Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 852837 alkalommal)

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Kávézó
« Válasz #10530 Dátum: 2017. Január 12. - 14:35:14 »
A nagy büdös magyar posta egy F. O. S.
Másnéven indokolatlanul felhígult bélsár, akkut, heveny lefolyású, emésztőrendszeri betegség végterméke. Tele degenerált, kiskirály - mer aszontam - debillel.

Szegények fogyik, a szó minden szintű rossz értelmében... Nem is akarják jobbá tenni a fizető űgyfél dolgát, csak a drága költség beszedése a fontos nekik.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:Kávézó
« Válasz #10531 Dátum: 2017. Január 12. - 19:18:48 »
Nekem is azt mondták itt a cívis városban, hogy jan. 1-től csak az számít levélnek, ami belefér a postaládába.

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Kávézó
« Válasz #10532 Dátum: 2017. Február 01. - 11:11:59 »
Urak! Használ valaki közületek otthoni célra Telenor hipernetet? Olyan helyre költözünk, ahol várhatóan a közeljövőben nem lesz másra lehetőség (röhely, az utca következő sarkától már van mindenféle kábeles szupergyors). Otthon dolgozom, időnként nagyobb állományokat is mozgatok fel és le is, úgyhogy stabilnak kellene lennie. A 100 GB, ami a legnagyobb csomag, átlagban kitartana. Írnak róla mindenhol mindenfélét, de közvetlen, objektív tapasztalatot keresek. Esetleg egyéb ötlet? Köszönöm előre is!

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Kávézó
« Válasz #10533 Dátum: 2017. Február 01. - 11:22:00 »
Szia!
Én valami ilyen Telenoros csomagot (Hipernet L, vagy  mi a fene a neve) használok pár hónapja, és még semmi gondom nem volt vele itt Érden. Szakadozás, leállás még eddig nem volt. Igaz, én csak "átlag" netezésre, böngészésre, videónézegetésre használom, nálam nagy mennyiségű feltöltés edig még nem fordult elő. A legnagyobb három közül még ez a legjobb.
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Kávézó
« Válasz #10534 Dátum: 2017. Február 01. - 11:25:45 »
Urak! Használ valaki közületek otthoni célra Telenor hipernetet? Olyan helyre költözünk, ahol várhatóan a közeljövőben nem lesz másra lehetőség (röhely, az utca következő sarkától már van mindenféle kábeles szupergyors). Otthon dolgozom, időnként nagyobb állományokat is mozgatok fel és le is, úgyhogy stabilnak kellene lennie. A 100 GB, ami a legnagyobb csomag, átlagban kitartana. Írnak róla mindenhol mindenfélét, de közvetlen, objektív tapasztalatot keresek. Esetleg egyéb ötlet? Köszönöm előre is!

Dél-Mo.-on, Pécs-Szekszárd, szintén nagyon stabil. A rendszeres, nagyobb adatforgalom is fekszik neki. Szerintem is a legjobb választás a három nagy szolgáltató közül.

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Kávézó
« Válasz #10535 Dátum: 2017. Február 01. - 11:58:11 »
Ha tudod nézd meg, h helyileg bent a szobában melyik szolgáltatónak a legjobb a lefedettsége! Na az lesz a Neked való! :-)

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Kávézó
« Válasz #10536 Dátum: 2017. Február 03. - 09:57:26 »
Köszönöm a válaszokat, rápróbálok, a 30 napos garanciával csak nem foghatok mellé, ha meg gyengébb arra a jel, akkor beszerzek egy antennát a modemhez.

Dél-Mo.-on, Pécs-Szekszárd, szintén nagyon stabil. A rendszeres, nagyobb adatforgalom is fekszik neki. Szerintem is a legjobb választás a három nagy szolgáltató közül.

Ez remek, ebben a körzetben használnám én is.

 :hat:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #10537 Dátum: 2017. Február 10. - 21:44:18 »
Új tollak kerültek fel:
http://toltotoll.arta.hu/
Nekem már 4 tollam van a sráctól.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kávézó
« Válasz #10538 Dátum: 2017. Február 10. - 21:59:52 »
Milyenek?
En nemreg szereztem egy NOS M400-at. Tintaval, boxban.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #10539 Dátum: 2017. Február 10. - 22:25:11 »
Nekem Sheafferek és Esterbrookok vannak.
1933-tól 1956-ig.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kávézó
« Válasz #10540 Dátum: 2017. Február 10. - 22:36:17 »
 :2thumbup:
Én vintage Parker, Chevignon és Pelikan.
Illetve most vettem egy Monteverdet, már régóta kerülgetem.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Kávézó
« Válasz #10541 Dátum: 2017. Február 17. - 12:51:45 »
Azon gondolkodtam a napokban, hogy kik vásárolják a borotvapengéket "rajtunk" kívül?
Mert a 100 forintos boltokban időről időre fogy és érkezik. És vajon milyen készülékben használják? Mert, amint a környezetünkben is látjuk, az idősebb korosztály is inkább modern készülékeket használ (akár eldobhatósat). Persze a kérdés valamennyire költői, de mit gondoltok?

Nem elérhető readyz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 117
Re:Kávézó
« Válasz #10542 Dátum: 2017. Február 17. - 13:00:16 »
Nálunk a kisboltban is mindíg fogynak a pengék (kék astra és wilkinson) , de soha senkit nem láttam még a saját szememmel vásárolni belőlük...
Csak a fogyásnak vagyok tanúja, mert amig sorba állok a pénztárhoz mindíg odavetődik a tekintetem a pengetartóra.
Én az idősebb korosztályra tippelek...

Azon gondolkodtam a napokban, hogy kik vásárolják a borotvapengéket "rajtunk" kívül?
Mert a 100 forintos boltokban időről időre fogy és érkezik. És vajon milyen készülékben használják? Mert, amint a környezetünkben is látjuk, az idősebb korosztály is inkább modern készülékeket használ (akár eldobhatósat). Persze a kérdés valamennyire költői, de mit gondoltok?

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #10543 Dátum: 2017. Február 17. - 15:02:10 »
Most adtam a töltőtoll-szerelőmnek 3 csomag Eliost latexet vágni.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kávézó
« Válasz #10544 Dátum: 2017. Február 17. - 16:16:44 »
 :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici