Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 849297 alkalommal)

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Kávézó
« Válasz #540 Dátum: 2010. Augusztus 10. - 15:28:33 »
Ed, köszi, az számomra is világos, hogy a Bruyer gyökérből készülnek a "rózsafa"  ;) pipák (sokszor ugye ezzel szokják összetéveszteni), kérdésem inkább arra irányul, hogy mint márka létezik-é ezzel a felirattal ellátott pipa.

kb olyan lenne mint "rostfrei" néven késmárkát alapítani  :crazy:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Kávézó
« Válasz #541 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 16:53:59 »
Igazi retronom: a jómultkorában vettem egy echte csehszlovák sparheltet.. (Filakovo 125 márkáju...ma is gyártják asszem cerrus néven van a vaterán...) Tegnap kozták haza, ma nekiálltam beállitani...kivéstem a kéménybekötést, a helyiségbe szakadt kb nyolc vödörnyi korom...de sebaj..azért is megcsináltam, gaipszeltem, vizüvegeztem, samottoztam majdnem már ki is takaritottam...és készvan...műxik! Télen ez fogja melegiteni a műhelyemet (mig engem a házifőzött szilvapálesz...)...és esetleg megfőzni kicsiny vacsorámat...értem alatta a fél kila babból a szárazbablevest:D Nagy derbi volt ...reggel óta csinálom egyedül...:D Itt a kép: http://picasaweb.google.hu/longball0501/Roselli#5505276674604082818

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Kávézó
« Válasz #542 Dátum: 2010. Augusztus 15. - 15:35:29 »
Ez valami Stephen King regénybe illő gonosz monszta lehet, rakott krumplit és holttesteket egyaránt látott már "vendégül". :crazy: Szép fogás, biztos jól meglesztek majd! :evil:

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #543 Dátum: 2010. Augusztus 15. - 17:47:34 »
Öejj, nem kis darab, annyi biztos.

Én meg hogy jártam minap, el is felejtettem írni:

Jövök haza délután, a lépcső előtt a földön egy zsillettpenge. Mondom magamban, csak megnézem már közelebbről, hát egy régi neva penge.
Az a fajta, amelyiken sötétbarnás színű bevonat van, meg ráírva, hogy 0,01 mm.

Csak lehajoltam érte, és behoztam...
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #544 Dátum: 2010. Augusztus 19. - 23:14:37 »
Micsoda horror reklámfilmet és vérfürdőt lehetne rendezni, ha ezt a családot felkérnék egy hasonló borotva reklámra!? ;D ;D ;D

http://www.funvid.eu/index.php?page=videos&section=view&vid_id=104387


Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kávézó
« Válasz #545 Dátum: 2010. Augusztus 20. - 07:38:12 »
Nab+ :)

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Kávézó
« Válasz #546 Dátum: 2010. Augusztus 20. - 10:05:57 »
Azt hiszem a borotvakéshez, a pipázáshoz, és a sparheltfűtéshez nyugodtan betársulhat lelkiekben is a középformátumú, rollfilmes fényképezés. Ugyhogy a multkor ezt nem birtam otthagyni: http://www.vatera.hu/flexaret_vi_rollfilmes_gep_bizonytalan_allapotban_178419211.html...annál is inkább, mert már meg is érkezett, és tökéletesen működő ujszerű darab! :D (persze a Flexaret automatot film nélkül igen nehéz lehet kipróbálni...erre számoltam...hihihi!) Az első tekercs diát már le is fotóztam, eredmény két hét mulva...hát...nem egy digitális technika...olyan nyugis...:D:D:D

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #547 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 21:56:12 »
Kutya még nem volt a Kávézónkban. A hétvégén ez a kéthónapos Pamacs költözött be a családunkba:



H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Kávézó
« Válasz #548 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 22:44:37 »
Jópofa,Olyan borezas mint anyám tacskója ;)

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #549 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 05:03:15 »
Kutya még nem volt a Kávézónkban. A hétvégén ez a kéthónapos Pamacs költözött be a családunkba:





édesded ^_^

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Kávézó
« Válasz #550 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 12:05:19 »
gyönyörűséges!
... a nyúlon túl?

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Kávézó
« Válasz #551 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 12:17:02 »
A Facebookon már gratuláltam hozzá, de itt megemlíteném azt is, hogy külön megtiszteltetésnek veszem, hogy a blogomról nevezted el!   :crazy:

És mi van/lesz a lakással örökölt, szerződéses macskával?

(Vagy épp ezért hoztátok?...   :evil:)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #552 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 12:24:02 »
Köszi mindenkinek a jókívánságát. Ed bocs a plágiumért!  ...de nemtom mér, ez az értelmes név jutott az eszembe!  ;D
Az öreg díszmacs ellenáll a kiskuty szeretetrohamainak és betartatja vele - egyenlôre - a megfelelô távolságot.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #553 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 23:06:37 »
Teljesen találó a név! a két mellső lábait nézve! ;D Kíváncsi vagyok mi lesz, ha nagy lesz!?  ;D Mert így elnézve nem kevés szálkásszőrű tacsi is van benne.. Nagyon aranyos!

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Kávézó
« Válasz #554 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 18:38:00 »
blogomról nevezted el! 

Rosszat sejtek  :o ....nehogy pamacs legyen szegény kutyából.....   ;D   ;D   ;D  :borz1:
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici