Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 852136 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Kávézó
« Válasz #630 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 20:13:23 »
Őszintén szólva még nem ástam bele magam, gondoltam rákérdezek előbb. A nemzetközi futárszolgálatok persze élnek, csak tudjátok, egy 50 dolláros valamit 40 dollárért küldetni...   :borosta:
Persze még úgy is jobb, mintha ellopnák. De hát azért kicsit próbálkozik az ember.
Komolyan, ez a Magyar Posta... Olyan, mint egy zsarolási helyzet, küldesd qva drágán, mert különben ellopjuk.
Nekem az utóbbi évek eltűnései lassan inkább 6, mint 5 számjegyűekké válnak...

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #631 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 20:30:41 »
Én most várok egy sapkát az USA-ból. A FedEx International Priority 16.90 USD. Amikor a simán, a Magyar Postára volt bízva a vége egy másiknak, az sosem ért ide! :(  Maga a satyek $19.99, tehát az az arány, amit Ed is mond.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #632 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 01:00:18 »
Ed- Amiket én ismerek és nem volt velük eddig problémám és viszonylag olcsók kartonra, illetve dobozra, vagy nagyobb boritékra, illetve doksi küldésre, az a DPD és az ARAMEX. Az Aramex ( magyar képviselet talán GPD vagy ilyesmi) nem biztos, hogy szállít a csehekhez, de sanszos, a DPD tuti. Nagy borotvakartont ( tudod a jó nagyot) kb 4e-5e pénzért hoznak-visznek Németországba illetve Belgiumba, de az pl. elég nagy karton. Érdemes őket is megkeresni, ha még nem ismernéd őket utána jön az UPS, de ő már jóval drágább, viszont állítólag megbízhatóbb is. Mindenesetre a Fedex, TNT, DHL-hez képest ezek jóval ( kis alku után kb.5X) olcsóbbak.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #633 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 10:39:14 »
...tehát az az arány, amit Ed is mond.

...viszont hétfőn rendeltem meg és most (szerdán) olvasom, hogy már a budapesti házhozszállító FedEx kocsin van. Örülök, ha a Magyar Posta ezt Debrecen-Bp. viszonylatban képes megtenni!  :crazy:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Kávézó
« Válasz #634 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 18:55:37 »
Milyen satyid jön Fonti? Milyen késed jön Ed?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #635 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 19:14:23 »
Milyen satyid jön Fonti?

...egy fekete Strider baseball jött.  8)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Kávézó
« Válasz #636 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 20:16:23 »
Milyen késed jön Ed?

Egy Spyderco Santoku jönne...

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Kávézó
« Válasz #637 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 22:03:41 »
Mostanában megtetszettek a dobókések. A linder név jól cseng a dobókések között?

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Kávézó
« Válasz #638 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 22:07:38 »
Igen is és nem is. A Linder név amúgy nem cseng jól, de amit egy dobókésnek tudnia kell, azt egy Linder tökéletesen hozza. Ugyanezek vonatkoznak a Herbertsre is.

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Kávézó
« Válasz #639 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 22:21:13 »
Késes kollégákhoz intézném elsősorban:
spéci gombász bicskát keresek, kis kefével az egyik végén, és ha lehet olcsóbb legyen mint az extrametálos opinel (ami azért elég fa*ányos ;D).
Örök hála!

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Kávézó
« Válasz #640 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 22:32:48 »
Gombászkést az Opinelen kívül szerintem csak az olaszok: a Fox és a Maserin készítenek. Nem hiszem, hogy itthon, ha lennének, akkor olcsóbban...   :-\

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Kávézó
« Válasz #641 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 23:28:57 »

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Kávézó
« Válasz #642 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 23:36:47 »
Ezek újnak tűnnek, aligha dobálta őket. Korrekt ár a kettőért.

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Kávézó
« Válasz #643 Dátum: 2010. Szeptember 22. - 23:40:17 »
Akkor rászánom magam (meg a dugi pízt) egy opinelre  ;D
Annyi a gomba mostanában, hogy kaszálni lehetne... Tényleg! kaszát valaki olcsón?  :crazy:

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #644 Dátum: 2010. Szeptember 23. - 00:38:41 »
Akkor rászánom magam (meg a dugi pízt) egy opinelre  ;D
Annyi a gomba mostanában, hogy kaszálni lehetne... Tényleg! kaszát valaki olcsón?  :crazy:

Ha én csak kosárral-szatyorral megyek gombára, az gáz? :D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici