Szerző Téma: Kávézó  (Megtekintve 854226 alkalommal)

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Kávézó
« Válasz #465 Dátum: 2010. Július 28. - 12:52:18 »
longball, ezt nem mondod komolyan...
Szerintem ugyanez a bicóm volt, ugyanott vettem, ugyanennyiért...   :borz2:
Naponta jártam a boltba bámulni a gépeket. Asszem akkor kábé 5000 Ft volt a fizetésem... Az egész országban alig volt még mountain bike, ráadásul szereztem Bell sisakot, Scott szemüveget, az utcán úgy néztek rám, mint az ufóra – nem kicsit királynak éreztem magam. Hétvégén hajnalonta indultam a budai hegyekbe, még illegális volt a Fogaskerekűn a kerékpár..., szép idők voltak.
A Szigeten lopták el, a Sportuszoda előtt vágták le a láncról...

(Az én Rockym piros alapon sárga fröcskölésű volt, Exage 300-zal.)

Ugyanaz bizony! A szin is ugyanaz...zselés betétű nyereg...meg minden. Na a nyerget kellett egyedül csrélni...a meleg vagy az UV miatt a zselés rész fölött e textil foszladozni kezdett. Egyszer volt a húsz év alatt szakszerű karbantartáson, mondta is a mester, hogy nem sok mindent kellett csinálni...tisztitás-zsirzás...annyi. Itt van mellettem félméterre... :D. Engem autósok is állitottak meg, hogy hol vettem ezt a f@sza kerót...meg mennyiért...ja...meg hozattam még akkor! Cateye computert...na az volt még a valami!  :borz2: Akkor Debrecenben még mountain bike se nagyon volt...

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Kávézó
« Válasz #466 Dátum: 2010. Július 28. - 19:36:14 »
Hejhó!
Olvasgatom a fórumot és sokszor látom Flasi/Kálmán bá nevét...erről jutott eszembe,hogy lehet tudni mivel borotválkozik? Talán késsel?
Más...
Nézegettem a neten különböző kés élezési technikákat/gépeket...Pengével beszéltünk anno a CATRA-ról.Amelyik oldalon találtam róla egy kis szösszenetet épp egy cég oldala, amely foglalkozik kés élezéssel.Mivel nekem az ifjabb Flasi műhelye suli időn kívül messze van,ezért jól jött ez az alternatíva.Ráadásul ez a cég a melóhelyemtől 2 percre van.Ma leadtam 2 kést,nem vártam meg.Hnap megyek értük...kíváncsi vagyok...majd beszámolok róla, mit is tud ez a masina.
Penge/Dani te mit tudsz az ilyen nagy gépről?Neked milyen is van?

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Kávézó
« Válasz #467 Dátum: 2010. Július 28. - 22:46:33 »

Dear to all!

Csak óvatosan a borotválkozós video nézéssel......  ;D

A P&P blogon látott video hatására úgy döntöttem, hogy ma megváltom a világot. A probléma nem az ellesett technikák alkalmazásával volt, sokkal inkább a fimen látott, és az általam használt mozdulatok közötti váltások eredményeztek az arcomon némi esztétikai elváltozást.

Az eredmény  : egy kisebb vágás a bal fülcimpámon, és két macsósabb a bal arcomon ( ennek is meg kellett történnie )  :borz1:

A konklúzió:  az első vágás után hagyd abba  :borotva:   ;D ;D

A piros pöttyös az igazi

Reofil

u.i.: holnap találkozom Jenes Sanyival, majd leírja élőben mennyire gáz  ???   :crazy:  ;D  ;D
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Kávézó
« Válasz #468 Dátum: 2010. Július 28. - 23:52:11 »
Salmo irta:

Idézet
A piros pöttyös az igazi

Azért nem semmi volt, mikor ezt a reklámot a bőr- és nemibeteggondozó várójában tették ki!  :crazy:

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #469 Dátum: 2010. Július 29. - 00:05:30 »
morphin- vigyázz majd az ujjaidra!!! Ez a kápmegyeri késélező a bevásátlóközpontban? Az első pár vágás nagyon kellemes csalódás lesz aka AAK, aztán megszokod Te is a jót :-)  A nagy Catra gép (ha azon fogják élezni) még tutibb, mint az enyém, bár az élezés technológiája(elmélete) ugyanaz. Forgó gyémántkorongok (illetve gömbök) adják ki végül a gót ívű élt, amit alá tudok támasztani, hogy kicsit élesebb és tartósabb, mint amit mondjuk én a legjobb tudásom szerint kézzel és a legfinomabb kövekkel és bőrrel el tudok követni ugyanazon a késen, bár a kézi élezésű tükörpolír(12K) ék élű konyhakésemet pl. zöldség aprításra jobbnak találom, filézésre, és úgy általában, legyen csak inkább a Catra meg a gót ív...

Salmo- részvétem! Nekem is megvolt a hasonló feeling és talán avval meg tudlak nyugtatni, hogy egy-két vágás nélkül nem férfi a férfi. Ha nem túl mélyek a vágások kb másfél hét után azonban elkezdenek eltűnni...

longball- khmm Te ilyenekről honnan tudsz???  ;D  

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Kávézó
« Válasz #470 Dátum: 2010. Július 29. - 00:08:35 »
 ;D ;D ;D bukta.... :crazy:

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Kávézó
« Válasz #471 Dátum: 2010. Július 29. - 00:27:18 »
Penge irta:

Idézet
longball- khmm Te ilyenekről honnan tudsz???  Vigyorog

Erre bizony két válaszom is van:

1. Á..nem..nem...én csak ekcéma miatt voltam ott...

2. Az interneten körözték már ezt a históriát..

Nyugodtam lehet választani belőle!  :crazy:

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Kávézó
« Válasz #472 Dátum: 2010. Július 29. - 00:31:01 »
 ;D
longball- csak azért kérdeztem, mert rengeteget jártam már ott, de bizony turórudi reklámmal én biza még nem találkoztam!!!  ;D ;D ;D

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #473 Dátum: 2010. Július 29. - 07:27:47 »
;D
longball- csak azért kérdeztem, mert rengeteget jártam már ott, de bizony turórudi reklámmal én biza még nem találkoztam!!!  ;D ;D ;D

Milyen "ügyben"?  :evil: ;D
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Kávézó
« Válasz #474 Dátum: 2010. Július 29. - 08:00:38 »

Salmo- részvétem! Nekem is megvolt a hasonló feeling és talán avval meg tudlak nyugtatni, hogy egy-két vágás nélkül nem férfi a férfi. Ha nem túl mélyek a vágások kb másfél hét után azonban elkezdenek eltűnni... 

Salmo további részvét! :)  Ha tartóssá akarod tenni a vágásheget, akkor erre régen lószőrt alkalmaztak, amit kitéptek utána a sebből és így nagyon férfias hegek keletkeztek, amelyek soha nem múltak el...  :crazy:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Kávézó
« Válasz #475 Dátum: 2010. Július 29. - 08:42:45 »
A mustártapasz sem rossz! Azt német diákok tették rá, hogy párbaj-sérülésnek látszon.

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Kávézó
« Válasz #476 Dátum: 2010. Július 29. - 09:22:05 »
Áh, nem kell túlbonyolítani, elég mélyre kell vágni, akkor miután összeforr, olyan lesz, mint egy hegtetoválás... ;D ;D ;D
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Kávézó
« Válasz #477 Dátum: 2010. Július 29. - 10:42:54 »
Hegyes Sanyitól kérhetsz rá hidegbarnítót... :crazy:

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Kávézó
« Válasz #478 Dátum: 2010. Július 29. - 11:14:13 »
nem elég csak homokot szórni bele?  ???

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Kávézó
« Válasz #479 Dátum: 2010. Július 29. - 11:53:11 »
Ezt a tömeges együttérzést! De igazán...annyira megható!   :borosta:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici