Szerző Téma: LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)  (Megtekintve 110519 alkalommal)

Nem elérhető Djibouti

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #225 Dátum: 2014. Augusztus 07. - 15:23:16 »
Mindenkinek igaza van. De tényleg minek szenvedjek vele ha mások beváltak? Kipróbáltam, nem vált be. Ezt leírtam. Ennyi.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #226 Dátum: 2014. Augusztus 07. - 16:31:00 »
Azért mert ez egy olcsó penge, tökéletes utazáshoz.
Mikor egy-két éjjel kell ott aludnom. Nem kell drágább pengét vegyek.

De mindenki ugy teszi ahogy akarja.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #227 Dátum: 2014. Augusztus 07. - 16:59:03 »
Nem kell drágább pengét vegyek.
Mert, ugye, egy zöld astra mondjuk 30 forint is megvan, egy Lord SS pedig kb 18 forint (ha egy ötös csomag 90, ez a webshop ár). Most komolyan, érdemes a DE pengén spórolni, nem pedig azt választani amit a legjobban szeret az ember? Ez nekem már aszkézis.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #228 Dátum: 2014. Augusztus 07. - 17:12:23 »
Nem kell drágább pengét vegyek.


Mert, ugye, egy zöld astra mondjuk 30 forint is megvan, egy Lord SS pedig kb 18 forint (ha egy ötös csomag 90, ez a webshop ár). Most komolyan, érdemes a DE pengén spórolni, nem pedig azt választani amit a legjobban szeret az ember? Ez nekem már aszkézis.

Válaszom, ha tökéletes az eredmény, akkor igen!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #229 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 08:37:06 »
 Ez az utazós penge dolog nekem kicsit magas... :D Az én csomagomban eddig ugyanannyi helyet foglalt egy olcsó penge, mint egy drága. Vittem már magammal sok-sok kilométerre Personna-t is, Lord-ot is, Feather-t is. És még sorolhatnám. Tömegben sem éreztem a különbséget.
 Ja, de ez nem a megfelelő topic :P
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #230 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 09:19:05 »
Kezdőmókus: Félreérthettél, nem ajánlom a kék-fehér Super Stainless-t senkinek, ki is vezettem a mintaboltból, mert nem javaslok érte pénzt adni. Azért, mert kicsit több pénzért jobb pengét lehet kapni, és még mindig olyan nagyságrendről beszélünk/doboz, amit sokan borravalónak is odaadnak egy pizzafutárnak.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Djibouti

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #231 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 11:50:33 »
Kezdőmókus: Félreérthettél, nem ajánlom a kék-fehér Super Stainless-t senkinek, ki is vezettem a mintaboltból, mert nem javaslok érte pénzt adni. Azért, mert kicsit több pénzért jobb pengét lehet kapni, és még mindig olyan nagyságrendről beszélünk/doboz, amit sokan borravalónak is odaadnak egy pizzafutárnak.
Nem ajánlod senkinek pénzért? Most jól megjártam. Kocsiba vágódok és vissza megyek harminc kilométerre a kínai boltba, a Délihez. ;) Visszakövetelem a 150 HUF! A pénz az pénz!

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #232 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 11:58:51 »
Kezdőmókus: Félreérthettél, nem ajánlom a kék-fehér Super Stainless-t senkinek, ki is vezettem a mintaboltból, mert nem javaslok érte pénzt adni. Azért, mert kicsit több pénzért jobb pengét lehet kapni, és még mindig olyan nagyságrendről beszélünk/doboz, amit sokan borravalónak is odaadnak egy pizzafutárnak.
Igen, de kicsit úgy érzem hogy valamilyen okból nem tudjuk kimondani hogy egy penge problémás. Mert mindig jöhet valaki aki majd válaszul elmondja, hogy nem vacak az fiam, csak még nem vagy elég tapasztalt, mert ha az lennél akkor többet tudnál belőle kihozni, bár nem a legjobb; szóval aki leírja hogy egy penge gyengécske, az lejjebb kerül a macsósági rangsorban, ezért kerülgetjük, körülírjuk.

Közben úgy érzem, hogy simán kimondhatnánk, hogy ha egy penge nem jutott be senkinél a top 3 közé, akkor az bizony az egyéni ízlésen túl is objektíven vacaknak tekinthető, még akkor is, ha meg lehet vele borotválkozni, vagy 10 forinttal olcsóbb. Ettől még aki kíváncsi, próbálja ki nyugodtan, persze.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #233 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 11:59:23 »
A kék (ill. az általam jobban kedvelt zöld) igazi páralkalmas penge. Pl. új készülékeket szívesen tesztelgetek velük. És ha mondjuk  a meglevő darabok közül van egyet kedvem használni, egy ilyen penge mehet a kukába pár alkalom után, míg mondjuk egy zöld Astrát sajnálnék, hiába pár forint. (Mert még jó és működik, olyat nem dobunk ki - pedig nem is vagyok sváb, csak lelkileg). Egyik készülékből meg a másikba pakolgatni nem praktikus, hónapokig elfektetni betöltve meg szintén - elveszted a fonalat, mikor használtad, vagy éppen olyan a doboza, hogy szétszedve tárolható a készülék.
:D
Gillette Tech 1951

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #234 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 12:08:25 »
Kezdőmókus: Félreérthettél, nem ajánlom a kék-fehér Super Stainless-t senkinek, ki is vezettem a mintaboltból, mert nem javaslok érte pénzt adni. Azért, mert kicsit több pénzért jobb pengét lehet kapni, és még mindig olyan nagyságrendről beszélünk/doboz, amit sokan borravalónak is odaadnak egy pizzafutárnak.
Igen, de kicsit úgy érzem hogy valamilyen okból nem tudjuk kimondani hogy egy penge problémás. Mert mindig jöhet valaki aki majd válaszul elmondja, hogy nem vacak az fiam, csak még nem vagy elég tapasztalt, mert ha az lennél akkor többet tudnál belőle kihozni, bár nem a legjobb; szóval aki leírja hogy egy penge gyengécske, az lejjebb kerül a macsósági rangsorban, ezért kerülgetjük, körülírjuk.

Közben úgy érzem, hogy simán kimondhatnánk, hogy ha egy penge nem jutott be senkinél a top 3 közé, akkor az bizony az egyéni ízlésen túl is objektíven vacaknak tekinthető, még akkor is, ha meg lehet vele borotválkozni, vagy 10 forinttal olcsóbb. Ettől még aki kíváncsi, próbálja ki nyugodtan, persze.
Ez olyan, mint hogy az SC-t meg dicsérni kell, pedig szerintem valójában egy bevonatolt kék Lord... :)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #235 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 12:17:41 »
Hääät... Attól, hogy az egyik penge (feltételezhetően) egy másiknak a javított verziója, legyen az akár csak valamilyen bevonat által, még meg lehet dicsérni. Mert jobb lett. ;)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #236 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 13:29:39 »
Még mondja valaki, hogy ezek olcsó pengék.
http://olx.hu/hirdetes/borotva-penge-lord-borotvapenge-rozsdamentes-ID2b9qx.html#fc74193151
Nem szívbajos... ;D
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Djibouti

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #237 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 17:25:11 »
Még mondja valaki, hogy ezek olcsó pengék.
http://olx.hu/hirdetes/borotva-penge-lord-borotvapenge-rozsdamentes-ID2b9qx.html#fc74193151
Nem szívbajos... ;D
Ennyiért majdnem Derbyt veszek az Extrametálnál, vagy a Nerolliban.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #238 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 17:39:06 »
Még mondja valaki, hogy ezek olcsó pengék.
http://olx.hu/hirdetes/borotva-penge-lord-borotvapenge-rozsdamentes-ID2b9qx.html#fc74193151
Nem szívbajos... ;D
Ennyiért majdnem Derbyt veszek az Extrametálnál, vagy a Nerolliban.
Mondjuk a Derby is 200 normális helyen. :)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Djibouti

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #239 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 17:53:13 »
Még mondja valaki, hogy ezek olcsó pengék.
http://olx.hu/hirdetes/borotva-penge-lord-borotvapenge-rozsdamentes-ID2b9qx.html#fc74193151
Nem szívbajos... ;D
Ennyiért majdnem Derbyt veszek az Extrametálnál, vagy a Nerolliban.
Mondjuk a Derby is 200 normális helyen. :)
Azért írtam őket. Mert egyik sem az a kimondott diszkont üzlet.
Hol lehet kétszázért venni?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici