Szerző Téma: thaly3 motyói  (Megtekintve 75952 alkalommal)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:thaly3 motyói
« Válasz #90 Dátum: 2010. Augusztus 28. - 20:40:24 »
Arbenz???  :borosta:

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:thaly3 motyói
« Válasz #91 Dátum: 2010. Augusztus 30. - 16:17:10 »
Arbenz???  :borosta:
ZOZO, ne haragudj, az Arbenzről azért nem írtam még, mert úgy tettem el a borotvát, hogy az élén rozsdapöttyök keletkeztek, és még le kell fennem mielőtt használnám. Véleményem szerint egy relatív magas széntartalmú késről lehet szó, ami egy svájci gyártmány esetén valószínűleg minőségjelző. Amint csatasorba állt, posztolok. :kalapemel:

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:thaly3 motyói
« Válasz #92 Dátum: 2010. Augusztus 30. - 22:20:48 »
Ha jól emlékszem amikor elküldtem nem volt rajta semmiféle rozsdafoltok  ??? .

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:thaly3 motyói
« Válasz #93 Dátum: 2010. Augusztus 31. - 11:28:57 »
...mert úgy tettem el a borotvát, hogy az élén rozsdapöttyök keletkeztek...
Tehát valóban nem voltak rajta, nálam kerültek rá. ;)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:thaly3 motyói
« Válasz #94 Dátum: 2010. Augusztus 31. - 12:44:45 »
Akkor kezdek megnyúgodni  :)

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:thaly3 motyói
« Válasz #95 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 13:32:55 »
Jelentem tegnap Salmo éltárs segítségével - amiért minden egyes alkalommal végtelenül hálás vagyok - megérkezett hozzám a fanyelű szénacél Flaschner No. 2. 8) Még jó, hogy nem borotválkoztam meg előtte, mert azonnal éles bevetésben teszteltem. Csak bőröztem, és már használtam is. Tökéletesen végezte a dolgát, remek műszer, és az a fehér ében nyél aolyan könnyű, hogy pont a tengelyszegecs és a nyak közt van a súlypontja. Gondolkodtam rajta, hogy a mester miért használt fém éket egy fa nyélhez...(javítson ki Kálmán bá', ha nem így van), de arra jutottam, hogy így balanszolta ki tökéletesen. Nagyon jó cucc, aki csak egy kést szeretne vásárolni, vagy EDC-re használni, annak nagyon ajánlott. Mindenki másnak is.  :borz2: http://picasaweb.google.hu/lh/photo/yDtXZ5kR_a27DLSiht7Rbw?feat=directlink

Ui. Tibi, amit a hollow ground cuccokról beszéltünk, azok a jelenségek érdekes módon nem jelentkeztek ennél olyan markánsan.  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 14. - 11:46:24 írta thaly3 »

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:thaly3 motyói
« Válasz #96 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 13:48:35 »
Nagyon örülök, hogy segíthettem a döntésedben!  ;)  Használd egészséggel!   :borz1:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici