Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 849223 alkalommal)

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Kávézó
« Válasz #10710 Dátum: 2017. Október 31. - 19:52:49 »
Kösz. Már 10 napja napozik itthon a Fostánál a pakk a tracking szerint.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Kávézó
« Válasz #10711 Dátum: 2017. November 01. - 09:51:31 »
Érték? Lehet, hogy már a NAV ül rajta.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Kávézó
« Válasz #10712 Dátum: 2017. November 01. - 10:17:54 »
Kösz. Már 10 napja napozik itthon a Fostánál a pakk a tracking szerint.

Nekem is tele a hocipom az egesz bandaval. 5 nap alatt megjott a csomagom USA-bol, oktober 19-en mar a NAV-nal volt. 2 napja rakerdeztem, hogy most mi a f.sz van, mondtak, ha kell a cucc, akkor adjam le a nyilatkozataimat. De egy arva ertesitot sem kuldenek, ha nem szolok rajuk, akkor ulnek az ugyon. Van ezeknel panaszkonyv?
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Kávézó
« Válasz #10713 Dátum: 2017. November 01. - 19:36:41 »
Az érték tízenpár dollár, úgyhogy nem ezért ülnek rajta, hanem mert gyökerek.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #10714 Dátum: 2017. November 01. - 20:59:07 »
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Kávézó
« Válasz #10715 Dátum: 2017. November 01. - 21:10:14 »
https://posta.hu/aktualitasok/nav_es_a_magyar_posta_kozos_sajtokozlemenye_2017

Ismerem az elmeletet, viszont megette sz fene az egeszet, ha  a Posta es a NAV egy lomha, impotens bagazs. Eddig barmikor erkezett olyan kuldemenyem, amit vamkezeltetni kellett, tobb hetes kesessel kaptam meg. Egyszeruen nevetseges, hogy a vilag barmely pontjarol itt a megrendelt cucc max. 7-10 nap alatt, aztan varhatsz meg a hazai burokraciara meg 20-25 napig.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kávézó
« Válasz #10716 Dátum: 2017. November 01. - 21:16:59 »
Tudom ez nem nyugtat, én is sok csomagot várok már késnek.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Kávézó
« Válasz #10717 Dátum: 2017. November 01. - 22:47:28 »
Lassan azt a hivatalt, állami céget kell nagyítóval keresni, ami még normálisan működik, ha van egyáltalán ilyen  :nemtom:.  Az EU-s cuccok még csak-csak mozognak, nemrég egy csütörtöki napon leadtam a rendelést egy német webshopban és rá következő hétfőn már hozta a posta, azaz hétvégével együtt 4 nap volt. Ez korrekt, már-már csoda.
Ezzel szemben a Közösségen kívülieknél katasztrofális a működés. A surmelák vámosok sem csipkedik ám magukat, azok sem különbek ám, mint a postások. És valóban 7-10 nap a világ másik feléből az út ide, belföldön meg legalább 2-3 hetet is napozik a pakk. Nekem most 9 cuccom van útban, ebből 1 szerintem végleg köddé vált, 2 már jelentősebb késésben van. És utóbbiak ráadásul még trackinges küldemények, tehát látom, hogy itthon mennyit tölt.  Karácsony közeledtével aztán majd megint jön a teljes káosz. Decemberben már inkább nem veszek és nem adok (f)el semmit nemzetközi, harmadik országos viszonylatban.

"a Nemzeti Adó- és Vámhivatal pedig felkészült az ilyenkor szokásos megnövekedett számú vámügyintézésre".  :fetreng:
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Kávézó
« Válasz #10718 Dátum: 2017. November 02. - 08:01:22 »
Egyszer 48 napot vártam a vámolásra, ennyi ideig ültek a csomagomon, negatív rekord  :fenek:

Ismerem az elmeletet, viszont megette sz fene az egeszet, ha  a Posta es a NAV egy lomha, impotens bagazs. Eddig barmikor erkezett olyan kuldemenyem, amit vamkezeltetni kellett, tobb hetes kesessel kaptam meg. Egyszeruen nevetseges, hogy a vilag barmely pontjarol itt a megrendelt cucc max. 7-10 nap alatt, aztan varhatsz meg a hazai burokraciara meg 20-25 napig.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Megyer

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 175
Re:Kávézó
« Válasz #10719 Dátum: 2017. November 02. - 09:49:43 »
Eredetileg Gearbest-ről kérdezett a kolléga, lehet hogy nem a NAV a hibás:
https://rendeljkinait.hu/eu-express-hirek-es-uj-szallitasi-mod-a-gearbestnel

Nem elérhető wasytsur

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
Re:Kávézó
« Válasz #10720 Dátum: 2017. November 03. - 01:33:20 »
Egy cuccos megjött, 25 nap volt a rendeléstől. Ez még elfogadható Kínából, holland posta verzió.
A szivarozásra szánt időt nem érdemes másra vesztegetni.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Kávézó
« Válasz #10721 Dátum: 2017. November 04. - 16:56:26 »
https://posta.hu/aktualitasok/nav_es_a_magyar_posta_kozos_sajtokozlemenye_2017

Ismerem az elmeletet, viszont megette sz fene az egeszet, ha  a Posta es a NAV egy lomha, impotens bagazs. Eddig barmikor erkezett olyan kuldemenyem, amit vamkezeltetni kellett, tobb hetes kesessel kaptam meg. Egyszeruen nevetseges, hogy a vilag barmely pontjarol itt a megrendelt cucc max. 7-10 nap alatt, aztan varhatsz meg a hazai burokraciara meg 20-25 napig.

Nem szeretnek ezek engem! :-( 5 napja SMS-ben értesítettek, hogy a vámkezeléshez adjam meg az adatokat, dokumentumokat. Még aznap minden szart összeszedtem, kitöltöttem, aláírtam és visszaküldtem mailben. Tegnap este várt egy értesítés, hogy küldeményem érkezett. Ma rohanok a postára, erre megkaptam levélben is, hogy miket töltsek ki és küldjek vissza nekik. Áááá...inkább nem írok semmit erre a töketlenkedésre.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #10722 Dátum: 2017. November 10. - 21:05:35 »
Roti, visszaéltél a helyzeteddel.
 :fetreng:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Kávézó
« Válasz #10723 Dátum: 2017. November 10. - 21:27:32 »
Ööö... Professzorra gondolsz? Telefonon nem láttam, hogy le lenne zárva. Már ha erre célzol... ez esetben bocs. És úgy sajnos nem is vicces : (

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #10724 Dátum: 2017. November 10. - 23:48:59 »
Ööö... Professzorra gondolsz? Telefonon nem láttam, hogy le lenne zárva. Már ha erre célzol... ez esetben bocs. És úgy sajnos nem is vicces : (
Roti, olyan "déjà vu"-m van. ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici