Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 849488 alkalommal)

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Kávézó
« Válasz #1245 Dátum: 2011. Március 28. - 15:04:33 »
KunEmber, köszönöm, hogy mint első ember nem triteknek neveztél (bár mennyivel értelmesebb szó ez? nekem az :P)
Tritrek kikérem magamnak  ;D:
http://borotvafórum.hu/index.php?topic=19.msg20393#msg20393
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

FBP

  • Vendég
Re:Kávézó
« Válasz #1246 Dátum: 2011. Március 28. - 15:18:10 »
KunEmber, köszönöm, hogy mint első ember nem triteknek neveztél (bár mennyivel értelmesebb szó ez? nekem az :P)
Tritrek kikérem magamnak  ;D:
http://borotvafórum.hu/index.php?topic=19.msg20393#msg20393
Nem KunEmber volt az első!  ;)
...miért jutnak eszembe folyton Ford Fairlane idézetek...?  :crazy:  :crazy:  :crazy:

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Kávézó
« Válasz #1247 Dátum: 2011. Március 28. - 15:38:00 »
KunEmber, köszönöm, hogy mint első ember nem triteknek neveztél (bár mennyivel értelmesebb szó ez? nekem az :P)
Tritrek kikérem magamnak  ;D:
http://borotvafórum.hu/index.php?topic=19.msg20393#msg20393
Pardony  ;D

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Kávézó
« Válasz #1248 Dátum: 2011. Március 28. - 15:42:06 »
Na jó, én meg nem bírtam ki, hogy kötözködjek egy kicsit... :D
De hát ez magas labda volt...
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kávézó
« Válasz #1249 Dátum: 2011. Március 28. - 17:00:29 »
Köszönöm, csak általánosságban kérdeztem. Mert ha már átmegyek némi karton Velkopopovický Kozel Černý -ért, (márha csak egy határt és nem kettőt kell átlépnem...) tudjam milyen egyéb aljas költségekkel számoljak :)

Üdv!


Egy apróság: Tritrek, írnál egy rövid szösszenetet arról, hogy a "túloldalon" milyen (nekünk való) borotválkozási termékeket (penge, arcszesz, szappan...) lehet kapni, amit érdemes kipróbálni, és sok helyütt megtalálhatók?
KunEmber, köszönöm, hogy mint első ember nem triteknek neveztél (bár mennyivel értelmesebb szó ez? nekem az :P)

Szóval ha az endemitekre gondolsz, akkor talán:
- ugye a Barbus (lásd P&P) szappan, krém, arcszesz, bár itt azért leszögezném, hogy NEM forgalmazzák a weboldalukon föltüntetett összes terméket, legalábbis én nem láttam még sehol mást, mint az előbb említetteket.
- Alpa: 378, Pitralon, meg még sok istentelen termék, bevallom, soha nem próbáltam
- Adam AS - ezt se próbáltam
- Wilkinson meg kék és zöld Astra pengék bárhol, újabban kék Gillette pengék is
- a DM Drogerie boltokban meg a Balea vonal cuccai: a rettenetesen smafu pamacs, borotvakrém, AS, stb...

Így gyorsan ezek jutnak az eszembe... de ha konkrétan valami más is érdekelne, utánanézhetek...

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Kávézó
« Válasz #1250 Dátum: 2011. Április 01. - 19:09:31 »
Ma este a kislányom babaszobájába az alábbi jelenetet fényképeztem.



Érthetetlen számomra, honnan talál ki ilyeneket.  :crazy:

"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Kávézó
« Válasz #1251 Dátum: 2011. Április 01. - 19:39:38 »
Ezek szerint fekete köpenyben borotválkozol?
(mint egy Sith nagyúr :D )
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Kávézó
« Válasz #1252 Dátum: 2011. Április 01. - 22:45:21 »
95. § Minden férfinak kötelességévé tennők, hogy naponkint beretválkozzék. Ha jó szappannal alaposan beszappanozod magadat, ? a beszappanozásra szánj legalább öt percet ? Gilette-rendszerű beretváló készülékkel tíz perc alatt megtanulhat beretválni. A frissen beretvált arc: a fiatalság, ápoltság benyomását kelti. Naponta reggel, mosakodás előtt beretválkozzál!


http://elofolyoirat.blog.hu/2011/04/01/illemkodex_5_a_test_apolasarol_2_resz#more2789301?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
« Utoljára szerkesztve: 2011. Április 02. - 09:47:06 írta Gesa »
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető OBJoe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 444
  • Old Black Joe
Re:Kávézó
« Válasz #1253 Dátum: 2011. Április 04. - 11:45:05 »
95. § Minden férfinak kötelességévé tennők, hogy naponkint beretválkozzék. Ha jó szappannal alaposan beszappanozod magadat, ? a beszappanozásra szánj legalább öt percet ? Gilette-rendszerű beretváló készülékkel tíz perc alatt megtanulhat beretválni. A frissen beretvált arc: a fiatalság, ápoltság benyomását kelti. Naponta reggel, mosakodás előtt beretválkozzál!


http://elofolyoirat.blog.hu/2011/04/01/illemkodex_5_a_test_apolasarol_2_resz#more2789301?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index

Na, aki ezt írta, az biztosan nem borotválkozik naponta, mert akkor tudná, hogy mosdás (Uram bocsá' fürdés) után puhább a szőr, jobb a borotválkozás.  :borz2:
A napi beretválkozással viszont egyetértek. Általában alig várom már, hogy kicsit megnőjön a szőr, és kést ragadhassak.  ;D
Novaculum habeo.

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Kávézó
« Válasz #1254 Dátum: 2011. Április 04. - 12:54:33 »
95. § Minden férfinak kötelességévé tennők, hogy naponkint beretválkozzék. Ha jó szappannal alaposan beszappanozod magadat, ? a beszappanozásra szánj legalább öt percet ? Gilette-rendszerű beretváló készülékkel tíz perc alatt megtanulhat beretválni. A frissen beretvált arc: a fiatalság, ápoltság benyomását kelti. Naponta reggel, mosakodás előtt beretválkozzál!


http://elofolyoirat.blog.hu/2011/04/01/illemkodex_5_a_test_apolasarol_2_resz#more2789301?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index

Én két-három naponta érem el a borotválható hosszat  (max 1mm)... úh. én már akkorra annnnnyira várom hogy....!!!  :borz2:

Na, aki ezt írta, az biztosan nem borotválkozik naponta, mert akkor tudná, hogy mosdás (Uram bocsá' fürdés) után puhább a szőr, jobb a borotválkozás.  :borz2:
A napi beretválkozással viszont egyetértek. Általában alig várom már, hogy kicsit megnőjön a szőr, és kést ragadhassak.  ;D


Nem elérhető OBJoe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 444
  • Old Black Joe
Re:Kávézó
« Válasz #1255 Dátum: 2011. Április 04. - 14:26:08 »
Én két-három naponta érem el a borotválható hosszat  (max 1mm)... úh. én már akkorra annnnnyira várom hogy....!!!  :borz2:

Három napos szakáll...? Abban már el lehet botlani.  :fetreng:
Novaculum habeo.

Nem elérhető Talador

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 147
Re:Kávézó
« Válasz #1256 Dátum: 2011. Április 05. - 09:04:11 »
Nem tudtam, hogy hova írjam a kérdésemet, ezért itt teszem fel:

Ahhoz, hogy paypallel tudjak fizetni dombornyomott kártya kell? Vagy elég sima Master Card is? Most csináltam magamnak accountot, de 100 helyen 100 dolgot írnak, hogy milyen kártya kell hozzá. ???
"Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, amedig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig - hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd. Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen..."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Kávézó
« Válasz #1257 Dátum: 2011. Április 05. - 09:51:54 »
Nem kell dombornyomott, ha a hátulján van az a 3 számjegyű kód. Nekem Visa Junior Electronic van, azzal csont nélkül ment a Paypal, és azóta se volt vele soha gondom.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Kávézó
« Válasz #1258 Dátum: 2011. Április 05. - 10:01:13 »
Nem tudtam, hogy hova írjam a kérdésemet, ezért itt teszem fel:

Ahhoz, hogy paypallel tudjak fizetni dombornyomott kártya kell? Vagy elég sima Master Card is? Most csináltam magamnak accountot, de 100 helyen 100 dolgot írnak, hogy milyen kártya kell hozzá. ???
Sőt ujabban megy simán bankszámlával is, legalábbis nekem. Aztán lehet h azért, mert már 3 kártyám is volt regisztrálva...

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Kávézó
« Válasz #1259 Dátum: 2011. Április 05. - 10:03:37 »
Sanyi esetében az electron-on van a hangsúly (nem a junior-on  :evil:) , azaz a kártyával lehet on-line fizetni.

Működik egyébként simán számlával is, csak akkor várni kell, mire átmegy az utalás (legalábbis nekem). Ha összeregisztrálod a kártyával, akkor azonnal tudsz fizetni, úgy, mintha a kártyáddal fizetnél.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici