Szerző Téma: Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...  (Megtekintve 186726 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #135 Dátum: 2010. Január 25. - 11:31:47 »
Az én Georgetownom nem kevesebb, mint 82 deka! Plusz az (alapos) csomagolás, így sajnos még nagyobb mennyiségű rendelésnél sem lehet komoly mértékben takarékoskodni a szállítási díjon... :(

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #136 Dátum: 2010. Január 25. - 11:39:06 »
Ez a Varonia nem nézne ki rosszul, ha nem lenne az a hülye talp. Valóban megemeli a súlypontot, de ahhoz képest nem túl nagy átmérőjű, tehát a praktikuma kérdéses, esztétikai tekintetben pedig abszolút nem harmonizál a kifejezetten modern és tetszetős fogantyúval.  >:(

Nem elérhető tibor

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #137 Dátum: 2010. Február 08. - 14:24:29 »
Sziasztok,

most jutottam el oda, hogy az otthon meglévő edényzet nem felel meg borotválkozási célokra, eddig a legjobban az a tál vált be, amiben egyébként kocsonyát szoktam tárolni. Vagyis érdekelne az itt tervezett edény, ha lehet belőle kapni. Addig egy hajfestő készlet műanyag tálkáját fogom használni, de az azért nem az igazi.

Tibor

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #138 Dátum: 2010. Március 09. - 10:12:48 »
creativehun- van valami fejlemény a a scuttle gyártással kapcsolatban? engem is érdekelne,mint látom te már utánajártál több cégnél is. én azért ha időm engedi megkeresek néhány öreget a belvárosban (ha vannak még) és rákérdezek...igencsak március van már, amit ígért az ember próbadarab gondolom még nem készült el. Üdv.

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #139 Dátum: 2010. Március 24. - 21:08:21 »
Na ma teszteltem az IKEA-s mozsarat,és jelentem nálam 5-ös. Végre sehol sem vágtam meg magam(bár egy 3. alkalmas Lord Classic penge szelte orcámat,lehet a bejáratottság miatt volt ily gyengéd)...forró vízben áztattam a mozsarat amíg előszedtem a dolgokat,szappant bele...gyönyörű meleg habom lett.És mivel a mozsár végig a kagylóban ült körülötte vízben,állandó volt a hőmérséklete is,nem éreztem hogy hűlt volna.Egyszómintszáz 2500Ft-ért teljesen besztbáj! (jah és a belseje érdes,szerintem emiatt is könnyebb jó habot csinálni benne)
Jah amúgy vasárnap vettem a mozsarat,és volt azon a részlegen bézs színű kis edény 95 Ft-ért(érdemes megnézni). Porcelán...vettem abból is egyet(meg még 5öt a konyhába),a Blanda nevű üveg csésze nekem nem jött be...

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #140 Dátum: 2010. Április 06. - 14:22:10 »
Sajnos szomorú szívvel bár de kénytelen vagyok megállapítani,hogy egyes emberek roppant megbízhatatlanok és annak ellenére,hogy komoly erőfeszítéseket tettem ez irányba egyenlőre úgy tűnik az ibrikek gyártásából idehaza nem lesz semmi :(
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #141 Dátum: 2010. Április 06. - 14:24:46 »
CH, sebaj, azért köszönjük szépen!
Valahogy sejtettem, hogy ilyesmi lesz a vége...

Nem elérhető zsoger

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #142 Dátum: 2010. Április 07. - 13:36:50 »
Ha ez nem szégyen, én a következőkkel megoldottam a szappanok, krémek, reszelvények tárolását: nekem bejött. egy darabom van még feleslegben. Méretei: Átmérő: 9.5 cm Magasság: 3.7 cm. üdv mindenkinek.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #143 Dátum: 2010. Április 07. - 13:58:44 »
Creativehun -

mindenesetre koszonjuk a befektetett idot es energiat, sajnalom, hogy nem jott ossze. Nem kevesebb szomorusaggal teszem hozza, hogy gyakran jarok en is igy, ha itthon szeretnek valamit venni, keszittetni.  :'(

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #144 Dátum: 2010. Április 13. - 11:14:09 »
Na ma teszteltem az IKEA-s mozsarat,és jelentem nálam 5-ös.

Vettem én is egyet, nálam is csillagos ötös! :) Remekül tartja a meleget, atomstabilan áll, s a Szent Grál, a Meleg Hab végre számomra is elérhető!

Fantasztikusan kellemes érzés!

Hogy azért ne felejtsek el kissé geek-nek is lenni  ;D : lehetne érdesebb is a belseje, mit gondoltok, van esélyem vmi Dremel-félével pár rovátkát vájni a gránitba?  ;D

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #145 Dátum: 2010. Április 13. - 11:23:05 »
Na, örülök, mert ezt talán nem szerénytelenség saját ötletnek tartanom...  ::)

Szerintem a Dremeles pici „flexkoronggal” működne a dolog.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #146 Dátum: 2010. Április 13. - 15:55:47 »
Elfelejtettem írni, de nekem is lett egy ilyenem, nagyon szépen muzsikál :) igaz nem most, nem akartam plusz három kiló követ cipelni a hátizsákban :D

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #147 Dátum: 2010. Április 13. - 19:56:28 »
Elfelejtettem írni, de nekem is lett egy ilyenem, nagyon szépen muzsikál :) igaz nem most, nem akartam plusz három kiló követ cipelni a hátizsákban :D

Azt hiszem elkerülhetetlen, hogy vegyek egy ilyen malomkövet én is! Meghoztátok a kedvemet!  :D
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #148 Dátum: 2010. Április 13. - 20:01:31 »
Idézet
lehetne érdesebb is a belseje

Az enyémnek teljesen jó az "érdessége" bár lehet ami nekem jó az neked még kevés...lehet persze,de nem tudom mennyire lesz szép,főleg hogy elég kemény ez a mozsár és pontosan belevagdosni nem lesz egyszerű,de sok sikert  ;) ;D

Qk@:
2500 pénzt teljesen megér szerintem...

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Bögrék, tálak, tégelyek, csuprok, ibrikek, scuttle-k...
« Válasz #149 Dátum: 2010. Április 13. - 20:35:15 »
és pontosan belevagdosni nem lesz egyszerű,de sok sikert  ;) ;D

pontosan? minek? :)  nem hiszem, hogy a habot érdekli az esztétika... ;D

pár rovátka, akár pici is, a mozsár forgástengelyével párhuzamosan, több, mint elég lesz, imho, persze azért majd ügyelek arra, hogy ki is nézzen!

már csak egy Dremel(-klón) kellene  ;D


Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici