Szerző Téma: LT  (Megtekintve 4449 alkalommal)

Nem elérhető LT

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 58
LT
« Dátum: 2010. Május 23. - 00:14:36 »


A fenti képen látható a múlt a jelen és a jövő is.

A múlt: beazonosíthatatlan korú/márkájú open comb , (valamint egy fekete wilkinson ami nincs a fotón)
A jelen: Gillette Slim Adjustable 1965-ből / Lord L6
A jövő: SFK kés - őt nemrég kaptam sógoromtól, de még nem avattam fel. Kivárom, míg meg tudom adni a módját, mert egy ilyen szerszámmal csak egyszer siet az ember.

Régóta DE borotvát használok, de előtte, vagyis pontosabban közben sok patronost is kipróbáltam. [OFF]Annak idején megfigyeltem, hogy a Gilette patronos Gillette borotvahabbal fele annyi ideig használható, mint más márka habjával. A krémezőcsík sokkal hamarabb szétfeslett rajtuk. [/OFF]

Pengék közül sokáig zöld LORD volt a nyerő, de mióta megvan az adjustable, a sima ASTRA penge teljesített vele a legjobban. Szerencsére mindkettő ed féle próbacsomagom van, így lassan kiderül melyik penge való nekem igazán.

Kozmetikumok terén nem vagyok nagy ínyenc, a Barbon borotvakrémet és aftershave-et használok, mellette lassan fogy egy Palmolive sensitive borotvakrém is. De ezen a téren is utolér a végzet, már megjött a Truefitt&Hill Sample Pack.

Rendszerességről: legszívesebben kétnaponta, de gyakorlatilag mostanában heti egyszer borotválkozom.

Röviden ennyi, jó élvágyat kívánok!

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:LT
« Válasz #1 Dátum: 2010. Május 23. - 17:30:14 »
Szép az állítható Gillette-d.Én is szeretnék majd egyet venni...

Nem elérhető LT

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 58
Re:LT
« Válasz #2 Dátum: 2010. Május 23. - 20:20:59 »
Köszönöm, tényleg hibátlan darab. Persze fényesebb lehetne. (Azért fotóztam fekete-fehérben, mert elég fényhiányban szenvedtem.)

Annak idején eljárt a kezem ebay-en, és kettő adjustable-em van. A másik fényesebb, de az egyik oldalon a fésű sarkán le van pattanva a bevonat. Per pill mry314-nél van, még nem tiszta a sorsa. Ha eladó sorba kerül küldök róla képeket, hátha megfelel.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici