Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 852546 alkalommal)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kávézó
« Válasz #375 Dátum: 2010. Június 26. - 20:38:48 »

(az orosz-hegyi szilvapálinkán kívül  ;D )
igen, az áfonya pálinkát (nem a sz@r likőrt...!) :D

Nem elérhető Professzore

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 161
Re:Kávézó
« Válasz #376 Dátum: 2010. Június 27. - 10:38:01 »
Sziasztok!

Tudom, hogy ez pont itt "OFF", mindazonáltal jó, ha tudjátok.
A Bartók Béla úton lévő Extrametálban sok cucc brutálisan (50%-kal) le van értékelve. Kések (konyhakés, szakácskés, munkakések), és ami érdekes lehet: kétoldalas fenőkövek (8000-est biztosan láttam).
A Kosztolányi Dezső tér és a Móricz Zsigmond körtér között van, talán utóbbihoz hangyányit közelebb, a belváros felől nézve a jobb oldalon.

Üdv,

Prof
Április nyolcadikától... :-) Lord L6, Proraso/Omega pamacs szép tartón, Kappus Aloe Verás krém. Volt/van T&H mintacsomag, mintakészletek (1. és 2.), és június 25-étől van egy Merkur Futur is. :-)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Kávézó
« Válasz #377 Dátum: 2010. Június 27. - 11:15:07 »
Sziasztok!

Tudom, hogy ez pont itt "OFF", mindazonáltal jó, ha tudjátok.
A Bartók Béla úton lévő Extrametálban sok cucc brutálisan (50%-kal) le van értékelve. Kések (konyhakés, szakácskés, munkakések), és ami érdekes lehet: kétoldalas fenőkövek (8000-est biztosan láttam).
A Kosztolányi Dezső tér és a Móricz Zsigmond körtér között van, talán utóbbihoz hangyányit közelebb, a belváros felől nézve a jobb oldalon.

Üdv,

Prof

8000-es mennyiért láttál? A debreceni extrametálban néztem, ott 50%-os akció volt a Rákóczi kövekre, a 200x50x25-ös volt talán 4250.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Kávézó
« Válasz #378 Dátum: 2010. Június 27. - 12:12:46 »
Azt a követ nem kén ott hagyni...ha borotvára nem is...de finomabb kés élezésre a legjobb! Ha már nem lenne, rohannék érte...persze...aki a vizes követ szereti...

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #379 Dátum: 2010. Június 28. - 07:18:53 »
Az ÖSSZES Extrametálban van most ez a nagy leértékelési akció, a honlapjukon meg lehet nézni a termékek listáját, és rendelni is lehet belőlük.
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Kávézó
« Válasz #380 Dátum: 2010. Július 04. - 18:59:41 »
Sziasztok!
Tegnap meghalt a szgépes hangfal szettem.Gondoltam nem dobom ki csak úgy,hisz kb. 10 éves...nagyon megszolgálta az árát és minőségi darab is.(AltecLansing) Nos ma szétszedtem...és meglepődtem, hogy ebben van biztosíték.Erre vonatkozna a kérdésem.Hol lehet ilyen kis 0,5x20-as 1A/250V-os biztosítékokat venni.Nagy multikban,illetve barkács áruházakban is vagy csak ilyen kisebb villanyszerelős boltokban? Azért kérdezem meg, mert egy 50Ft-os "hülyeség" miatt nem kocsikázok csak úgy kényemre.
Üdv
(jah és megpatkoltam a biztosítékot,majd bekapcsoltam és működött,tehát ez a baja)

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #381 Dátum: 2010. Július 04. - 19:33:36 »
Sziasztok!
Tegnap meghalt a szgépes hangfal szettem.Gondoltam nem dobom ki csak úgy,hisz kb. 10 éves...nagyon megszolgálta az árát és minőségi darab is.(AltecLansing) Nos ma szétszedtem...és meglepődtem, hogy ebben van biztosíték.Erre vonatkozna a kérdésem.Hol lehet ilyen kis 0,5x20-as 1A/250V-os biztosítékokat venni.Nagy multikban,illetve barkács áruházakban is vagy csak ilyen kisebb villanyszerelős boltokban? Azért kérdezem meg, mert egy 50Ft-os "hülyeség" miatt nem kocsikázok csak úgy kényemre.
Üdv
(jah és megpatkoltam a biztosítékot,majd bekapcsoltam és működött,tehát ez a baja)

itt pl? http://www.arwill-elektronic.hu/index.php?pg=m1

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Kávézó
« Válasz #382 Dátum: 2010. Július 04. - 20:14:59 »
arwillékhez gyerekkorom óta járok* - igen tapló a kiszolgás, készülj fel rá :D

inkább tőle balra 30m-re lévő kis lejárós boltba menj, ott nem anyáznak le, ha nem elég műszakian kéred, amit akarsz :)

*mármint régen a kis lejárós bolt volt az egyedüli, a felszíni arwill később nyitott, így értem, hogy gyerekkorom óta ott szerzem be a bütykölésekhez az anyagot Mosolyog

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #383 Dátum: 2010. Július 04. - 20:19:44 »
inkább tőle balra 30m-re lévő kis lejárós boltba menj, ott nem anyáznak le, ha nem elég műszakian kéred, amit akarsz :)

ez van akkor, ha valaki a Schönherz mellett nyit boltot :)

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Kávézó
« Válasz #384 Dátum: 2010. Július 04. - 21:13:34 »
Közben egy ismerős már felajánlotta hogy vesz ilyet,amerre jár.Thx  :borz1:

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Kávézó
« Válasz #385 Dátum: 2010. Július 09. - 09:49:13 »
Nagyon el van laposodva a fórum. Mindenki vakáción van?
Na megyek iszok én is egy kávét...

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Kávézó
« Válasz #386 Dátum: 2010. Július 09. - 18:15:41 »
5- és 6/8-os késekhez való 1 férőhelyes nyitott bőrtok a Vámház körúti írószerben 250,- Még a 7-es Wostenholm is belement. Több színben. Csak utazótoknak javaslom,(állás közben a bőr festéke nehogy reagáljon a celluloid nyéllel) de arra naon!

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Kávézó
« Válasz #387 Dátum: 2010. Július 13. - 12:49:53 »
Ha vki megy Flaschner mesterhez,és Komárom felé jár szívesen betársulnék...

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #388 Dátum: 2010. Július 15. - 15:48:18 »
Elajándékoztam a Proraso "hibajavító" gélemet, de nem tudtam kivárni, hogy Ed boltjából vehessek újat és hiperszuper  Douglasben vásároltam jó drágán még egyet néhány napja. Ma szükségem lett volna rá, de úgy be volt száradva, hogy nosza. Egy cseppet sem sikerült kipréselni a kemény darabokat tartalmazó tubusból. Persze ilyen blokkot nem őriz meg az ember. Csak úgy szólok, hogy ami "fénylik" az nem biztos, hogy arany...
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #389 Dátum: 2010. Július 15. - 16:10:57 »
Jó, jó vissza az egész!  ;)
Mégis rendes cég a Douglas, beszéltem velük és ki fogják cserélni a beszáradt Prorasot.  :borz2:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici