Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 484381 alkalommal)

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Szappan, krém
« Válasz #240 Dátum: 2010. Május 18. - 17:25:30 »
Félreértéseket elkerülendő idézem önnönmagamat: "e-bayes Barbon 8 dolcsi + 6.50 shipping. 4 kilóért vettem... :" A nem megértett részt pirossal kiemeltem. Tehát 400 forintért vásároltam Budapesten, csak meglepett a termék tengerentúli árszínvonala. Ők is szeretik talán. Ennyiért is.

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Szappan, krém
« Válasz #241 Dátum: 2010. Május 18. - 17:35:44 »
Elnézést mindenkitől, ezt csúnyán félreértettem! :-\
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #242 Dátum: 2010. Május 18. - 17:38:25 »
Gyerekek, mi egy közös szubkultúrában mozgunk, és ennek a szubkultúrának az amerikai tagozatában egy amerikainak a European, sőt, azon belül is a légypiszoknyi Hungarian Barbon abszolút kuriózum. Mondom, az csoda, hogy valaki rendelt egy kartonnal, és kínálja. Ennek következtében itt már nem igazán racionális szempontok érvényesülnek. Ezért aztán abszolút fölösleges bármilyen árral kapcsolatos összehasonlítást végezni.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #243 Dátum: 2010. Május 18. - 17:39:53 »
Ellenpélda: nézzétek meg, mennyi az USÁ-ban a Colonel Conk szappan. Aztán nézzétek meg, mennyiért adja az Extrametál. Ha olyan kedvünk van, mégis megvesszük.

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Szappan, krém
« Válasz #244 Dátum: 2010. Május 18. - 18:27:04 »
Így van. Kár, hogy nincs mondjuk magyar finomacél ipar aki előállítana nekünk és a nagyvilágnak pl. Filarmonica színvonalú magyar portékát.  :'( Oszt akkor sokaknak lehetne igazán jó kése nem egy vagyonért. Meg lenne maxi respect tu hángöri.

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Szappan, krém
« Válasz #245 Dátum: 2010. Május 18. - 18:47:38 »
Így van. Kár, hogy nincs mondjuk magyar finomacél ipar aki előállítana nekünk és a nagyvilágnak pl. Filarmonica színvonalú magyar portékát.  :'( Oszt akkor sokaknak lehetne igazán jó kése nem egy vagyonért. Meg lenne maxi respect tu hángöri.

Volt ilyen! Úgy hívták, Finomacélárugyár  ;D és gyártottak  :borotva: -t is!!! Nekem van egy itthon, az lesz a következő projekt! Igaz svéd acélból készítették a cuccokat, de akkor is! (Az SFk- lengyel kések is svéd acélból vannak!)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Szappan, krém
« Válasz #246 Dátum: 2010. Május 18. - 21:10:22 »
Igen én is láttam lepukkant állapotban, de - hogy átvigyem az értelmet - nem érintette meg a világot igazán a "magyar csoda" bársonyosan arisztokratikus keze. Inkább csak mint holmi kérges proletár munkástenyér...Sajnos. :crazy:

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Szappan, krém
« Válasz #247 Dátum: 2010. Május 18. - 21:11:52 »
Ma este Barbonizálom magam, majd megírom.  :borosta:

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Szappan, krém
« Válasz #248 Dátum: 2010. Május 19. - 00:21:37 »
Tehát kipróbáltam New Jersey :D kedvencét "a" Barbont. Nagyapám is ezzel tolta az ipart, há' mondom jó lesz nekem is. Apránként adagolva a vizet a - vízzel együtt megmikrózott, immáron meleg - müzlistálban kevertem ki a legjobb állagú habot. Pazar, sűrű, krémes, jó illatú, jó állagú, f@sz@. Egy kisujj percnyi mennyiségből dolgoztam, 4 kör bőven kijött, több nem kellett, de 2 még biztos volt a pamacsban. BBS-re nyomtam a képem, csak az utsó körben csípett icipicit, de amúgy nagyon kellemes volt. Utána Bloc Osma satírozás, száradás után hideg vizes öblítés, felitatás. Most olyan a pofám, mint 6 éves koromban.  :borotva: Egy észrevétel: az eddig kipróbált low-cost krémeknél több residuumot hagy maga után. 1 szó mint 100: good old stuff. Ennyiért pláne.

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Szappan, krém
« Válasz #249 Dátum: 2010. Május 19. - 00:52:57 »

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Szappan, krém
« Válasz #250 Dátum: 2010. Május 19. - 08:11:08 »
na ezek után már csak muszáj lesz ki próbálni...

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Szappan, krém
« Válasz #251 Dátum: 2010. Május 19. - 08:21:24 »
Én nagyfaterom is használ Barbont...meg Figarót.Figaró tetszik,Barbont még nem prószáltam,de akk megsasolom.
Thaly már késsel nyomod? Tapasztalat? És kép már végre a késről ???  ;D

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #252 Dátum: 2010. Május 19. - 18:35:14 »
Valakinek van tapasztalata weleda borovakrémmel, illetve borotválkozás utáni balzsammal?

Kérem szépen, itt a válasz, remélem, elég kimerítő és részletes!   :borotva:

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Szappan, krém
« Válasz #253 Dátum: 2010. Május 19. - 18:49:17 »
Morph! Képek a galériában!  8)

Nem elérhető Blamazs

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 46
Re:Szappan, krém
« Válasz #254 Dátum: 2010. Május 19. - 22:21:37 »
Ma kiprobaltam a lord platinum penget. Meggyozo volt nagyon. Kivancsi leszek a masodik borotvalkozaskor is ilyen eredmenyt hoz-e.
De hogy a topichoz is hozzaszoljak. Van nekem a speick borotvaszappanom. Ma tudtam vele eloszor rendes habot kesziteni.
Kezdok baklovese utan megtalaltam a trukkjet neki. Az egesz szappant bedobtam a mosdoba meleg vizbe, kb 1 percre. Igy vittem fel
a szappant az arcomra, es utana a pamaccsal tokeletes habot tudtam letrehozni. A masodik korre is maradt a pamacsban boven elegendo hab.
Mostmarcsak az a bajom, hogy a mullerbol elfogy a speick szappan es nem is lesz tobb a hirek alapjan. Pedig nekem nagyon bejon mindenfele teren.
2010 április 15-től Lord L6 + Victoria malac pamacs.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici