Szerző Téma: LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)  (Megtekintve 110449 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #240 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 18:02:08 »
Ebay, sőt bulk pakk még olcsóbbra is kijön.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Djibouti

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #241 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 18:05:30 »
Ebay, sőt bulk pakk még olcsóbbra is kijön.
Igen, néztem. De akkor százas nagyságrendben kell venni ugye?

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #242 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 18:07:19 »
Igen, de ha bejön megéri.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető trofimov

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #243 Dátum: 2014. Augusztus 09. - 12:29:24 »
CBA-ban 100 Ft-ért vettem a Derbyt,
a kék, kék-zöld lord se sokkal több a 100-as boltokban.

Nem elérhető grdsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 103
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #244 Dátum: 2015. Január 29. - 20:11:17 »
Kedves éltársak! Tervezem, hogy rendelek a Lord-webshopból pengéket, és aziránt tudakozódnék, hogy melyiket ajánljátok, illetve melyek azok, amelyeket nyugodt szívvel kihagyhatok, mert egy másik típus jobb nála. Ha jól vettem le a hozzászólásaitokból, a nagy többség jónak tartja a Super Crome-ot, és (ehhez képest főleg) nem igazán ajánlja a Super Stainless-t. A Captain-t illetően vegyesnek látom a tapasztalatokat, ha jól értem, de ha nem, javítsatok ki. Na és mi a helyzet a Green-nel, Platinum-mal? Biztos lesztek páran, akik szerint rendeljek mindenből, aztán a saját tapasztalataimon okuljak, de én bízom az általános bölcsességben, és nem rendelnék olyant, amit a nagy többség nem ajánl. (merthogy befejeztem már az építkezést, és nincs szükségem kapargálós pengékre). Merkur 37-be, 23-ba, Gillette Slim Adjustable-be kéne. Előre is köszönöm a segítségeteket.

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #245 Dátum: 2015. Január 29. - 20:23:14 »
Van több fajta Lord pengém, de az az igazság, hogy eddig még csak a Super Chrome-ot és a Super Stainless-t próbáltam. Egyértelműen az előbbire szavazok a kettő közül (mint ahogy már több topicon ki is nyilatkoztam  ;D ).
Az SS használható, de az SC ultrabrutál.
A felsorolt borotvák tekintetében nem tudok nyilatkozni, de kezdőként és érzésre azt mondanám, hogy talán az SS a viszonylagos 'megbocsájtó' tulajdonsága miatt a kissé agresszívebb eszközökbe is jó lehet, az SC viszont inkább a 'kímélőbb' borotvákba való.
Na, de majd a többiek is hoznak véleményt és meglátjuk ők mit írnak (én is kíváncsi vagyok, persze a topikon már lejegyeztek ezt-azt, ahogy említetted is).

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #246 Dátum: 2015. Január 30. - 08:00:40 »
Én meg azt mondom, próbálj ki minél többet. Igen, általános vélemény, hogy a Super Chrome nagyon rendben van. De - ha többet olvasgat itt valaki, rájön - ami az egyiknek gyémánt, a másiknak csak egy darab szén. Inkább vegyél először több fajtából kevesebbet, majd ha ráéreztél, neked melyik a megfelelő... ;)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #247 Dátum: 2015. Január 30. - 08:08:19 »
Én meg azt mondom, próbálj ki minél többet. Igen, általános vélemény, hogy a Super Chrome nagyon rendben van. De - ha többet olvasgat itt valaki, rájön - ami az egyiknek gyémánt, a másiknak csak egy darab szén. Inkább vegyél először több fajtából kevesebbet, majd ha ráéreztél, neked melyik a megfelelő... ;)

Szépen szóltál egy komám!

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #248 Dátum: 2015. Január 30. - 08:11:31 »
Kedves éltársak! Tervezem, hogy rendelek a Lord-webshopból pengéket, és aziránt tudakozódnék, hogy melyiket ajánljátok, illetve melyek azok, amelyeket nyugodt szívvel kihagyhatok, mert egy másik típus jobb nála. Ha jól vettem le a hozzászólásaitokból, a nagy többség jónak tartja a Super Crome-ot, és (ehhez képest főleg) nem igazán ajánlja a Super Stainless-t. A Captain-t illetően vegyesnek látom a tapasztalatokat, ha jól értem, de ha nem, javítsatok ki. Na és mi a helyzet a Green-nel, Platinum-mal? Biztos lesztek páran, akik szerint rendeljek mindenből, aztán a saját tapasztalataimon okuljak, de én bízom az általános bölcsességben, és nem rendelnék olyant, amit a nagy többség nem ajánl. (merthogy befejeztem már az építkezést, és nincs szükségem kapargálós pengékre). Merkur 37-be, 23-ba, Gillette Slim Adjustable-be kéne. Előre is köszönöm a segítségeteket.
A Zöld hasonlít a kékre, de szerintem kellemesebb karakterisztika, tartósság gyenge. A Platinum egy jó penge, személyes véleményem szerint a Lord készletből a legjobb (éles és tartós).
Gillette Tech 1951

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #249 Dátum: 2015. Január 30. - 08:22:15 »
Az alap zöld-sarga r41ben 1 korrekt, mi több ÉMÉNY borotvalkozás, de utánna kuka.

A kék-fehér egy nem tartós, ellenben olcsó, szerethető penge, nállam 2-3 kétköröset bír

Az SC nekem a top 3 egyik tagja a maga 7-10 kellemes aktusával.

Captain, szerethető 3-5 alkalom. Nekem rozsdált, ezért mennie kellett. Kedvenc volt, de hálátlan.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #250 Dátum: 2015. Január 30. - 08:39:40 »
+1, az összes elérhető pengét érdemes kipróbálni az összes készülékedben, mi több a technikád javulásával nyugodtan lehet újra próbálni.

Kedves éltársak! Tervezem, hogy rendelek a Lord-webshopból pengéket, és aziránt tudakozódnék, hogy melyiket ajánljátok, illetve melyek azok, amelyeket nyugodt szívvel kihagyhatok, mert egy másik típus jobb nála. Ha jól vettem le a hozzászólásaitokból, a nagy többség jónak tartja a Super Crome-ot, és (ehhez képest főleg) nem igazán ajánlja a Super Stainless-t. A Captain-t illetően vegyesnek látom a tapasztalatokat, ha jól értem, de ha nem, javítsatok ki. Na és mi a helyzet a Green-nel, Platinum-mal? Biztos lesztek páran, akik szerint rendeljek mindenből, aztán a saját tapasztalataimon okuljak, de én bízom az általános bölcsességben, és nem rendelnék olyant, amit a nagy többség nem ajánl. (merthogy befejeztem már az építkezést, és nincs szükségem kapargálós pengékre). Merkur 37-be, 23-ba, Gillette Slim Adjustable-be kéne. Előre is köszönöm a segítségeteket.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető grdsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 103
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #251 Dátum: 2015. Január 31. - 10:57:26 »
Köszönöm szépen mindegyikőtöknek a segítséget! Nagyon hasznosak voltak a válaszaitok.

Nem elérhető dionysos

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #252 Dátum: 2015. Február 02. - 17:14:15 »
Tisztelt betegtársaim!
Érdeklődöm, hogy tapasztalt-e más is ilyet: A Lord shopból rendelt Captain pengének egyik élszalagja sokkal keskenyebb, mint a másik. Természetes ez így? Maga a penge szépen hasít (egyelőre L5-ben), személy szerint elsőre jobban kedvelem mint az SC-t, csak érdekel, hogy ez valamiféle gyártási sajátosság, vagy tűrésen belüli hiba?
A válaszokat köszönöm.
Tisztelettel: A Zöldfülű  ;D
Likuko azt kérdezte Nansen mestertől:
- A házamban lakik egy kő. Buddhát szeretnék faragni belőle. Képes vagyok rá?
- Igen, képes vagy rá.
- Tényleg az vagyok? - hitetlenkedett Likuko.
- Nem, nem vagy rá képes - válaszolt a Mester.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #253 Dátum: 2015. Február 02. - 20:43:56 »
Elméletileg pariban kellene lennie a ket elszalagnak... Képet, videot, nagymellű szőkét megköszönnék a véleményhez.

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:LORD (Captain, Shark stb., a nagy egyiptomi család)
« Válasz #254 Dátum: 2015. Február 02. - 20:49:28 »
 ???
Kibontottam egyet a sajátból. Nálam egyforma.   

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici