

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Szappan, krém
« Válasz #134 Dátum: 2010. Április 09. - 22:19:11 »
Így van, elég csúnyán szétesett a gyár (legalábbis ezt hallottam), de tény, hogy a barbon/figaró gyártójaként Caola-Alfa van feltüntetve (cím: 1117 Bp. Hunyadi út). ;)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici