Szerző Téma: Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...  (Megtekintve 184198 alkalommal)

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #690 Dátum: 2016. Október 05. - 20:44:20 »
Erről beszélek :D Az ember mindig talál okot hogy bővítse a készletét. Ráadásul itt nem nehéz klasz dolgot venni. És nincsenek elszállva szerintem az árak, pedig kézműves darabok.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Pruchoc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #691 Dátum: 2016. December 08. - 15:47:32 »
Vegre elkeszult az egyedi tegelyem :) nagyon vartam mar. Ha valakit erdekelne esetleg hasonlo, vagy szeretne mas egyedi habkevero talkat elkeszitetni az szoljon, batran merem ajanlani a fazekast aki nekem keszitette, reg talakoztam enyire kozvetlen eladoval. Ne vegyetek ezt reklamnak... Nekem gond volt jo aron beszerezni hasonlot, es igy sikerult toredek aron. Lehet masnak is kapora jonne :)

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #692 Dátum: 2016. December 08. - 16:10:05 »
Ne titkold. Ilyen reklámok nyugodtan mehetnek (pl. szappankészítők is). Ez nem a tv, ahol olyanokat mondanak, hogy "nyuszis magazin", meg "nagy amerikai gyorsétterem-lánc". Itt csak egy termék nevét nem mondunk ki.

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #693 Dátum: 2016. December 08. - 16:29:57 »
Tetszetős darab lett :hat: méreteket tudnál mondani.és ha nem titok egy árat is szívesen hallanék  bocs olvasnék.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Pruchoc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #694 Dátum: 2016. December 08. - 17:43:47 »
Felso perem atmeroje 13cm, melysege 4.5cm. de a meret az lehet ugye mindenki kenye kedve szerint :) az ara 6€ volt, forintban az ugy 1800, de az ar elegge individualis, reszben, azert volt ennyire olcso, mert ez volt az elso borotva tegelye a fazekasnak es fekete agyagbol keszult magas hofoku kiegetessel. Ugyh ez egy proba volt ami jol sikerult :) keszitesi hely Komarom, Szlovakia. Ha volna tobb erdeklodo szivesen segitenek. Postazas manpsag mar nem gond

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #695 Dátum: 2016. December 08. - 18:42:26 »
Az a helyzet én inkább a szappanomnak keresek porcelán vagy kerámia tartót fedővel
ez a forma tökéletes lenne fül nélkül és fedővel

ha lennének még érdeklődök szívesen csináltatnék
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Pruchoc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #696 Dátum: 2016. December 08. - 18:53:34 »
Az a helyzet én inkább a szappanomnak keresek porcelán vagy kerámia tartót fedővel
ez a forma tökéletes lenne fül nélkül és fedővel

ha lennének még érdeklődök szívesen csináltatnék
Hat a forma meg a felhasznalasi mod az teljesen mind1 lenne. Ha tobben is erdeklodnenek, nem is kell hogy ugyan az legyen elkeszitve, mert mind kezzel van keszitve, szoval nem lenne gond ha Neked szappantarto kellene, masnak valami bogre vagy akar mi mas. Ha tudod a meretet amit szeretnel akkor olyan lesz. Nalam is ez volt a modja :) szinben se kell feketenek lennie, vagy nem kell fekete agyagbol keszulnie...

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #697 Dátum: 2016. December 08. - 18:57:14 »
Felso perem atmeroje 13cm, melysege 4.5cm. de a meret az lehet ugye mindenki kenye kedve szerint :) az ara 6€ volt, forintban az ugy 1800, de az ar elegge individualis, reszben, azert volt ennyire olcso, mert ez volt az elso borotva tegelye a fazekasnak es fekete agyagbol keszult magas hofoku kiegetessel. Ugyh ez egy proba volt ami jol sikerult :) keszitesi hely Komarom, Szlovakia. Ha volna tobb erdeklodo szivesen segitenek. Postazas manpsag mar nem gond

Ha akad több érdeklődő, és sikerül intézni olcsó csoportos szállítást, én simán vevő lennék egy hasonló füles jószágra. Már úgyis gondolkodom ilyesmin egy ideje.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Pruchoc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #698 Dátum: 2016. December 08. - 19:00:16 »
Felso perem atmeroje 13cm, melysege 4.5cm. de a meret az lehet ugye mindenki kenye kedve szerint :) az ara 6€ volt, forintban az ugy 1800, de az ar elegge individualis, reszben, azert volt ennyire olcso, mert ez volt az elso borotva tegelye a fazekasnak es fekete agyagbol keszult magas hofoku kiegetessel. Ugyh ez egy proba volt ami jol sikerult :) keszitesi hely Komarom, Szlovakia. Ha volna tobb erdeklodo szivesen segitenek. Postazas manpsag mar nem gond

Ha akad több érdeklődő, és sikerül intézni olcsó csoportos szállítást, én simán vevő lennék egy hasonló füles jószágra. Már úgyis gondolkodom ilyesmin egy ideje.
ha minden igaz, ketten már lennétek :) de ha gondoljatok, adjunk a dolognak pár napot,vagy hetet, hátha esetleg tobbieknek is kedve szottyan valami egyedit elkeszitetni. nekem 2 hét volt az elkészítési ido, azt még elfelejtettem hozzátenni

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #699 Dátum: 2016. December 08. - 19:49:08 »
Ennyiért, ilyen fekete csuprot én is kérek, ellakik a polcomon!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #700 Dátum: 2016. December 08. - 20:01:22 »
Nekem nem jelent gondot a várakozás. Hány főnek kell össze jönni egy rendeléshez?  Mi legyen a menete? (előre kell utalni ? te vennéd át az összes cumót és te postázod ki? stb stb)
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #701 Dátum: 2016. December 08. - 20:16:55 »
Nekem nem jelent gondot a várakozás. Hány főnek kell össze jönni egy rendeléshez?  Mi legyen a menete? (előre kell utalni ? te vennéd át az összes cumót és te postázod ki? stb stb)

Részemről is teljesen rendben van a hosszabb kifutás.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #702 Dátum: 2016. December 08. - 20:25:57 »
1 csuporra + 1 szappantartó fedővel Én is vevő vagyok!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #703 Dátum: 2016. December 08. - 20:34:12 »
Írjon ki valaki egy közösbeszerzést
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #704 Dátum: 2016. December 08. - 20:43:50 »
Közösbeszerzés
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici