Szerző Téma: Slant borotvák  (Megtekintve 76556 alkalommal)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Slant borotvák
« Válasz #180 Dátum: 2014. Március 16. - 07:36:50 »
20-nál zárult a móka tár. A szám elég gyanús. Vajon a 'beetetés' után jön belôle drágábban több?

Én már annak is örülnék, ha a sajátomat megkapnám. :) Hogy utána mi lesz az már nem nagyon izgat. Mindenesetre az üzlet esetemben úgy köttetett, hogy számoltam a problémás ügymenettel, benne van a pakliban. Én lepődnék meg legjobban, ha jövő hét pénteken landolna a tuti cucc a ládámban. :)

Vajon honnan a fenéből jut valaki ennyi egyforma Apollo borotvához manapság? Egy paraszt szántás közben véletlenül kifordított a földből egy Apollo üzemet, vagy mi?
Netán Kínában már Apollo szlenteket is koppintanak? A gyári sorján azért erősen elgondolkodtam... :D Az akkori gyártó nem tudom mennyire volt precíz, de ha enyém az üzem, akkor ilyen sorjásan nem hagyom kimenni.
És ebből 20 eredeti darab...hát...???

Mivel egy bolttal rendelkező régiségkereskedő a fickó, pláne kínai, így nem tudom elképzelni, hogy valamilyen szinten ne járt volna utána a cuccok aktuális piaci értékének. Ezen a bolton 2x ennyit is kaszálhatott volna, mert ha dupla ennyiért adja fixen, az a pár fanatikus gyanítom akkor is megveszi.

Megjegyzem a rendelés óta is kapott már negatív értékelést. Mindemellett az értékeléseket nézve az is látszik, hogy két szerencsés flótás már az Apollóval nyomhatja.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Slant borotvák
« Válasz #181 Dátum: 2014. Március 16. - 13:19:46 »
20-nál zárult a móka tár. A szám elég gyanús. Vajon a 'beetetés' után jön belôle drágábban több?

Én már annak is örülnék, ha a sajátomat megkapnám. :) Hogy utána mi lesz az már nem nagyon izgat. Mindenesetre az üzlet esetemben úgy köttetett, hogy számoltam a problémás ügymenettel, benne van a pakliban. Én lepődnék meg legjobban, ha jövő hét pénteken landolna a tuti cucc a ládámban. :)

Vajon honnan a fenéből jut valaki ennyi egyforma Apollo borotvához manapság? Egy paraszt szántás közben véletlenül kifordított a földből egy Apollo üzemet, vagy mi?
Netán Kínában már Apollo szlenteket is koppintanak? A gyári sorján azért erősen elgondolkodtam... :D Az akkori gyártó nem tudom mennyire volt precíz, de ha enyém az üzem, akkor ilyen sorjásan nem hagyom kimenni.
És ebből 20 eredeti darab...hát...???

Mivel egy bolttal rendelkező régiségkereskedő a fickó, pláne kínai, így nem tudom elképzelni, hogy valamilyen szinten ne járt volna utána a cuccok aktuális piaci értékének. Ezen a bolton 2x ennyit is kaszálhatott volna, mert ha dupla ennyiért adja fixen, az a pár fanatikus gyanítom akkor is megveszi.

Megjegyzem a rendelés óta is kapott már negatív értékelést. Mindemellett az értékeléseket nézve az is látszik, hogy két szerencsés flótás már az Apollóval nyomhatja.
Talán kínai, fixen francia, régiségnepper. Nem tuti, h. teljesen képben van az értékével. Szerintem valahogyan hozzájutott egy garnitúra NOS darabhoz, amit a gyár a csőd előtt minden mindegy alapon másik típus dobozába csomagolt. Aztán odaszáradt valahová. Itt beesett neki, feldobta, rákaptak az emberek, így 20-nál levette, felrakja drágábban. Vagy csak 20 volt. Forgott az áru, gondolom az egész móka került neki két darab árába.
Jövő héten kiderül.
Gillette Tech 1951

fehege

  • Vendég
Re:Slant borotvák
« Válasz #182 Dátum: 2014. Március 16. - 13:48:03 »
Franciáknál nem elképzelhetetlen a polclelet valami 50 évnél idôsebb pipere vagy dohány boltból, vagy nagyker raktárból.  :handshake:
A két Apollo cuccost megkapott milyen értékelést adott? Szerintem megköszönték ...

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Slant borotvák
« Válasz #183 Dátum: 2014. Március 16. - 19:56:02 »
Franciáknál nem elképzelhetetlen a polclelet valami 50 évnél idôsebb pipere vagy dohány boltból, vagy nagyker raktárból.  :handshake:
A két Apollo cuccost megkapott milyen értékelést adott? Szerintem megköszönték ...

Igen, pozitív a visszajelzés és angol nyelvű, tehát nem a gall éltársak ugrottak rá a cuccra.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Slant borotvák
« Válasz #184 Dátum: 2014. Március 17. - 20:06:17 »
Lett találat a kódra: 14-én Seysselben volt.

Ezekkel a követésekkel csak az a gond, hogy elég nagy késéssel működnek
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Slant borotvák
« Válasz #185 Dátum: 2014. Március 17. - 20:09:42 »
Lett találat a kódra: 14-én Seysselben volt.

Ezekkel a követésekkel csak az a gond, hogy elég nagy késéssel működnek

Így érhet majd, nagy meglepetés!  :futyul:
Sheffield-England

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Slant borotvák
« Válasz #186 Dátum: 2014. Március 17. - 21:01:06 »
Nyugtával szeretem dícsérni...:)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Slant borotvák
« Válasz #187 Dátum: 2014. Március 17. - 21:39:48 »
Próbáld a posta.hu/tracking oldalt, nekem sokszor naprakészebbnek tűnik, mint pl az USPS vagy más posták, ahonnan jön a küldemény.

Lett találat a kódra: 14-én Seysselben volt.

Ezekkel a követésekkel csak az a gond, hogy elég nagy késéssel működnek
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

fehege

  • Vendég
Re:Slant borotvák
« Válasz #188 Dátum: 2014. Március 17. - 22:16:54 »
Nyugtával dícsérheted ezt a minimum 70 éves NOS cuccost.  :hurra: Mázlista!  :sör:


Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Slant borotvák
« Válasz #189 Dátum: 2014. Március 18. - 19:10:19 »
Magyar Posta még nem látja. Ott van az tán még Grenoble környékén.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Slant borotvák
« Válasz #190 Dátum: 2014. Március 18. - 20:17:52 »
Enyémre a posta.hu ezt dobta:
2014.03.18
08:32   
Item information :
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

Várás van!
 :o
Gillette Tech 1951

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Slant borotvák
« Válasz #191 Dátum: 2014. Március 19. - 20:19:17 »
Na, nekem megjött, olyan, mint a képeken. A fej közepén (a tőcsavarnál) állásában kissé megkorrodált a króm alatt (vsz. nem volt tökéletesen tiszta a galván előtt, gyári hiba), amúgy vsz. NOS. A hozzá adott pengét nem tudom, NOS-e, majd Feri felvilágosít bennünket.
Jó vétel volt, köszi a fülest!  :sör:
 :hurra:
Gillette Tech 1951

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Slant borotvák
« Válasz #192 Dátum: 2014. Március 19. - 20:44:30 »
Mikor rendelted? Illetve melyik nap postázta a tag?
Nekem múlt hét csütörtökön jött a levél a kóddal, tehát 6 napja, szóval ez még teljesen ok (mondjuk volt már, hogy USA-ból 5 és fél nap elég volt)

Nekem még mindig FR-ben van a francia posta szerint, magyaron meg ugyanúgy nem ad rá semmit.
Mondjuk ebben a nyomkövetős marhaságban azóta nem nagyon bízom, hogy a net szerint Chicago-ban lévő borotvával vidáman borotválkoztam itthon.  ;D
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Slant borotvák
« Válasz #193 Dátum: 2014. Március 19. - 20:47:45 »
Nekem is Franciaországban van még a cucc, szintén csütörtökön került postára.
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Slant borotvák
« Válasz #194 Dátum: 2014. Március 19. - 20:55:51 »
Mikor rendelted? Illetve melyik nap postázta a tag?
Nekem múlt hét csütörtökön jött a levél a kóddal, tehát 6 napja, szóval ez még teljesen ok (mondjuk volt már, hogy USA-ból 5 és fél nap elég volt)

Nekem még mindig FR-ben van a francia posta szerint, magyaron meg ugyanúgy nem ad rá semmit.
Mondjuk ebben a nyomkövetős marhaságban azóta nem nagyon bízom, hogy a net szerint Chicago-ban lévő borotvával vidáman borotválkoztam itthon.  ;D
Csütörtökön postázta, egyszerre a tiétekkel (gondolom összevárja dolgait, ha nagyban tolja).

FR posta...
A magyar posta trackinget nézzétek.
Gillette Tech 1951

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici