Szerző Téma: Slant borotvák  (Megtekintve 76246 alkalommal)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Slant borotvák
« Válasz #30 Dátum: 2013. December 09. - 19:59:03 »
Olyan "aztakurva" érzéssel áll a kezedbe (kezembe), két tucat különböző DE után.

:) Használat után is ugyanaz az érzés? :) Mármint jó értelemben persze....
(szerintem)

fehege

  • Vendég
Re:Slant borotvák
« Válasz #31 Dátum: 2013. December 09. - 20:19:38 »
Persze. Semmi irritáció, vagy pötty.

Azt nem mondon, hogy nyomkodhatod bátran. Rendes technikával gond nélkül műkodik az arcon.
Szóval nem kell óvatoskodni vele, mint ami egy agresszív, de nem alapos fém slant esetében szinte kötelező.

Ákos! Most egy iKon slant valami 40 USD körül áll az USA eBay-en. Slant szerintem nincs fent több. (Csak USA-ba szállít.)

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Slant borotvák
« Válasz #32 Dátum: 2013. December 09. - 20:33:12 »
Kösz fehege.

Azt hiszem előbb-utóbb slantot is muszáj kipróbálnom. Hátha még többet is sikerülne...   
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető ultra

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 534
Re:Slant borotvák
« Válasz #33 Dátum: 2013. December 09. - 20:39:57 »
Szerintem is jo a slant, bar 40 dollarnal tobbe fog kerulni. En 1000 eve  lattam slantet az ebay-en ,akkor 130-ert ment el ,a legolcsobb meg amivel talalkoztam 110 volt , masodkezbol. Most van fennt egy OC deluxe 115-ert vagy jobb ajanlat. Na meg az egyedi Ikon amiert most eppen 500-at ker a tulaj.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Slant borotvák
« Válasz #34 Dátum: 2013. December 09. - 20:46:06 »
Köszi Feri!

Valójában 37C-n öröm a fejem, azzal mi a tapasztalat?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

fehege

  • Vendég
Re:Slant borotvák
« Válasz #35 Dátum: 2013. December 09. - 20:54:10 »
Az enyémet 129,9 USD-ért vittem el. Egyedül voltam ...

Meg ugyan attól az eladótól előtte 5 perccel lecsúsztam kb. ugyan ennyiért egy csili-vili szinte új, egy iKon nyélen három fej kombóról.  Ketten licitáltunk csak. Én elég bénán.  :fejfal:
Azóta is fáj.  ;D

Figyelőbe be kell állítani, hogy rögtön jelezzen. Meg gátlás nélkül írtam azoknak is, akik jelezték hogy csak USA belföldre szállítanak. Így jött ami van. Vissza írta, hogy magyarisztán okay.
 

Nem elérhető ultra

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 534
Re:Slant borotvák
« Válasz #36 Dátum: 2013. December 09. - 20:58:47 »
Hol licitalsz?

fehege

  • Vendég
Re:Slant borotvák
« Válasz #37 Dátum: 2013. December 09. - 20:59:36 »
Ákos! 37C-t még nem próbáltam. Látatlanban szerintem rendben van. Jó készülék.

fehege

  • Vendég
Re:Slant borotvák
« Válasz #38 Dátum: 2013. December 09. - 21:08:56 »
Hol licitalsz?

Szerintem iKon-ra és egyéb rozsdamente DE-re -, és vintage USA SE (Kampfe Bros) csak az USA eBay-en érdemes. 14-20 USD postával, ha hajlandó az eladó. (Plusz az Etsy is nagyon jó!)

Bakelit Slant-ekre, vintage Gillette -, vintage német vagy svéd (Heljestrand) SE és DE a német és francia eBay-en vadászható le jól.

Borotvakések után, vintage Gillette DE után, angol SE után az angol bay-en érdemes kajtatni. Egyre drágábban sikerül itt sajnos ...

Belpiacos  hírdetéseknél - az angol eBay kivételével - 5 megkeresésből kb. 3 esetben hajlandóak voltak hozzánk szállítani.
Érdemes bepróbálkozni! Mert mindenhol a nemzetközire hírdetett liciteket jó áron elég nehéz manapság kifogni.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Slant borotvák
« Válasz #39 Dátum: 2013. December 09. - 21:27:19 »
Meg ugyan attól az eladótól előtte 5 perccel lecsúsztam kb. ugyan ennyiért egy csili-vili szinte új, egy iKon nyélen három fej kombóról.  Ketten licitáltunk csak. Én elég bénán.  :fejfal:
Azóta is fáj.  ;D
Nyáron néztem Devecserbe' egy oldschool outi bringát, jó állapotban, valami manufakturális olasz vázzal, Campagnolo váltóval. A párom mondta, h semmiképpen ne vegyem meg. Addig nézegettem, míg egy barna bőrű továbbértékesítő szó nélkül kifizette érte a vételárat. Fél év eltelt azóta (aug. 17, napra pontosan emlékszem... :) ) és még mindig nagyon bánom. Ez ilyen Feri. Feldolgozni nehéz, de el kell(ene) fogadnunk...

fehege

  • Vendég
Re:Slant borotvák
« Válasz #40 Dátum: 2013. December 09. - 21:58:16 »
Ott én is láttam olyat, hogy befutott agy nyitott platós kisteherautó, csurig rakva biciklikkel.
Már pont kezdték lerakni.
Odalépett hirtelen egy hasonló kinézetú úr, mint amit írtál. Alku nélkül megvette az összeset. Plusz kérte, hogy hova szállítsák.
Ahogy jött, már ment is a platós teherkocsi.
Egy percig sem tartott az egész.  :o

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Slant borotvák
« Válasz #41 Dátum: 2013. December 10. - 06:37:50 »
Én még a normál borotvában is addig igazgatom a pengét, ameddig úgy érzem, hogy mindenhol stimmel a szimmetria és a párhuzam.

Mondjuk egy Merkur 37C slant elérhetőbb nekem árban.
Kissé részletesebben tudnád ecsetelni, hogy mi a különbség használatban, ha volt ilyened (is)?
Nekem meg olyan van, viszont csak olyan :D Nagyon jó minőség, Merkurhoz képest... A nyele ugyanaz, mint a 34C-nek - masszív, jó fogású HD.  Képek és leírások alapján a fej egyezik a Hoffritz slant-ek fejével, de azt mondják (akik mindkettőt használják), hogy a Merkur precízebb, nem kell igazgatni a pengét behelyezéskor. Ezt csak igazolni tudom, de nincs viszonyítási alapom :D
 Tegnap is ezzel borotválkoztam; az egyik legjobb és legalaposabb borotvám.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Slant borotvák
« Válasz #42 Dátum: 2013. December 10. - 08:41:16 »
"Barna bőrű úr" megjegyzès csak engem zavar? Mennyire releváns a bőrszín ebben a történetben?

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Slant borotvák
« Válasz #43 Dátum: 2013. December 10. - 08:52:11 »
"Barna bőrű úr" megjegyzès csak engem zavar? Mennyire releváns a bőrszín ebben a történetben?
Csokimikulás. Szeretem. Az lenne a diszkriminatív, ha le tejbevonómasszamikulásoznánk.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Slant borotvák
« Válasz #44 Dátum: 2013. December 10. - 08:59:23 »
...és a slant borotvákhoz is pont' annyi köze...
Bár ez az egész topic szenved mióta nincs itt pár régi és releváns hozzászólás.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici