Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 849213 alkalommal)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #360 Dátum: 2010. Június 23. - 10:51:40 »
Morph, már ég a p.fámon a bőr emiatt, folyamatosan kérdezgetem a srácot, de tele van melóval...  :(
Amint lesz valami azonnal szólok! Bocs, én sem így gondoltam ezt a dolgot...
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Kávézó
« Válasz #361 Dátum: 2010. Június 23. - 13:35:52 »
Ne vedd a szívedre Imi...nem élet-halál kérdése ez.Nem sietek sehova...Sanyi miatt érdekes ez,de ő is tud várni...megbeszéltem vele.

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #362 Dátum: 2010. Június 23. - 14:17:36 »
Köszönöm a megértésetek! Majd valahogy kárpótollak! :borz2:
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Kávézó
« Válasz #363 Dátum: 2010. Június 24. - 17:30:41 »
Háj!
Ma vettem OBI-ban egy sima kaszakövet 600 pénzért...hát nem tudom sírjak-e vagy nevessek.Szabad ezt vizezni szerintetek? Mert elég lassan dolgozik (P150 a kartonja szerint) és mállik mint az állat...
Üdv

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Kávézó
« Válasz #364 Dátum: 2010. Június 24. - 18:37:14 »
Csak teszkós kínai 500 forintossal vannak tapasztalataim, az is málik eléggé, de ha rendesen vizezem meg lemosom rendszeresen akkor kicsit jobb. De akárhogyan is nézzük borzalmas vele dolgozni, legalábbis az enyémmel.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #365 Dátum: 2010. Június 24. - 20:07:27 »
Háj!
Ma vettem OBI-ban egy sima kaszakövet 600 pénzért...hát nem tudom sírjak-e vagy nevessek.Szabad ezt vizezni szerintetek? Mert elég lassan dolgozik (P150 a kartonja szerint) és mállik mint az állat...
Üdv

morph milyen színű? Tégla vagy szürke?

A vizes használat ennél is "kötelező" és persze nem árt felsíkolni ezt is néha.

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Kávézó
« Válasz #366 Dátum: 2010. Június 24. - 20:19:16 »
Egy régi konyhakésen tesztelem...minek síkoljam ezt...kaszakő alakú,mivel kaszakő.Szürke színű amúgy...szedi a késről is a cuccot láthatóan,de lassan és nagyon morzsolódik maga a kő is.No mind1 a nagy Zwillingemnek ilyen hibája nincsen,ahhoz csak finomabb dolgokat fogok használni.
Egy ILYEN jó lenne...de nagyon drága, és nem ér ennyit.

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Kávézó
« Válasz #368 Dátum: 2010. Június 24. - 20:41:46 »
10 centi eléggé piskóta egy huszonakárhány centis szakácskéshez :D Ráadásul a posta majdnem annyi mint maga az élező. Attól függetlenül jók a DMT-k, de mintha azt mondta volna morph hogy olcsón akarja megúszni :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Kávézó
« Válasz #369 Dátum: 2010. Június 24. - 21:17:50 »


Ha olcsón, akkor a LIDL-ben néha előforduló "gyémántos" fenő lap nem rossz vétel......

Legalábbis nagyságrendekkel jobb mint a porló-málló kasza kő


Üdv.: Salmo


u.i.: Sanyi miért nem jársz kés talira ? ( az nem kifogás, hogy debreceni vagy, mert ma is ott volt Lovász mester meg Le goff Csabi)
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Kávézó
« Válasz #370 Dátum: 2010. Június 24. - 21:53:14 »


Ha olcsón, akkor a LIDL-ben néha előforduló "gyémántos" fenő lap nem rossz vétel......

Legalábbis nagyságrendekkel jobb mint a porló-málló kasza kő


Üdv.: Salmo


u.i.: Sanyi miért nem jársz kés talira ? ( az nem kifogás, hogy debreceni vagy, mert ma is ott volt Lovász mester meg Le goff Csabi)

Az elég jó kifogás hogy jelenleg vizsgaidőszakom van, és küzdök hogy átmenjek neuroanatómiából? :D

Terveztem hogy megyek, de mostanság még nem jutott rá időm. A nyáron megígérem hogy járok majd arra ha sikerül be tudok társulni valakikhez :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kávézó
« Válasz #371 Dátum: 2010. Június 24. - 22:11:27 »
Háj!
Ma vettem OBI-ban egy sima kaszakövet 600 pénzért...hát nem tudom sírjak-e vagy nevessek.Szabad ezt vizezni szerintetek? Mert elég lassan dolgozik (P150 a kartonja szerint) és mállik mint az állat...
Üdv
tégla kell, a szürke szar  :evil:

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Kávézó
« Válasz #372 Dátum: 2010. Június 24. - 23:52:37 »
Ráadásul a posta majdnem annyi mint maga az élező. Attól függetlenül jók a DMT-k, de mintha azt mondta volna morph hogy olcsón akarja megúszni :)
Ezek szerint csak én látom azt, hogy "Free shipping"... :borosta:

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #373 Dátum: 2010. Június 25. - 01:33:28 »
Egy régi konyhakésen tesztelem...minek síkoljam ezt...kaszakő alakú,mivel kaszakő.Szürke színű amúgy...szedi a késről is a cuccot láthatóan,de lassan és nagyon morzsolódik maga a kő is.No mind1 a nagy Zwillingemnek ilyen hibája nincsen,ahhoz csak finomabb dolgokat fogok használni.
Egy ILYEN jó lenne...de nagyon drága, és nem ér ennyit.

Nekem is van egy ócska kínai szürkém én mondjuk csak 150Ft-ot adtam érte a gazdaboltban, már a kacatok közé került, de valamennyire meg lehet ezen is oldani az élezést, főleg ha nincs más. És pont azért mert gyorsan málik( sőt egy-egy nagyobb darab le is fog majd pattanni róla itt-ott) kell felsíkolni természetesen csak a sík oldalát és a széleket lekerekíteni, különben még elégedetlenebb leszel vele.

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Kávézó
« Válasz #374 Dátum: 2010. Június 26. - 19:39:36 »
Urak!
Holnap indulok Erdélybe, tudtok valami speckó romániai borotválkozós cuccot, amit érdemes keresni?
(az orosz-hegyi szilvapálinkán kívül  ;D )

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici