Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 849519 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #1395 Dátum: 2011. Május 28. - 11:55:04 »
Szarvasgombával, hogy álltok Úrak? Kostolta már valaki? Találtatok már?

A késportálon van egy T-Boar nevű tag, aki nagy szakember ebben és rendszeresen gyűjti. Itt mellettünk a Fővám téri piacon lehet találni.  ;D ...baromi drága. Kóstoltam, nem rossz, inkább ízesítésre használják. Én rántottába kevertem.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #1396 Dátum: 2011. Május 28. - 13:44:07 »
A Nagycsarnok jó hely!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kávézó
« Válasz #1397 Dátum: 2011. Május 30. - 12:57:50 »
Urak, mik a tapasztalatok a vámmal, postaügyileg. Azt tudom, hogy Orczy-tér, meg mittudomén, de miért akarnak megvámolni egy 36 dolláros csomagot? Mennyi az átfutási idő? Mennyit kell majd fizetnem? (Egyébként ennyit ír a track: departure from outward office of exchange, HUNGARY, 2011-05-21)

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Kávézó
« Válasz #1398 Dátum: 2011. Május 30. - 13:10:57 »
Urak!

Ez már megvolt? http://napirajz.hu/archives/2005/07/21/hoppa/#comments

Az utolsó képkockán megfigyelhető a gourmet sertéspofa-borotválás művelete...
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

FBP

  • Vendég
Re:Kávézó
« Válasz #1399 Dátum: 2011. Május 30. - 13:16:21 »
Urak!

Ez már megvolt? http://napirajz.hu/archives/2005/07/21/hoppa/#comments

Az utolsó képkockán megfigyelhető a gourmet sertéspofa-borotválás művelete...
...és az egérfejű hal...az meg micsoda  ???
amúgy, érti valaki a csávó "művészetét"?

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #1400 Dátum: 2011. Május 30. - 13:28:04 »
Urak!

Ez már megvolt? http://napirajz.hu/archives/2005/07/21/hoppa/#comments

Az utolsó képkockán megfigyelhető a gourmet sertéspofa-borotválás művelete...
...és az egérfejű hal...az meg micsoda  ???
amúgy, érti valaki a csávó "művészetét"?

Szerintem többen is vagyunk ezzel így (mármint hogy értjük... ;))...
Az egérfejű (vagy nyúlfejű?) hal egy új "hibrid"... ;D
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kávézó
« Válasz #1401 Dátum: 2011. Május 30. - 13:34:22 »
Ne, ne tűnjön el, valaki válaszoljon rá :)
Urak, mik a tapasztalatok a vámmal, postaügyileg. Azt tudom, hogy Orczy-tér, meg mittudomén, de miért akarnak megvámolni egy 36 dolláros csomagot? Mennyi az átfutási idő? Mennyit kell majd fizetnem? (Egyébként ennyit ír a track: departure from outward office of exchange, HUNGARY, 2011-05-21)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #1402 Dátum: 2011. Május 30. - 13:38:35 »
Ne, ne tűnjön el, valaki válaszoljon rá :)
Urak, mik a tapasztalatok a vámmal, postaügyileg. Azt tudom, hogy Orczy-tér, meg mittudomén, de miért akarnak megvámolni egy 36 dolláros csomagot? Mennyi az átfutási idő? Mennyit kell majd fizetnem? (Egyébként ennyit ír a track: departure from outward office of exchange, HUNGARY, 2011-05-21)

Nem tudom, miért akarják "megvámolni"... Lehet, csak szúrópróbaszerűen ellenőrizték.
Velem most legutóbb történt, hogy amikor beérkezett az országba a követéses csomag, eltűnt az éterben, már épp rá akartam kérdezni, hogy mizu, aztán aznap jött a postás...
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #1403 Dátum: 2011. Május 30. - 13:39:46 »
@FBP:

Vannak itt még "gyöngyszemek" ;D:
http://napirajz.hu/archives/2007/07/24/FIGYELNEK/

Az tény, hogy van egy "lelkivilága" a srácnak, de nekem speciel teccik... (E!)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Kávézó
« Válasz #1404 Dátum: 2011. Május 30. - 14:07:14 »
Először is, természtesen, szintén: E! Grafit természtesen beteg, de ezt szerintem ő sem vitatja. Csodás érzékenységgel ismeri fel és nagyítja/torzítja a köztünk élő archetípusokat, úgyis mint magunkat... Görbe tükör ez a javából! Jelentkezzen az, aki még soha nem kívánta Aeditke néni-féle lény azonnali, erőszakos halálát, vagy ne találkozott volna olyan építőipari szakival akinek szorosan egybeépült a szájberendezése és Holzkofferes korsó...

A hal/nyúl hibrid pedig nem hibrid, hanem egyszerűen nyúlhal (a franszia konyha, ugye, minden élőlényt feldolgoz): http://www.google.hu/search?hl=hu&q=ny%C3%BAlhal&gs_sm=e&gs_upl=1049l3947l0l13l12l2l1l1l0l183l927l7.2&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1280&bih=908&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

(Csak csöndben jegyzem meg, hogy a nyúlhal ikrája a boltok polcain általában megtalálható olcsó kaviárpótlék.)
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #1405 Dátum: 2011. Május 30. - 14:16:35 »
...A hal/nyúl hibrid pedig nem hibrid, hanem egyszerűen nyúlhal (a franszia konyha, ugye, minden élőlényt feldolgoz): http://www.google.hu/search?hl=hu&q=ny%C3%BAlhal&gs_sm=e&gs_upl=1049l3947l0l13l12l2l1l1l0l183l927l7.2&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1280&bih=908&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

(Csak csöndben jegyzem meg, hogy a nyúlhal ikrája a boltok polcain általában megtalálható olcsó kaviárpótlék.)

Na, ezt spec. nem tudtam... (Ja, és persze éljen a pisztráng+a medve ;D)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kávézó
« Válasz #1406 Dátum: 2011. Május 30. - 14:42:30 »
Tényleg lenyűgöző ez a (mese)világ!  :D
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Gorila

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 547
    • Borotváim (egy részük)
Re:Kávézó
« Válasz #1407 Dátum: 2011. Május 30. - 14:47:21 »
Nekem ez az egyik nagy kedvencem: http://napirajz.hu/archives/2010/12/11/AZ_AJTOT/  :D

FBP

  • Vendég
Re:Kávézó
« Válasz #1408 Dátum: 2011. Május 30. - 14:56:15 »
Először is, természtesen, szintén: E! Grafit természtesen beteg, de ezt szerintem ő sem vitatja. Csodás érzékenységgel ismeri fel és nagyítja/torzítja a köztünk élő archetípusokat, úgyis mint magunkat... Görbe tükör ez a javából! Jelentkezzen az, aki még soha nem kívánta Aeditke néni-féle lény azonnali, erőszakos halálát, vagy ne találkozott volna olyan építőipari szakival akinek szorosan egybeépült a szájberendezése és Holzkofferes korsó...

A hal/nyúl hibrid pedig nem hibrid, hanem egyszerűen nyúlhal (a franszia konyha, ugye, minden élőlényt feldolgoz): http://www.google.hu/search?hl=hu&q=ny%C3%BAlhal&gs_sm=e&gs_upl=1049l3947l0l13l12l2l1l1l0l183l927l7.2&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1280&bih=908&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

(Csak csöndben jegyzem meg, hogy a nyúlhal ikrája a boltok polcain általában megtalálható olcsó kaviárpótlék.)
...hánemtom...amit értek, nekem az sem vicces, de nem vonom kétségbe, hogy valakinek meg az  :sör:

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Kávézó
« Válasz #1409 Dátum: 2011. Május 30. - 15:18:05 »
Szerintem is  :sör: Grafit megosztó, nem te leszel az első, akinek nem jön be. Mi azért kitartunk   :borz2:  :borz2:  :borz2:
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici