Szerző Téma: Mühle/Edwin Jagger/HJM  (Megtekintve 15400 alkalommal)

Nem elérhető 1s2o1l

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 7
Mühle/Edwin Jagger/HJM
« Dátum: 2013. Június 12. - 13:57:39 »
Nem láttam Mühle termékeket, pedig megéri beszélni róla :)

http://www.muehle-shaving.com/shop/muehle_organic/249/1

http://www.muehle-shaving.com/shop/muehle_pflege/aloe_vera/5/17/1

Én már 4 hónapja használom a homoktövises szappant,(http://www.muehle-shaving.com/shop/muehle_pflege/sanddorn/1/rasierseife_sanddorn/5/82/RS_SD) nagyon kellemes az illata, szolid, a habja ugye olyan amilyet csinálsz :) de nagyon könnyen felhabzik csak jót tudok mondani róla. Az ára sem sok pláne, hogy naponta, kétnaponta borotválkozom és nem látom, hogy valaha elfogyna..... :)
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 27. - 10:53:35 írta SicTransit »

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Mühle
« Válasz #1 Dátum: 2013. Június 12. - 15:27:40 »
A topikot javasolnám átnevezni Mühle/Edwin Jagger-nek, mivel egyazon termékekről van szó  :futyul:

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Mühle
« Válasz #2 Dátum: 2013. Június 12. - 15:30:59 »
És énekeljük el a Himnuszt!
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Mühle/Edwin Jagger
« Válasz #3 Dátum: 2013. Július 04. - 12:01:32 »
Szőrmók révén hozzám jutott egy aloe verás EJ szappan. Határozottan jó: nagyon könnyen felszedi az ecset (Semogue 1305), a habépítés (arcon csináltam) könnyű, a hab jól ken, és én tényleg védő, ápoló hatást éreztem használata alatt (teljesen szubjektív). Az illata semleges "szappanszag", nekem tetszik. Egyetlen hátránya, hogy kemény szappan ugyan, de láthatóan viszonylag gyorsan fogy...

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re: Re:Mühle/Edwin Jagger
« Válasz #4 Dátum: 2013. Július 04. - 15:44:07 »
Egyetlen hátránya, hogy kemény szappan ugyan, de láthatóan viszonylag gyorsan fogy...
Mohó vagy..  ;)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Mühle/Edwin Jagger/HJM
« Válasz #5 Dátum: 2014. Február 12. - 16:05:39 »
HJM aloe verásról fogok ódákat zengeni. Ez volt az első borotvaszappanom, Extrametálban vettem Lord mellé, több, mint egy éve. Két kínom volt vele: a krémekhez képest alig tudtam belőle habot csinálni, és csípte az arcom mint a nyavalya.

Most megint elővettem, parádés finom habot ad, és egyáltalán nem csíp, inkább érezhetően ápol. Közben persze más a pamacs, meg talán fejlődtem is egy kicsit, ami a habot megmagyarázza, de a csípés hiányát nem. Rejtély. Mindenesetre annyira jó, hogy napok óta nem tudok lejönni erről a szappanról.

A tanulság valszeg az, hogy nem szabad feladni, ami nem válik be azt el kell tenni, majd kis idő múlva elővenni, hátha valami változott.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Mühle/Edwin Jagger/HJM
« Válasz #6 Dátum: 2014. Február 12. - 16:56:01 »
Nekem is az első szappanom, és semmi gondom nincs vele.
Beáztatott, vizes pamaccsal kicsit felszedsz a szappanból, majd arcon bőséges habot csinálsz vele.  :thumbup:
(szerintem)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Mühle/Edwin Jagger/HJM
« Válasz #7 Dátum: 2014. Február 18. - 14:09:29 »
Ugyanaz az EJ szappan kb feleannyiba kerül a nerolinál műanyag dobozka nélkül, mint dobozban. A dobozra kb 1500 Ft-ot számolnak rá, nooormális?
Azért mert rá van biggyesztve a márkajelzés? :)
(szerintem)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Mühle/Edwin Jagger/HJM
« Válasz #8 Dátum: 2014. Február 18. - 14:12:59 »
Ugyanaz az EJ szappan kb feleannyiba kerül a nerolinál műanyag dobozka nélkül, mint dobozban. A dobozra kb 1500 Ft-ot számolnak rá, nooormális?
Azért mert rá van biggyesztve a márkajelzés? :)
Kb minden márkánál ennyi a felár ha "dobozosat" akarsz, és még durvább ha valami dísztégelye is van. Nem azért, mert rá van rakva a márkajelzés, hanem azért mert van aki megveszi ennyiért, pl tapasztalatlanságból, vagy ajándékba, ilyesmik. Ha neked ez nem éri meg, amit amúgy teljesen megértek, akkor vedd az utántöltőt.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Mühle/Edwin Jagger/HJM
« Válasz #9 Dátum: 2014. Február 18. - 14:19:41 »
Néha saját magát is megajándékozza az ember, nekem is van egy Mühle porcelán tálkám. De ebből csak egy "kell", utána már csak töltögetni. De egy telefonban/akármiben sem csak azt fizeted meg, ami van benne, vagy amit tud, hanem az egész körítést is.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Mühle/Edwin Jagger/HJM
« Válasz #10 Dátum: 2014. Február 18. - 14:44:16 »
Tévedés, a porcelán illetve a fatálka azt mondom megéri az árát mert egyszer kell megvenni, esztétikus stb.
De ez egy műanyag dobozka. A Müllerben ugyanilyen kaliberű műanyag dobozkás Mühle szappan 2000 Ft volt.
Valakinek biztos megéri a dobozos EJ is....:)
(szerintem)

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Mühle/Edwin Jagger/HJM
« Válasz #11 Dátum: 2014. Február 18. - 14:48:56 »
A gyártónak, a viszonteladónak...
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Mühle/Edwin Jagger/HJM
« Válasz #12 Dátum: 2014. Február 18. - 15:00:50 »
Nos... A leírásokat összehasonlítva - az Aloe Vera szappan esetében - meglettek a különbségek, amik 1500 forintot érnek ;D Ők sem figyelnek, hátha a vásárló sem...

AV szappan és tartó
Az Edwin Jagger Aloe Vera borotvaszappan nyugtató, természetes készítmény visszafogott illattal. Praktikus fekete tartóban – utazáshoz kiváló.

Aloe Vera szappan
Az Edwin Jagger Aloe Vera borotvakrém nyugtató, természetes készítmény visszafogott illattal. A borotvaszappan méretre pontosan illik bármelyik Edwin Jagger borotvatálba.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Viszkislacy

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 65
Re:Mühle/Edwin Jagger/HJM
« Válasz #13 Dátum: 2015. Január 25. - 11:43:47 »
Tegnap rendeltem egy Mühle Sea Buckthorn szappant, más dolgok mellett, kiváncsi vagyok milyen,ki is próbálom mihelyt megjön és megírom.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Mühle/Edwin Jagger/HJM
« Válasz #14 Dátum: 2015. Január 25. - 11:47:49 »
Tegnap rendeltem egy Mühle Sea Buckthorn szappant, más dolgok mellett, kiváncsi vagyok milyen,ki is próbálom mihelyt megjön és megírom.
Jó illatú, de nekem nem síkosított eléggé.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici