Szerző Téma: Semogue  (Megtekintve 51970 alkalommal)

Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Semogue
« Válasz #60 Dátum: 2014. Július 15. - 16:58:19 »
Tuti házi mûanyag barkácsolás pedig ilyen "U" profilból, amin a pamacsaim állnak.


50 mm-es köteg méretig lenne használható. Könnyen csiszolható, polírozható mûanyag.
Az Art Weger (Szlovákia) ruha szárítók háza készül ebbôl. Sajna alapból arany áron van.
Ez nagyon állat!!  :bow:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Semogue
« Válasz #61 Dátum: 2014. Július 15. - 19:48:00 »
Feri, ez itt a földi paradicsom... a képeden! :o
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Semogue
« Válasz #62 Dátum: 2014. Július 15. - 19:58:32 »
NF törzsvásárlói kártyád van már? :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Semogue
« Válasz #63 Dátum: 2014. December 23. - 12:25:48 »
Urak, magyar egy kijelentése megragadott, miszerint ha sörte, akkor inkább Semogue, mint Omega. Miért?
Eddig a "fórumpamacsot", az Omega 11137-et használtam nagy megelégedéssel, de bizgatja a fantáziámat egy SOC is.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Semogue
« Válasz #64 Dátum: 2014. December 23. - 12:27:33 »

Urak, magyar egy kijelentése megragadott, miszerint ha sörte, akkor inkább Semogue, mint Omega. Miért?
Eddig a "fórumpamacsot", az Omega 11137-et használtam nagy megelégedéssel, de bizgatja a fantáziámat egy SOC is.

Mondjuk ezt en is igy gondolom. Szerintem nagyon jol osszerakott, minosegi pamacsokat keszit a Semogue
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Semogue
« Válasz #65 Dátum: 2014. December 23. - 12:41:43 »
Omegáim vannak, azok kifogástalanok. Nehányuknak volt kezdeti disznó  :censored: szaga, de ezt leszámítva pazar mindegyik. A Semogue sörte pamacsok a képek alapján furán néznek ki. Használattól kiterülnek, mint a legyező. Ez nem túl szimpatikus. Egy Omegát sem láttam még így. Ezen túl a SOC pamacsokra itt is panaszkodott valaki, hogy nem igazán jól verik a habot.
De már furdal a kíváncsiság, tán beszerzek egy ket Semoguet, mert formára nagyon bejönnek nekem.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Semogue
« Válasz #66 Dátum: 2014. December 23. - 12:43:54 »
Urak, magyar egy kijelentése megragadott, miszerint ha sörte, akkor inkább Semogue, mint Omega. Miért?
Eddig a "fórumpamacsot", az Omega 11137-et használtam nagy megelégedéssel, de bizgatja a fantáziámat egy SOC is.
Nekem az Omega mellé van egy Semogue 830, mindkettő nagyon jó, nem tudnám rangsorolni őket. SZVSZ ha van egy ilyened akkor másikat max kíváncsiságból érdemes megvenni, végülis nem olyan drága egyik sem. Semogue jobban szétterül szárazon, használat közben minimális a különbség.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Semogue
« Válasz #67 Dátum: 2014. December 23. - 13:31:27 »
Régebben jobbnak tartottam a Semoguet, de mára megszerettem az Omegát is.
Mindkettőnek vannak kiváló pamacsai, talán az Omegának kicsit több a középszerű, Semogue esetében szűkebb a portfólió, így kevesebb gyengébb termékük van.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Semogue
« Válasz #68 Dátum: 2014. December 23. - 13:43:30 »
(szerintem)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Semogue
« Válasz #69 Dátum: 2014. December 23. - 13:48:47 »

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Semogue
« Válasz #70 Dátum: 2015. Március 09. - 22:59:50 »
Hasznald egeszseggel! Amugy en meg budos Semogue-al meg nem talalkoztam. Valamit tud ez a portugal ceg.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Semogue
« Válasz #71 Dátum: 2015. Július 31. - 12:55:47 »
Ma ezt hozta a postás. :) Öröm és bódottá.  :boldog: :boldog:

SOC Cherry. :)

Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Semogue
« Válasz #72 Dátum: 2015. Július 31. - 22:51:56 »

Ma ezt hozta a postás. :) Öröm és bódottá.  :boldog: :boldog:

SOC Cherry. :)



Szerintem a legszebb es legjobb malac. Hasznald egeszseggel!
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Semogue
« Válasz #73 Dátum: 2015. Augusztus 01. - 00:06:43 »
Valóban gyönyörű! Elsőre borzalmasan szúrósnak tűnt, de miután beáztattam a tisztítás miatt, szépen felpuhult, meg is lepődtem. :) Az is nagy plusz, hogy nincs szaga. No, meglátom majd, hogyan teljesít, eddig biztató. :)
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Semogue
« Válasz #74 Dátum: 2015. Augusztus 01. - 06:06:29 »
Nagyon jó pamacs, tetszeni fog  :2thumbup:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici