Szerző Téma: Kérések topikja  (Megtekintve 104742 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kérések topikja
« Válasz #15 Dátum: 2014. Május 06. - 09:13:46 »
Biztosan meg lehet valahogy buherálni, de én nem tenném. Gyorsan forog az a fűkasza, jobb a békesség. Szerintem vegyél hozzávalót, én azt tenném. Az is elképzelhető, hogy mire elkészül, drágább lesz a leves, mint a hús. :kv2:

Esztergályos ismerősöd tud hozzá gyártani egy belső M10 külső M8 közcsavart akkor filléres megoldással müködik.
Vagy belső M8 külső M10 attól függ milyen a fej.
Ha meg sajat csavaros, akkor meg egy belső menetes perselyt kellene gyártani, ahol a persely belső menete M8, a külseje 0.1 es illesztéssel 10 es s a hossza a fely pontos mélysége.

De ha nem végszükséglet, nem használnék nem hozzá készűltet

De ne alap húzott anyagból hanem erősebből gyártassad le külömben a 8as menetet belenyalja a kaszába.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető herberts

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 191
Re:Kérések topikja
« Válasz #16 Dátum: 2014. Május 06. - 09:17:12 »
Biztosan meg lehet valahogy buherálni, de én nem tenném. Gyorsan forog az a fűkasza, jobb a békesség. Szerintem vegyél hozzávalót, én azt tenném. Az is elképzelhető, hogy mire elkészül, drágább lesz a leves, mint a hús. :kv2:
Rajta vagyok témán de eddig csak 10-es menettel találtam,gyárit baromi drágán vagyis a fűkaszám árához képest.
Keresek folyamatosan.

Nem elérhető herberts

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 191
Re:Kérések topikja
« Válasz #17 Dátum: 2014. Május 06. - 09:19:40 »
Túl vékony lesz a közcsavar falvastagsága nem bírná el a két menetet.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Kérések topikja
« Válasz #18 Dátum: 2014. Május 06. - 11:38:05 »
... baromi drágán vagyis a fűkaszám árához képest. ...
Akkor az maradt, hogy kell venni egy jóval drágább fűkaszát! :fetreng:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető herberts

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 191
Re:Kérések topikja
« Válasz #19 Dátum: 2014. Május 06. - 12:18:34 »
... baromi drágán vagyis a fűkaszám árához képest. ...
Akkor az maradt, hogy kell venni egy jóval drágább fűkaszát! :fetreng:
Köszönöm az segítő kész hozzászólásokat  :fetreng: úgy néz ki meg van a megoldás:
http://www.kertigepalkatresz.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=1428&category_id=145&keyword=v%C3%A1g%C3%B3fej&option=com_virtuemart&Itemid=1
Ha sikerül jobban tönkre tennem a gépet vagy levágom a lábam jelzem  :fetreng: .

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Kérések topikja
« Válasz #20 Dátum: 2014. Május 06. - 12:26:09 »
Örülök, hogy tudtam segíteni. ;D


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető herberts

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 191
Re:Kérések topikja
« Válasz #21 Dátum: 2014. Május 07. - 11:41:22 »
Van köztönk valaki aki a Vodafonnál dolgozik?

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Kérések topikja
« Válasz #22 Dátum: 2014. Május 07. - 13:50:14 »
... baromi drágán vagyis a fűkaszám árához képest. ...
Akkor az maradt, hogy kell venni egy jóval drágább fűkaszát! :fetreng:
Köszönöm az segítő kész hozzászólásokat  :fetreng: úgy néz ki meg van a megoldás:
http://www.kertigepalkatresz.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=1428&category_id=145&keyword=v%C3%A1g%C3%B3fej&option=com_virtuemart&Itemid=1
Ha sikerül jobban tönkre tennem a gépet vagy levágom a lábam jelzem  :fetreng: .

Még mindig jobb megoldás mint a gányolás. Kérdés, hogy mennyi füvet kell lenyirjál. Ennek az a hátránya, hogy nem önadagolós. Ha sok füvet kell lenyírjál és ezért gyakran cserélni a damilt, akkor lehet, hogy jobban jársz egy gyári fejjel.

Nem elérhető herberts

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 191
Re:Kérések topikja
« Válasz #23 Dátum: 2014. Május 07. - 23:30:01 »
Nincs sok füvem gazom,gyomom viszont sok.Komolyra fordítva,ebben 3mm fölötti a damil vastagság amit nálam nem kell majd sűrűn cserélni.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kérések topikja
« Válasz #24 Dátum: 2014. Május 08. - 07:02:18 »
Győri éltársak, egy kéréssel fordulok hozzátok! Valaki el tudna nekem menni az Aranyhajó patikába (Jedlik Ányos u. 16.) kinin-szulfátért? Két hete túrom az internetet, voltam több offline patikában (de mindenhonnan elhajtottak) de nem nagyon akarnak nekem adni máshol; viszont itt a nagyjából 400 Ft-os termékár mellé kicsit irreálisnak tartom az 1700 Ft-os szállítási költséget.

Utána már a sima posta is jó, de az lenne a legideálisabb, ha valamelyikőtöket "elkaphatnám" Budapesten.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Kérések topikja
« Válasz #25 Dátum: 2014. Május 08. - 07:35:12 »

Győri éltársak, egy kéréssel fordulok hozzátok! Valaki el tudna nekem menni az Aranyhajó patikába (Jedlik Ányos u. 16.) kinin-szulfátért? Két hete túrom az internetet, voltam több offline patikában (de mindenhonnan elhajtottak) de nem nagyon akarnak nekem adni máshol; viszont itt a nagyjából 400 Ft-os termékár mellé kicsit irreálisnak tartom az 1700 Ft-os szállítási költséget.

Utána már a sima posta is jó, de az lenne a legideálisabb, ha valamelyikőtöket "elkaphatnám" Budapesten.
Még ma intézem. Priviben dobj postacímet. (Hétfőn bp-en leszek, de elég szoros a programom)
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kérések topikja
« Válasz #26 Dátum: 2014. Május 08. - 07:46:19 »
Ez igen. A kérést követően nem telik el fél óra és megoldva. :kalapemel:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kérések topikja
« Válasz #27 Dátum: 2014. Május 08. - 07:56:36 »
Ez igen. A kérést követően nem telik el fél óra és megoldva. :kalapemel:
TOZ!
Pont erről beszéltünk kedden!  :thumbup:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kérések topikja
« Válasz #28 Dátum: 2014. Május 08. - 08:01:33 »

Győri éltársak, egy kéréssel fordulok hozzátok! Valaki el tudna nekem menni az Aranyhajó patikába (Jedlik Ányos u. 16.) kinin-szulfátért? Két hete túrom az internetet, voltam több offline patikában (de mindenhonnan elhajtottak) de nem nagyon akarnak nekem adni máshol; viszont itt a nagyjából 400 Ft-os termékár mellé kicsit irreálisnak tartom az 1700 Ft-os szállítási költséget.

Utána már a sima posta is jó, de az lenne a legideálisabb, ha valamelyikőtöket "elkaphatnám" Budapesten.
Még ma intézem. Priviben dobj postacímet. (Hétfőn bp-en leszek, de elég szoros a programom)
:hat:

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Kérések topikja
« Válasz #29 Dátum: 2014. Május 08. - 08:14:01 »
Bár megoldódott a kérdés, de legközelebb esetleg érdemes rátelefonálni erre a boltra: http://www.azurvegyszer.hu/

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici