Szerző Téma: Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok  (Megtekintve 257761 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2400 Dátum: 2018. Január 14. - 22:39:19 »
Erre mondtam, hogy nem kell háború a két os hívők között.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2401 Dátum: 2018. Január 15. - 08:40:03 »
Az almával csak az az egy baj, hogy kb. lassan már csak a bekapcsolásért nem kell fizetni, Androidon meg szinte minden ingyér van.
HP

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2402 Dátum: 2018. Január 15. - 20:19:10 »
Ez azert nem igy van. De a premium brandnek vannsk khm... na de mindegy is. Nincs egyetemes igazsag. De sokaig meg az apple diktal a tobbinek, es nagyon jol csinalja.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2403 Dátum: 2018. Január 15. - 20:22:40 »
Ez azert nem igy van. De a premium brandnek vannsk khm... na de mindegy is. Nincs egyetemes igazsag. De sokaig meg az apple diktal a tobbinek, es nagyon jol csinalja.

Előző videoban mutattam meg, mennyire nem ő diktál.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2404 Dátum: 2018. Január 15. - 20:35:11 »
5-10 év és a kínaiak megeszik mint a Nokiát.
HP

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2405 Dátum: 2018. Január 15. - 20:39:35 »
5-10 év és a kínaiak megeszik mint a Nokiát.

Már ha prenium brendet nézzük, régen az android csucsok mögött kullog.

Kijelző felbintás, processzor sávszéllesség, belsőtárhely, rendszermemória stb frontján.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2406 Dátum: 2018. Január 15. - 21:19:28 »
Pedig nem igy van. De aki csak apple ellenes az nem lat tovabb. Sajnalom hogy hozzaszoltam itt a temahoz urak.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2407 Dátum: 2018. Január 15. - 22:03:32 »
Pedig nem igy van. De aki csak apple ellenes az nem lat tovabb. Sajnalom hogy hozzaszoltam itt a temahoz urak.

Z.!

Nem aple ellenesség, voltam egyik i szervíz vezető munkatársa, sok és méllyebb rálátásom van erre az eszközre mint a felhasználóinak 98%-anak.

Nem azt állítottam, hogy nem használható s nem átgondolt, hanem azt, hogy túlárazott, alkatrészei nem prénium minőségűek ezért az árért, a termék terminus (1.5 év ) szoftweres lassítás ( aple szerint, mert elismerte, a felhasználó érdekében csinál abakuszt a top brandból ) fedeszhető rajta fel, hogy vedd az újjat meg.


Ezt mondtam.

Szíved joga szeretni, de a retina sose lesz olyn képpont sűrűségű mint a samsung amoledja, s a retinat is a samsung gépsorán gyártják, ahogy az a3 se más mint egy samsung proci amit apple tokoz.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2408 Dátum: 2018. Január 16. - 10:42:42 »
Egyik sem tokeletes. En pl. parhuzamosan hasznalom mindket platformot. Egyreszt nem akarok lemondani semmi ujdonsagrol (es mostanaban ez droid oldalrol jon), masreszrol a felhasznaloi elmeny szerintem meg mindig az apple oldalon van. Mondom ezt egy i6s-t hasznalva a legujabb firmware-el es egy galaxy s8-at.

Dettó. Én régebbi vasakkal nyomom (5s és Nexus4) egyik sincs rootolva/mókolva, teszik a dolgukat, kb ugyanannyi nyűgje van mindkettőnek (kevés).

Elhiszem hogy van a retinánál sűrűbb felbontás, de én személy szerint nem látom értelmét  :nemtom:

De ha már IOS... lehet valami olyan billentyűzetet varázsolni az 5s-re amin vannak kurzormozgató nyilak (jobbra+balra elég)? A beépített nagyítós megoldás az őrületbe kerget...
... a nyúlon túl?

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2409 Dátum: 2018. Január 16. - 18:40:34 »
Van kurzor opcio. De passz hol.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2410 Dátum: 2018. Január 17. - 09:29:32 »
5-10 év és a kínaiak megeszik mint a Nokiát.

Már ha prenium brendet nézzük, régen az android csucsok mögött kullog.

Kijelző felbintás, processzor sávszéllesség, belsőtárhely, rendszermemória stb frontján.

Azt írtad nem akarsz iOS vs. Droid háborút gerjeszteni, de úgy érzem elég jó úton haladsz abba az irányba!  ;D Mindenki tudja, hogy felbontás, processzor mag, memória terén stb. mi a helyzet. Ezekkel az érvekkel nem fogsz egy iOS hívőt megtéríteni, hiszen ott van még a hardver mellett a szoftver is. Sokaknál pont az a gördülékenység, egyszerűség, felhasználóbarát érzés a legfontosabb. Nincs laggolás pedig csak 2GB van abban az adott cuccban, szemben a 3-4-6 GB-al rendelkező Droid-ban is tapasztalható laggolással. Még az S8-ban is éreztem már röccenést (szerencsére nem sűrűn). Ettől függetlenül imádom. Meg a 6s-t is  :) Mindenki használja azt, ami bejön, amivel elégedett!  :sör:
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2411 Dátum: 2018. Január 17. - 09:55:52 »
Volt olyan mondatom is, gigy nem tagadom, átgondolt mga az alapötlet ....
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2412 Dátum: 2018. Január 17. - 10:00:30 »
De ha már IOS... lehet valami olyan billentyűzetet varázsolni az 5s-re amin vannak kurzormozgató nyilak (jobbra+balra elég)? A beépített nagyítós megoldás az őrületbe kerget...

Hello,

appstoreból tudsz letölteni billentyűzetet vagy esetleg visszaállítod ios 10-re a rendszert.

Üdv

Á

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2413 Dátum: 2018. Január 17. - 17:30:13 »
az IOS 10-et már visszaállítottam mert 11-el nem működik az autós töltőm  :tasli:

Szóval 10-hez keresek megoldást... abban ezek szerint van valami ilyesmi? Próbáltam keresgélni de eddig nem jártam sikerrel  :whoops:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Kockológia - számítógépes, telefonos okosságok
« Válasz #2414 Dátum: 2018. Január 17. - 18:44:02 »
A 11 előtt elforgattad a képernyőt és a bővített klaviatúra két oldalán ott voltak a jobb-bal nyilak. Nekem elpusztult a giroszkópom, így nem tudom kipróbálni.

Üdv

Á

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici