Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 851871 alkalommal)

Nem elérhető Talador

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 147
Re:Kávézó
« Válasz #1260 Dátum: 2011. Április 05. - 10:25:22 »
Köszi a válaszokat!

Nekem MasterCard Junior van, de végülis akkor mindegy, mivel lehet azzal is fizetni ezek szerint. :)
"Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, amedig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig - hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd. Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen..."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Kávézó
« Válasz #1261 Dátum: 2011. Április 05. - 10:36:29 »
Próba cseresznye, összeregisztrálod, és ha nem megy, akkor is visszautalják azt az 1-2 dollárt, amit próbából leemelnek.

SicTransit.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Talador

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 147
Re:Kávézó
« Válasz #1262 Dátum: 2011. Április 05. - 10:40:13 »
Olvastam, igen, hogy leemelnek olyan 400 Ft értékben pénzt, de vissza is teszik miután megerősítettem a kártyát.
"Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, amedig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig - hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd. Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen..."

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Kávézó
« Válasz #1263 Dátum: 2011. Április 05. - 11:40:13 »
Hehe...én anno valamit bénáztam, és háromszor is leemelték az összeget, de természetesen mind a hármat vissza is tették. ;)
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető Talador

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 147
Re:Kávézó
« Válasz #1264 Dátum: 2011. Április 05. - 11:55:05 »
Hehe...én anno valamit bénáztam, és háromszor is leemelték az összeget, de természetesen mind a hármat vissza is tették. ;)
:D A lényeg, hogy meglett! Nagyon helyes!
"Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, amedig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig - hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd. Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen..."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Kávézó
« Válasz #1265 Dátum: 2011. Április 05. - 16:25:05 »
Emlékeim szerint 400-at leemelnek, és az a paypal számládon marad. 1 hét alatt meg lehet csinálni az egész aktiválós mizériát, utána frankón működik minden. Ha nincs pénz a paypalodon, de azzal fizetsz, akkor szépen levonja egyből a számládról a pénzt. Így nem kell mindig pakolgatni a paypalra pénzt ha venni akarsz valamit. Én egy ideje kifejezetten sokszor használom, más világok nyílnak meg az ember előtt ha van paypalja  ;D
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Talador

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 147
Re:Kávézó
« Válasz #1266 Dátum: 2011. Április 05. - 16:37:40 »
Emlékeim szerint 400-at leemelnek, és az a paypal számládon marad. 1 hét alatt meg lehet csinálni az egész aktiválós mizériát, utána frankón működik minden. Ha nincs pénz a paypalodon, de azzal fizetsz, akkor szépen levonja egyből a számládról a pénzt. Így nem kell mindig pakolgatni a paypalra pénzt ha venni akarsz valamit. Én egy ideje kifejezetten sokszor használom, más világok nyílnak meg az ember előtt ha van paypalja  ;D
;D
Ha egyből leveszi a pénzt az királyság. Nem fogom akkor pakolgatni ide-oda.
Várom már az új világot! :D
"Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, amedig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig - hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd. Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen..."

Nem elérhető poe

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 74
Re:Kávézó
« Válasz #1267 Dátum: 2011. Április 05. - 16:42:11 »
Leveszi. Éjfél körüli vásárláskor is jött pár percen belül az sms a tranzakcióról.  ;)
Quoth the raven, `Nevermore.'

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Kávézó
« Válasz #1268 Dátum: 2011. Április 05. - 18:13:33 »
Jó cucc a paypal, erősen ajánlott. Azon ritka dolgok egyike, ahol nem érzi azt az ember hogy a f*ngásért is fizetni kell. Eddig nem kellett benne csalódnom semmilyen szemszögből, jól ki van találva.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Kávézó
« Válasz #1269 Dátum: 2011. Április 05. - 18:53:39 »
Sőt, ha jól értelmeztem a Paypal leírását a honlapján, azért jött létre, hogy egy biztonsági "kaput" alkosson a vásárló és az eladó között. Így az eladó felé nem kell bankkártya adatokat megadni. Persze ha egy trójai, vagy egy keylogger csücsül a felhasználó gépén az már más...
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #1270 Dátum: 2011. Április 05. - 19:05:48 »
Én más véleményen vagyok, mert engem áttoltak, ráadásul kétszer... illetve nem is engem a céget.
Ugyebár cégnek is lehet Paypal-ja illetve ajánlott... Beregisztráltunk, figyelmesen elolvastuk a szabályokat, feltételeket. A regisztrációt engedte, majd a bankszámlát kellett megadni. Elméletileg ennyi. Feltoltunk rá egy kis pénzt... 2 hét után semmi, írtunk nekik, a válasz, hogy jaj bocsi, de nem tudtak minket azonosítani, mindenesetre ezennel felkerült a PP számlára az összeg. Már ez furi volt, mert minden adott volt az azonosításhoz, szerintem csak blabla. Mindenesetre eljött az idő, hogy fizessünk vele és jé! nem ment. Feltételekben sehol, hogy kell hozzá még egy hitelkártya is, hát az nincs nem is volt és nem is lesz... Begurultunk a lóvét vissza... de az sem megy kártya nélkül. Kb. könyörögni kellett 2 levélváltással...Szóval nekem negatív tapasztalataim vannak, lehet a halandó emberkének akinek van eleve bankkártyája, minden flottul megy, nálunk nem. A könyörgés a visszautaláshoz pedig felháborító, ha egyszer fel lehet utalni rá...

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Kávézó
« Válasz #1271 Dátum: 2011. Április 05. - 19:17:21 »
Én személy szerint pont olyan feltételekkel kértem a MasterCardot, hogy csak annyit lehessen levásárolni, amennyi a bankszámlán van, és ne legyen hitelkeret. Így gyakorlatilag az enyém nem hitelkártya.
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető Brien

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 178
Re:Kávézó
« Válasz #1272 Dátum: 2011. Április 05. - 21:05:57 »
Én személy szerint pont olyan feltételekkel kértem a MasterCardot, hogy csak annyit lehessen levásárolni, amennyi a bankszámlán van, és ne legyen hitelkeret. Így gyakorlatilag az enyém nem hitelkártya.

A hitelkártya és a bankkártya két különálló dolog.

Hitelkártyánál a bank pénzéthasználod és utánna visszafízeted.

Bankkártyán pedig a saját pénzedet használod! Az már más kérdés, ha rendesen el akarsz adósódni akkor kérsz rá A-hitelt (vagy nem tom perpill. mi a pontos neve) és a jövedelmed 2x-3x-osát felveheted "mínuszba" ettől még nem lesz hitelkártya, a bankkártya.
Ne gondolkodj!
Ha gondolkodtál ne mond el!
Ha elmondtad ne írd le!
Ha leírtad ne írd alá!
Ha aláirtad.......Ne csodálkozz!!

Nem elérhető poe

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 74
Re:Kávézó
« Válasz #1273 Dátum: 2011. Április 05. - 21:34:21 »
Sőt, ha jól értelmeztem a Paypal leírását a honlapján, azért jött létre, hogy egy biztonsági "kaput" alkosson a vásárló és az eladó között. Így az eladó felé nem kell bankkártya adatokat megadni. Persze ha egy trójai, vagy egy keylogger csücsül a felhasználó gépén az már más...
Ez a lényeg. Nem X cégben kell megbíznod, hanem csak egyben.
Quoth the raven, `Nevermore.'

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kávézó
« Válasz #1274 Dátum: 2011. Április 05. - 22:01:29 »
Leveszi. Éjfél körüli vásárláskor is jött pár percen belül az sms a tranzakcióról.  ;)
Ünnepnap, vasárnap de. 10-kor a paypal oldal még nem töltött be a fizetés gomb megnyomása után mikor itt volt az sms ;) :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici