Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467540 alkalommal)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Szappan, krém
« Válasz #285 Dátum: 2010. Június 27. - 21:51:36 »
Az illatmentes azért csalódás szinte mindenkinek, mivel az nem skinfood, hanem mint ahogy rája is vagyon írva moisturiser vagyis hidratáló tej.
Köze nincsen az afreshave-ekhez, arcápoló.
Csak a neroli valamiért, illatmentes skinfood-nak árulja.
Hidratálonak viszont egész jó!

Amindenit, megneztem az itthoni tubust es valoban. Illetve a hivatalos honlapon is kulon tuntetik fel. Ciki, en hittem a Nerolinak es bar lattam, hogy nem skin food felirat van rajta, ugy gondoltam ettol ez meg egy AS...  >:(

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Szappan, krém
« Válasz #286 Dátum: 2010. Július 04. - 14:20:52 »
Vettem ma a zsibiben WARS krémet, nagy meglepetésemre. Volt mellette Lider is, az elvileg majdnem, vagy teljesen ugyanaz. Elsőre azt hittem valami külföldi szerzemény, aztán látom hogy magyar szöveges cimke van a hátuljára ragasztva, Krakkóban gyártják, és Debrecenben az Alkotás u. 71 alatt van a forgalmazó. Erről tud valaki valamit, hogy kinek szállítanak, és hol lehet ilyet vásárolni?  Ma kipróbálom, de neten mindenhol áradoznak erről a krémről, alig várom hogy nőjön a borostám ;D
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Szappan, krém
« Válasz #287 Dátum: 2010. Július 04. - 21:37:28 »


Szia Sanyi !

Talán mintha Ed említette volna, hogy hozott egy pár tubust a lengyelektől.

Én már próbáltam, az illata nagyon kellemes, konszolidált, de nem vészesen öreg uras....  ;)
A habképzése megegyezik proraso-val.   :borotva:  állékony, vastag habot ad.

Írhatnál árat....


Salmo
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Szappan, krém
« Válasz #288 Dátum: 2010. Július 04. - 21:56:42 »
Kemény kettőszáz magyar királyi forintért vesztegették :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #289 Dátum: 2010. Július 05. - 16:29:06 »
Hagy kérdezzem már meg, aki Barbont használ, mennyi kell belőle egy borotválkozáshoz? Én a kisujjam első másfél, két percényit kitevőt, de kicsit soknak tűnik, kevesebbel meg nem tudok olyan jó krémet gyártani? Felhasználói hiba, vagy természetes?

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Szappan, krém
« Válasz #290 Dátum: 2010. Július 05. - 16:40:32 »
Én azzal nyomom és másfél centit nyomok, "tubusszáj" :crazy: vastagsággal.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Szappan, krém
« Válasz #291 Dátum: 2010. Július 05. - 17:11:10 »
Leginkább felhasználói hiba, bár attól függ mekkora a pamacsod. Ha nagyon nagy, akkor kell annyi hogy felvegye az egészet és jó habot is csináljon belőle. Szerintem a Balea pamacs kb. közepes, de ahhoz nekem elég egy borsó mérető adag, vagy másfél borsószemnyi. Nem lehet hogy kevés vizet adsz hozzá? Adj hozzá addig vizet szép lassan hogy elkezdjenek nagyobb buborékok megjelenni. Na, annál kevesebb kell hogy jó legyen :) Bár mindenki másképp szereti a habot, én kicsit sűrűn szeretem. Én csak 2 kört szoktam menni, de még így is marad egy harmadik körre való. Esetleg még az elképzelhető hogy nem kevered el rendesen az összes krémet, és a pamacsban valahol összegyűlik és csak kicsi részéből lesz igazi hab.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #292 Dátum: 2010. Július 05. - 17:54:57 »
Függhet a helyi víztől, sőt, annak hőmérsékletétől is...

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Szappan, krém
« Válasz #293 Dátum: 2010. Július 05. - 18:18:18 »
Én forró vizet engedek a köcsögbe és beleállítom a pamacsot fürdés előtt. Mire kész vagyok - 10 perc - a köcsög is, meg a pamacs is (a magába szívott vízzel együtt) meleg, és így keverem a habot. Ami hab nem kell a képemre, azt melegen tartja a köcsög. Jól működik, de egy Georgetown-t én is szeretnék. :borosta:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #294 Dátum: 2010. Július 05. - 18:37:35 »
Függhet a helyi víztől, sőt, annak hőmérsékletétől is...
ugyanolyan a csapvíz, mint a tied :)

hát, köszönöm a tapasztalatokat, majd még megnézek egy-két videót a neten, mert nem jövök rá, h mit ronthatok el.  ???

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Szappan, krém
« Válasz #295 Dátum: 2010. Július 05. - 19:22:22 »
Adj hozzá addig vizet szép lassan hogy elkezdjenek nagyobb buborékok megjelenni.

Pontosan ez az a pillanat, amikor biztosan tudhatod, hogy tobb lett a viz a kelletenel  ;D

Amikor azt latod, hogy a hab kezd egesz kremszeru lenni, mint a jominosegu tejszinhab es selymes a fenye... na akkor tokeletes.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #296 Dátum: 2010. Július 05. - 20:11:09 »
Adj hozzá addig vizet szép lassan hogy elkezdjenek nagyobb buborékok megjelenni.

Pontosan ez az a pillanat, amikor biztosan tudhatod, hogy tobb lett a viz a kelletenel  ;D

Amikor azt latod, hogy a hab kezd egesz kremszeru lenni, mint a jominosegu tejszinhab es selymes a fenye... na akkor tokeletes.
ez megvan. ezt már megtaláltam, a probléma az az, h 6x annyi cuccal, mint kellene... szóval valami más lesz a gond mint a víz-cucc arány

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Szappan, krém
« Válasz #297 Dátum: 2010. Július 05. - 21:09:48 »
Adj hozzá addig vizet szép lassan hogy elkezdjenek nagyobb buborékok megjelenni.

Pontosan ez az a pillanat, amikor biztosan tudhatod, hogy tobb lett a viz a kelletenel  ;D

Amikor azt latod, hogy a hab kezd egesz kremszeru lenni, mint a jominosegu tejszinhab es selymes a fenye... na akkor tokeletes.
ez megvan. ezt már megtaláltam, a probléma az az, h 6x annyi cuccal, mint kellene... szóval valami más lesz a gond mint a víz-cucc arány

Milyen pamacs?

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #298 Dátum: 2010. Július 06. - 08:39:14 »
balea, tehát elvileg...

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Szappan, krém
« Válasz #299 Dátum: 2010. Július 06. - 08:42:50 »
Nekem elég rossz tapasztalataim vannak a Balea pamaccsal, eddig még sosem sikerült annyi krémből normális habot csinálni, mint akár a Zenith, akár a noname borz pamacsommal...
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici