Szerző Téma: Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?  (Megtekintve 84239 alkalommal)

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #180 Dátum: 2016. Október 15. - 22:14:13 »
Tyű, ettől vettem egy rohadt büdös borzot. Ezek milyenek? Szaga, szőrvégek, tömöttség?

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #181 Dátum: 2016. Október 15. - 22:20:56 »
kemény, tömött
s szagtalan
holnap próba
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #182 Dátum: 2016. Október 15. - 22:32:51 »
 :thumbup:

Nem elérhető nedvigbendeguz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #183 Dátum: 2017. Január 07. - 14:13:56 »
Sziasztok!
Most tervezem beszerezni első borz pamacsomat. Ezen a linken a 2KT23/64-es Finest köteget néztem ki magamnak.
http://www.ebay.com/itm/18-29mm-Silvertip-Best-Pure-Black-Badger-Hair-Knot-Wet-Shaver-Shaving-Brush-Tool/371634643599?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D2%26asc%3D40832%26meid%3Da8b3e5ab425f4a489e92f5155a236f02%26pid%3D100005%26rk%3D2%26rkt%3D6%26sd%3D161828850730

Mi a véleményetek róla? Kezdő borzoláshoz megfelelő? (Mármint nem az idegeimet akarom borzolni vele!!!)

Nem elérhető ujtordai

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 8
    • KLHome
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #184 Dátum: 2018. Február 24. - 18:40:49 »
Tegnap vettem egy HJM es borzot, nedvesen tényleg mintha büdös szaga lenne. A HJM sertés nem volt az.
Ez lenne a normális?
☻♂♫

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #185 Dátum: 2018. Február 24. - 18:45:05 »
Igen, majd elmulik.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető rozsdás bökő

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #186 Dátum: 2018. Június 22. - 10:51:35 »
Eddig a legegyszerűbb "drogériás" sörte pamaccsal kentem magam, most váltottam bgakos jóvoltából egy 24-es szintetikusra. Minden oké, kezd megerősödni az alkarom is, csak egy dolgot nem bírok megszokni, hogy mindig úgy érzem, hogy még egy kis víz kellene a habba, de a pamacsból meg már csöpög a víz. Erre van valami trükk?  :nemtom:

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #187 Dátum: 2018. Június 22. - 11:13:00 »
Tálka?

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #188 Dátum: 2018. Június 22. - 11:38:32 »
Eddig a legegyszerűbb "drogériás" sörte pamaccsal kentem magam, most váltottam bgakos jóvoltából egy 24-es szintetikusra. Minden oké, kezd megerősödni az alkarom is, csak egy dolgot nem bírok megszokni, hogy mindig úgy érzem, hogy még egy kis víz kellene a habba, de a pamacsból meg már csöpög a víz. Erre van valami trükk?  :nemtom:

Ó :borz2:, igen, használj borzot

Nem elérhető rozsdás bökő

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #189 Dátum: 2018. Június 22. - 12:51:20 »
Eddig a legegyszerűbb "drogériás" sörte pamaccsal kentem magam, most váltottam bgakos jóvoltából egy 24-es szintetikusra. Minden oké, kezd megerősödni az alkarom is, csak egy dolgot nem bírok megszokni, hogy mindig úgy érzem, hogy még egy kis víz kellene a habba, de a pamacsból meg már csöpög a víz. Erre van valami trükk?  :nemtom:

Ó :borz2:, igen, használj borzot
Sejtettem, hogy toBORZás lesz a vége. :)

Tapatalkkal küldve az én Mühle 15C eszközömről.

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #190 Dátum: 2018. Június 22. - 12:56:16 »
A szinti nem a szálaiban tartja a vizet, hanem a szálai között. Úgyhogy mindig csöpögni fog, ha túl sok a víz benne.
A hab lassan szereti a vizet felvenni, hacsak nem tálban tolod, ott készülhet úgy akár mint a nokedli. (Mindent beledobsz, rengeteg víz, meg rengeteg krém, aztán addig püfölöd amíg össze nem áll)
Arcon viszont a lassú víz adagolás a megoldás.  Kevés vízzel indulsz, és keveset csepegtetve adogatod hozzá a folyamat közben.

Nem elérhető rozsdás bökő

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #191 Dátum: 2018. Június 22. - 13:45:13 »
A szinti nem a szálaiban tartja a vizet, hanem a szálai között. Úgyhogy mindig csöpögni fog, ha túl sok a víz benne.
A hab lassan szereti a vizet felvenni, hacsak nem tálban tolod, ott készülhet úgy akár mint a nokedli. (Mindent beledobsz, rengeteg víz, meg rengeteg krém, aztán addig püfölöd amíg össze nem áll)
Arcon viszont a lassú víz adagolás a megoldás.  Kevés vízzel indulsz, és keveset csepegtetve adogatod hozzá a folyamat közben.

Köszönöm szépen! Beszerzek egy tálkát, azt hiszem.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #192 Dátum: 2018. Június 22. - 14:09:08 »
Kis megszokást igényel, nekem egyik sem csöpög, pedig tálkát sem használok, bár az elején biztos praktikusabb.

Eddig a legegyszerűbb "drogériás" sörte pamaccsal kentem magam, most váltottam bgakos jóvoltából egy 24-es szintetikusra. Minden oké, kezd megerősödni az alkarom is, csak egy dolgot nem bírok megszokni, hogy mindig úgy érzem, hogy még egy kis víz kellene a habba, de a pamacsból meg már csöpög a víz. Erre van valami trükk?  :nemtom:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető rozsdás bökő

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #193 Dátum: 2018. Június 22. - 16:41:44 »
Kis megszokást igényel, nekem egyik sem csöpög, pedig tálkát sem használok, bár az elején biztos praktikusabb.

Eddig a legegyszerűbb "drogériás" sörte pamaccsal kentem magam, most váltottam bgakos jóvoltából egy 24-es szintetikusra. Minden oké, kezd megerősödni az alkarom is, csak egy dolgot nem bírok megszokni, hogy mindig úgy érzem, hogy még egy kis víz kellene a habba, de a pamacsból meg már csöpög a víz. Erre van valami trükk?  :nemtom:
Oké, gyakorlom szorgalmasan. :)

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A7020a48 eszközömről


Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Az örök kérdés: Sörte vagy borz? Lószőr/kevert/szintetikus?
« Válasz #194 Dátum: 2018. Június 23. - 09:59:27 »
Bökő, a tapatalk aláírást lécci kapcsold ki  :thanks:
... a nyúlon túl?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici