Szerző Téma: Feather  (Megtekintve 110001 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Feather
« Válasz #30 Dátum: 2010. Május 17. - 17:15:20 »
OFF

Borotválkozós szmájli meg még egy-kettő föltéve!  ;)

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Feather
« Válasz #31 Dátum: 2010. Május 17. - 17:26:00 »
 :borotva: Hát ez kibebombázottul jó!

Nem elérhető Pietro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 159
Re:Feather
« Válasz #32 Dátum: 2010. Május 17. - 17:26:55 »
OFF
ed, én viszonylag sűrűn járok oda olvasni, majd kikopizok pár smiley-linket. Hova küldjem őket, hogy betehesd ide őket?

ez is jó: (rolf)
Thiers-Issard "Le Petit Français" 4/8 | Thiers-Issard "Fox and Rooster" Silverwing Sheffield 5/8  | Dovo "Black Star" 5/8 | Sigmund Hollinger Sheffield 5/8 | Wacker "Jahresmesser 2009" 6/8 | Seizomoto Kinsei Kamisori | Merkur 34C (HD) | Merkur 37C (slant)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Feather
« Válasz #33 Dátum: 2010. Május 17. - 17:31:46 »
OFF

Pietro, a másik kettőt is onnan loptam, de csak hozzászólásban keresgéltem, mert a válaszhoz, hogy mind megjelenjen, regelni kell. (Bár lehet, hogy regeltem oda anno, fene tudja...  ??? Kutakodni szoktam, az biztos, meg nagyon jó képeket lehet találni.) Ha van még ilyen borotva-témájú (más nem nagyon kell), akkor simán berakod nekem egy PM-be, én majd onnan átvadászom!  ;)

Nem elérhető Pietro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 159
Re:Feather
« Válasz #34 Dátum: 2010. Május 17. - 17:50:19 »
OFF

Pietro, a másik kettőt is onnan loptam, de csak hozzászólásban keresgéltem, mert a válaszhoz, hogy mind megjelenjen, regelni kell. (Bár lehet, hogy regeltem oda anno, fene tudja...  ??? Kutakodni szoktam, az biztos, meg nagyon jó képeket lehet találni.) Ha van még ilyen borotva-témájú (más nem nagyon kell), akkor simán berakod nekem egy PM-be, én majd onnan átvadászom!  ;)

ok... én se regelek be oda (asszem pedig van), majd gyűjtögetem a borotva (vagy más érdekes) témájú smiley-kat és küldöm
Thiers-Issard "Le Petit Français" 4/8 | Thiers-Issard "Fox and Rooster" Silverwing Sheffield 5/8  | Dovo "Black Star" 5/8 | Sigmund Hollinger Sheffield 5/8 | Wacker "Jahresmesser 2009" 6/8 | Seizomoto Kinsei Kamisori | Merkur 34C (HD) | Merkur 37C (slant)

Nem elérhető LT

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 58
Re:Feather
« Válasz #35 Dátum: 2010. Május 22. - 21:19:49 »
ebay-en a "Lengyel srác" cuccai közt van egy TTO Feather borotva. Van valakinek ilyenje? Ér az ennyit? Már most is több borotvám van, mint arcom, de ugye a RAD, vagy BUG vagy hogyishíjják... És a kést még ki sem próbáltam!

http://cgi.ebay.com/FEATHER-POPULAR-Double-Edge-Safety-Razor-/130358377706?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_212&hash=item1e59f6fcea

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Feather
« Válasz #36 Dátum: 2010. Május 22. - 21:23:11 »
Az a Feather Popular. cotagnak van, érzésem szerint rühelli...  ;D

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Feather
« Válasz #37 Dátum: 2010. Május 22. - 21:27:44 »
Nincs mar meg nekem, csak volt. Jajj, borzalmas gyenge darab, pihekonnyu, kemeny muanyag, rossz (semmilyen) sulyelosztassal. A Feather Portable viszont teljesen jol hasznalhato, ha valaki a Tech fejes borotvakat kedveli. Igaz azoktol egy kicsit aggresszivabb.

Nem elérhető LT

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 58
Re:Feather
« Válasz #38 Dátum: 2010. Május 22. - 21:36:51 »
Hmm, köszönöm! Akkor popular-t nem veszek. Kényetelenek voltak népszerűnek nevezni, annyira rossz? :)

Megkerestem milyen a portable is. Az sem tűnik rossznak, de most jött meg a LORD L6-om. Igaz a portable inkább az L5-re hasonlít.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Feather
« Válasz #39 Dátum: 2010. Május 22. - 21:47:31 »
Tenyleg annyira rossz, nem is ertem hogy adhatta a Feather a nevet hozza.

A Portable meglepoen jol hasznalhato, rendes fem az egesz, igy van a meretehez kepest megfelelo sulya is, meglepoen jo nyele es jol lehet vele manoverezni. Raadasul a menete azonos a Merkurok es regi Gillette-ek menetevel, igy hasznalhato a fej akar mas gyari nyellel, akar valami custom darabbal. Vagy forditva.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Feather
« Válasz #40 Dátum: 2010. Május 22. - 21:51:11 »
Igaz a portable inkább az L5-re hasonlít.

Hát persze, mert mindkettő Tech-fejes. Az L6, az meg Merkur.

Nem elérhető LT

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 58
Re:Feather
« Válasz #41 Dátum: 2010. Május 22. - 22:04:48 »
Hát persze, mert mindkettő Tech-fejes. Az L6, az meg Merkur.

Persze, ez OK. Amúgy a Tech-fejről mindenhol azt olvasom, hogy nem agresszív, sőt finom. Ezért nekem az eleve nem jó.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Feather
« Válasz #42 Dátum: 2010. Május 22. - 22:08:38 »
Persze, ez OK. Amúgy a Tech-fejről mindenhol azt olvasom, hogy nem agresszív, sőt finom. Ezért nekem az eleve nem jó.

Öööö...  Azért egyszer ki kellene próbálnod. Azt, hogy nem agresszív, ne úgy képzeld el, mintha csak apró tündérkék legyezgetnének a szárnyacskáikkal, aztán semmi...

Az L6 bejön?

Nem elérhető LT

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 58
Re:Feather
« Válasz #43 Dátum: 2010. Május 23. - 00:20:33 »
Öööö...  Azért egyszer ki kellene próbálnod. Azt, hogy nem agresszív, ne úgy képzeld el, mintha csak apró tündérkék legyezgetnének a szárnyacskáikkal, aztán semmi...

Az L6 bejön?

Még csak félszer próbáltam, ráadásul ismeretlen pengével. Így még nem tudom. Elsőre ezt is túl finomnak érzem. De lehet a merkur fej miatt. Legközelebb kipróbálom ismert pengével, nem keverve. Reggelre amúgy is :borosta:

Nem elérhető Juby

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
  • Mr
Re:Feather
« Válasz #44 Dátum: 2010. Június 07. - 16:57:59 »
Tegnap este megvolt az első borotválkozásom a Feathers-el.Előnyök:könyebb pengesiklás,jó vágás.Hátrányok:bőr érzékeny utána,nem borotvál olyan simára mint számítottam.Lényegében 10/8-at adok neki tényleg nagyon éles,de rendszeres használatát nem biztos hogy bírná a bőröm.Ez majd elválik,de az árához képest többre számítottam a lord SC,és az Astra  Superior Platinum negyed annyi áron ugyan ilyen jól teljesít.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici