Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 849265 alkalommal)

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #390 Dátum: 2010. Július 15. - 16:13:01 »
Ne is említsd a beszáradást, nekem a Trumpers mintacsomag tégelyei száradtak be :'( mondjuk használható, de rémálom habot keverni belőle.
A "rendes" krémekkel ugye nem szok ilyen történni?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #391 Dátum: 2010. Július 15. - 16:31:11 »
Te meg mikor jössz már a szegecseidért, a végén azok is beszáradnak!  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #392 Dátum: 2010. Július 16. - 11:27:04 »
Te meg mikor jössz már a szegecseidért, a végén azok is beszáradnak!  ;D

hű, jó hogy mondod :) írok pü-t.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Kávézó
« Válasz #393 Dátum: 2010. Július 16. - 15:46:09 »
Ne is említsd a beszáradást, nekem a Trumpers mintacsomag tégelyei száradtak be :'( mondjuk használható, de rémálom habot keverni belőle.
A "rendes" krémekkel ugye nem szok ilyen történni?

Hát nem kellene, hogy ilyen tortenjen. Nekem a mintacsomagokkal sem tortent meg ilyen, persze ki tudja a tieid miota alltak a gyartonal...

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #394 Dátum: 2010. Július 16. - 16:06:15 »
Ne is említsd a beszáradást, nekem a Trumpers mintacsomag tégelyei száradtak be :'( mondjuk használható, de rémálom habot keverni belőle.
A "rendes" krémekkel ugye nem szok ilyen történni?

Hát nem kellene, hogy ilyen tortenjen. Nekem a mintacsomagokkal sem tortent meg ilyen, persze ki tudja a tieid miota alltak a gyartonal...

Azt nem tudom, nálam kb négy hónapot - annyit simán ki kéne bírniuk azért

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Kávézó
« Válasz #395 Dátum: 2010. Július 16. - 17:27:42 »
Ne is említsd a beszáradást, nekem a Trumpers mintacsomag tégelyei száradtak be :'( mondjuk használható, de rémálom habot keverni belőle.
A "rendes" krémekkel ugye nem szok ilyen történni?

Hát nem kellene, hogy ilyen tortenjen. Nekem a mintacsomagokkal sem tortent meg ilyen, persze ki tudja a tieid miota alltak a gyartonal...

Azt nem tudom, nálam kb négy hónapot - annyit simán ki kéne bírniuk azért

Persze, tobbet is. Felteve, hogy jol le volt zarva.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #396 Dátum: 2010. Július 17. - 11:18:42 »
Ne is említsd a beszáradást, nekem a Trumpers mintacsomag tégelyei száradtak be :'( mondjuk használható, de rémálom habot keverni belőle.
A "rendes" krémekkel ugye nem szok ilyen történni?

Hát nem kellene, hogy ilyen tortenjen. Nekem a mintacsomagokkal sem tortent meg ilyen, persze ki tudja a tieid miota alltak a gyartonal...

Azt nem tudom, nálam kb négy hónapot - annyit simán ki kéne bírniuk azért

Persze, tobbet is. Felteve, hogy jol le volt zarva.

be, eddig kettőt néztem meg, mindkettő elég száraz volt (mondjuk használható ettől függetlenül, csak sokáig tart habosítani)

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Kávézó
« Válasz #397 Dátum: 2010. Július 17. - 23:32:36 »
Van itt valaki aki pipázik? Valszeg ez lesz az új hóbortom hobbim.
Akkora egy fasz hülye ember vagyok...kezdem utálni magam amiatt,hogy valami mindig megtetszik és azt nekem muszáj kipróbálni/gyűjteni/pénzt költeni rá...  :crazy:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Kávézó
« Válasz #398 Dátum: 2010. Július 18. - 05:38:07 »
Van itt valaki aki pipázik? Valszeg ez lesz az új hóbortom hobbim.
Akkora egy fasz hülye ember vagyok...kezdem utálni magam amiatt,hogy valami mindig megtetszik és azt nekem muszáj kipróbálni/gyűjteni/pénzt költeni rá...  :crazy:
nekem van egy kis pipám, de még nagyon az elején tartok :)

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Kávézó
« Válasz #399 Dátum: 2010. Július 18. - 06:15:38 »
Bizony az is jó pénzköltés!  :borz1: Én pipázok, elég jó kis gyüjteményem van több éves bontatlan dohányokból, be nem fogott pipákból is...Pipa és dohány ügyben a Nyugati téri aluljáróban van az egyik legnagyobb választék.

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Kávézó
« Válasz #400 Dátum: 2010. Július 18. - 11:10:39 »
Én pipáztam,meg is van a készletem.De már abbahagytam,nem akarok dohányozni.Ajánlom a Borkum-Riff dohányokat szerintem jók.Olyan pipát vegyél aminek a szárába tudsz filtert rakni,mert elég jól el lehet szédülni anélkül ha először gyújtasz rá.

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Kávézó
« Válasz #401 Dátum: 2010. Július 18. - 11:41:25 »
Bocs, hogy beleugatok, :crazy: de a Borkumot én nem ajánlom!
Az egyik leggyatrább minőségű dohányok, nem olcsón! Próbáld inkább a Mac Baren-t, Ők elég tisztességes kínálattal rendelkeznek, ráadásul minden típuson rajta van a dohány erőssége, (kezdőként érdemes a leggyengébbekkel próbálkozni) pl.Mild Mixture, Golden Ambrosia stb.
Bizony, erre is lehet valagnyi pénzt költeni!
(De a pipázást valamirevaló férfiembernek illik kipróbálni ;) )

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Kávézó
« Válasz #402 Dátum: 2010. Július 18. - 12:24:37 »
Hát...vaterán is szétnéztem és végül megvettem két darab pipát.Egyik tuti filteres,a másikról a gyerek nem tud semmit,nem lát benne filtert.Egy Brebbia és egy Borkum Riff pipa, hozzá egy komoly szurkáló,tömőfa,és két férőhelyes pipatartó.Csak a pipatartó többe kerül egy dohányboltban mint az egész szett amit vettem.Ha pedig nem jön be ez a világ,akkor eladogatom őket.Szépen megtisztítom őket...olvasgatnom kell még bőven mielőtt nekivágok...amúgy a Borkum Riff dohányok nem gyatrák,max neked nem jött be.Én ugyan nem ismerem,de a pipaklub.hu-n sokat olvastam és ott nem szidják.
Amúgy a szivarok világát akartam jobban megismerni,de azok hosszútávon drágábbak...cigi kizárva.Így sem mindennap akarok pipázni...max egy héten 1-2szer.(komoly szertartás ez is,akárcsak a borotválkozás)
Ettől függetlenül néha csak-csak veszek majd egy két szivart is.Régebben viszonylag sokat szívtam,és szeretem.

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Kávézó
« Válasz #403 Dátum: 2010. Július 18. - 13:10:45 »
Nekem a szivar nem jön be, próbáltam Hunortól Monte Cristo-n át a Cohiba-ig, de nem. Pipám van, apumtól kaptam, ő fekete Borkum-ot tömött bele, az nekem is tetszett. Évekkel ezelőtt elvi meggyőződésből és önerőből beintettem a ciginek, és olyannyira jól sikerült a "meggyőződés", hogy nem tudtam rávenni magam a pipára sem. Talán később megenyhülök és engedélyezem magamnak.

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Kávézó
« Válasz #404 Dátum: 2010. Július 18. - 13:53:16 »
Én soha életemben (20 év  :crazy: ) egy szál cigit sem szívtam el...a tüdőzés se megy annyira.Nem mintha olyan nagy vágyat éreznék...szerintem ezt mindenkinek fejben kell eldöntenie.Ha ezt vesszük alapul,nagyon sok gyenge ember van a Földön.Leszokni pedig csak úgy lehet,hogy az ember azt mondja NEM,és többet nem szívja.Persze nagyban megnehezíti az ember dolgát ha körülötte mindenki szívja.Ahol dolgozom ott kb 20 emberből én, meg az egyik főnök nem cigizik...de kicsit sem érzem úgy,hogy nekem rá kéne szokni.(pénz,tiszta büdös az ember...nem beszélve az egészségügyi dolgokról...krákog az ember,köpköd etc) No mind1...amíg világ a világ mindig lesz aki szívja.  :evil:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici