Szerző Téma: Kent  (Megtekintve 16698 alkalommal)

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Kent
« Válasz #15 Dátum: 2015. November 13. - 19:51:35 »
a nyolcasnál jobb a 12-s, egy jó szappannal megtelik a köteg és dögönyözni fog de puhán és ezt csak egy silvertip borz köteg tudja. prőbáld ki a saját szappanját is , vagy valamelyik trumper krémet, pl. GFT-t nem fogsz csalódni.

Nem elérhető Cult

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:Kent
« Válasz #16 Dátum: 2015. November 13. - 21:37:52 »
Truefit & hill szappanom van, nem tudok semmi rosszat mondani róla! Tapasztalataim alapján ez kitart min. fel évig. De mivel mindig csak ezt használni unalmas volna, ki fogom próbálni a Trumpert is ill. nagyon szimpatikus az olvasottak alapján a D.R. Harris is.
A Kent jövő hónapban érkezik, majd ide is leírom a tapasztalataim.

 

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Kent
« Válasz #17 Dátum: 2015. November 13. - 21:46:23 »
Ezek nem rossz szappanok, de érdemes átkelni a Csatornán és szétnézni a kontinensen, ott is teremnek jóféle dolgok  :borotva2:

Nem elérhető Cult

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:Kent
« Válasz #18 Dátum: 2015. November 14. - 10:39:14 »
 :offtopik:
A Truefitt mellet van Aleppom is es egy olcsó Body Shop-os tegelyes kremem is.
Balzsamnak L'occitane, Proraso, Biotherm van. Ezeket mar évek óta használom, mert mar az eldobhatos borotvat is pamaccsal es krémmel használtam. Tehát nem vagyok kizárólag British fan csak ezt a 3 fentirt márkát meg nem próbáltam es finom holminak tűnik.
Szemezgetek Muhle kozmetikumokkal is de meg nem olvastam végig ezen a fórumon az ide vonatkozó topikot.
A Proraso - ha nem is a legjobb - de egy nagyon kellemes balzsam a mindennapokra véleményem szerint.
On:
Mar csak valami jó kis tartot kene szerezni, amibe passzol a Kent Bk12.
Szimpatikus, hogy relatív olcsóbb kategóriában is található szép es jónak tűnő Kent pamacs.
Pl: bk2, bk4.
Igaz ez nem silvertip de attól meg nagyon jó lehet.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Kent
« Válasz #19 Dátum: 2015. November 14. - 12:48:05 »
Szerintem a Trumpert átugorhatod. Átlag alatti minőség, az illataik nem rosszak, de az átlagosnál rosszabb hab minőséget nem kompenzálja.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kent
« Válasz #20 Dátum: 2015. November 14. - 12:53:49 »
Pont most akartam rendelni. :thanks: Lehet kimarad akkor. Maradok majd a Vulfix krémnél. Akár lehetne is kiirni közös rendelest.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kent
« Válasz #21 Dátum: 2015. November 14. - 12:55:25 »
Én se estem hanyatt, de sörtével, megáztatottan, jó, krémes habot készít.

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici