Szerző Téma: Semogue  (Megtekintve 51741 alkalommal)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Semogue
« Válasz #105 Dátum: 2017. Május 07. - 15:20:06 »
Jelenleg ezt (24-es, de akkora mint a Mühle legnagyobbja) használom, éppen rendelés alatt egy 22-es is.
http://www.maggardrazors.com/product/maggard-razors-24mm-synthetic-shaving-brush-marble-handle/

Es melyik maggardra gondolsz?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Semogue
« Válasz #106 Dátum: 2017. Május 07. - 15:25:06 »
Ja, olyanom szerintem van, ranezesre ebben szerintem ugyanaz a 24-es szinti koteg lehet: http://www.manlystuff.ie/shop/shaving-brushes/luxury-synthetic-shaving-brush/
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Semogue
« Válasz #107 Dátum: 2017. Május 07. - 15:28:11 »
Legalább 5 olyan pamacsom volt, ami ránézésre megegyezett vele, működésben és a puha végekben meg nem.
Eddig kb. 12 szintim volt, de lehet, hogy alulértékeltem a számukat  :)

Ja, olyanom szerintem van, ranezesre ebben szerintem ugyanaz a 24-es szinti koteg lehet: http://www.manlystuff.ie/shop/shaving-brushes/luxury-synthetic-shaving-brush/
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Revesz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Semogue
« Válasz #108 Dátum: 2017. Május 07. - 15:36:45 »
Nekem a lila változat fog érkezni, már nagyon várom. Lehet akkor kihagyom a a 830-at, de nagyon izgatja a fantáziám :D.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Semogue
« Válasz #109 Dátum: 2017. Május 07. - 20:04:18 »
Ja, olyanom szerintem van, ranezesre ebben szerintem ugyanaz a 24-es szinti koteg lehet: http://www.manlystuff.ie/shop/shaving-brushes/luxury-synthetic-shaving-brush/

A tiéd szerintem max. 22-es. A fentebb linkelt Maggard szintim lényegesen nagyobb nála (puhaságra ugyanannak tűnik).
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Semogue
« Válasz #110 Dátum: 2017. Május 07. - 20:26:02 »
En is 22-est mondtam volna, de katt a linkre, 'oszt aszongya 24.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Semogue
« Válasz #111 Dátum: 2017. Május 07. - 22:02:19 »
Hazudósak. Bár mérd le, lehet, hogy csak nekem tűnt vékonykának.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Semogue
« Válasz #112 Dátum: 2021. Január 17. - 15:04:22 »


Azt mondják, okos ember más kárán tanul. Én nem fogadtam meg ezt a tanácsot, ezért vásároltam egy 1520-as jelzésű pamacsot. Igaz, olvastam, hogy többeknél lepattogzott a festés, de azok több éves bejegyzések voltak és őszintén arra gondoltam, hogy ezt a problémát azóta már kiküszöbölték. Hát nem. Az első használat előtt a pamacsot kimostam szappanos langyos vízben, majd fejjel lefelé beletettem egy kevés langyos vízbe, amibe kb a sörte fele ért bele. Már használat előtt észrevettem, hogy megrepedt a festés és a borotválkozás végére csak még rosszabb lett. Felhúztam magam, nem is esett jól a borotválkozás. A pamacs teljesítményére az Omegám köröket ver, bár az több, mint egy éves, be van törve.
Szállítással, vámmal spanyolból 22 eurómba jött ki, rossz döntés volt.


Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Semogue
« Válasz #113 Dátum: 2021. Január 17. - 20:44:07 »


Azt mondják, okos ember más kárán tanul. Én nem fogadtam meg ezt a tanácsot, ezért vásároltam egy 1520-as jelzésű pamacsot. Igaz, olvastam, hogy többeknél lepattogzott a festés, de azok több éves bejegyzések voltak és őszintén arra gondoltam, hogy ezt a problémát azóta már kiküszöbölték. Hát nem. Az első használat előtt a pamacsot kimostam szappanos langyos vízben, majd fejjel lefelé beletettem egy kevés langyos vízbe, amibe kb a sörte fele ért bele. Már használat előtt észrevettem, hogy megrepedt a festés és a borotválkozás végére csak még rosszabb lett. Felhúztam magam, nem is esett jól a borotválkozás. A pamacs teljesítményére az Omegám köröket ver, bár az több, mint egy éves, be van törve.
Szállítással, vámmal spanyolból 22 eurómba jött ki, rossz döntés volt.
Szárítsd ki, majd csónaklakkal, vagy színtelen vastaglazúrral két rétegben kend le.
Nálam működik (most már évek óra, igaz, az egy öreg, már nem gyártott 210-es)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Semogue
« Válasz #114 Dátum: 2021. Január 17. - 20:47:54 »
Köszönöm a tippet, azt fogom tenni!

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Semogue
« Válasz #115 Dátum: 2021. Január 20. - 07:50:37 »
Őszintén, szerintem az Omega sörték jobban működnek mint a Semogue sörték, betörés ide vagy oda.
(szerintem)

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Semogue
« Válasz #116 Dátum: 2021. Január 20. - 20:42:15 »
Eddig egyetlen féle Omega sörtét próbáltam, szerintem is szuper pamacs. Azért bízom a Semogue-ben is, mert kinézetre tetszik.
Egyébként panaszom megírtam a Gifts & Care-nek.  Kértek képet, hogy továbbíthassák a gyártónak, hogy tudjon a problémáról.
Azt válaszoltam, meg lennék lepve ha nem tudnának róla...

Ezt a választ kaptam:

"Thank you very much for the photo.
This is exactly the defect I was afraid of.
Lately, the brushed came perfectly well, but apparently, Semogue has this paint problem again."

Érdekes.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici