Szerző Téma: Truefitt & Hill  (Megtekintve 30500 alkalommal)

Nem elérhető VerPatak

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 68
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #105 Dátum: 2011. Július 31. - 10:47:48 »
Kipróbáltam a rózsás borotvakrémet. Megdöbbentő élmény volt. Vagy 25-28 éve, nagynénémnek volt egy kis fiola bolgár rózsaolaja, amit az unokatesómmal megtaláltunk és véletlenül kiborítottunk. Ajaj, hogy, mit kaptunk azért.
Ez az emlék villant be azonnal, amikor megéreztem a rózsaillatot, még a térdem is belesajdult a kukoricán való térdeplés gondolatára.

Meglepően kellemes illat, ma reggel megszagoltam a malacpamacsomat, és még lehet érezni.
De ha valaki fél évvel ezelőtt azt mondja nekem, hogy én rózsaillatú leszek, és még tetszeni is fog, esküszöm hogy fejbe rúgtam volna.   :fetreng:



Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #106 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 12:42:46 »
Korrekcijóóóóó!  >:(

Rájöttem, hogy megint nem vagyok konzisztens... szóval amiko a TH WIL illatról nyilatkoztam, ezt a próbacsomagban rejlő KÖLNI alapján tettem. Nos, az elmúlt napokban megejtett heves diskurálás után eszembe jutott, hogy hisz' én elfeledkeztem a TH próbacsomag tesztek folytatásáról, és hát mi mást próbálhattam volna, mint a WIL-t :D

Meg kell, hogy mondjam: a borotvakrém pontosan olyan, mint ahogy leírtátok az illatot :( Olcsó, OLCSÓ, mosogatószer-szerű citrusillat. Engem személyszerint meglepett a krém milyensége: sz@r. Abszolúte hiányzik a "slick"-ség, azaz nem csúszik a beretva! Olyan volt, mintha a zuhany utáni csupasz arcomat akartam volna borotválni, amikor is ugy tapad a borotva, mivel a bőr puha és minden zsiradékot kimostunk a bőrünkből... szóval a hab nagyon, nagyon zsenánt..
Az ASB minőségileg jó, illatilag még mindig messze elmarad a kölnitől, bár it ta citrusillat már evidensebb, engem a citromos sorbet illatára emlékeztet, tehát ilyen fátyolos, krémes citrom, semmiképp sem a várt friss, könnyű citrusillat. Mellesleg megjegyzem, ahhoz eléggé citrusos, hogy hülyén érezzem vele magam, ha az utcán fullos citromillattal csoszognék... el tudom képzelni egy karib szigeten, mondjuk Jamaikán, egy mangófa alatt a kedvesemmel (http://www.youtube.com/watch?v=b-3Qtu6YA9s)

Nem lehet, hogy kissé beszáradt a krém? Én így jártam a Trumper krém-mintákkal, azokban ugyanis nem volt kiszáradás-gátló papírlap. Vagy a T & H-nál a mintatégelyeken is van ilyen?

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #107 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 13:29:23 »
Nem hinném, nem volt száraz, sőt. HIbátlanok voltak a minták... csak simán tré  :fetreng:

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #108 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 21:22:51 »
Már megint az a szegény West Indian Limes  ;D Elővettem az fiókból az egy éve nem használt tégelyemet, hát mit mondjak, lehet, hogy valamit változott az illatanyag az elmúlt években - noha ez igen valószínűtlen - mert az enyém nyomokban sem emlékeztet a citromszagú vegyszerekre, legalábbis nekem erről a fanyar citrus illatról nem azok ugranak be. De viszont: az állásban igencsak összeszáradt, egészen megkeményedett, eredetileg egész lágy, krémes állagú volt.

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #109 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 21:47:06 »
Már megint az a szegény West Indian Limes  ;D Elővettem az fiókból az egy éve nem használt tégelyemet, hát mit mondjak, lehet, hogy valamit változott az illatanyag az elmúlt években - noha ez igen valószínűtlen - mert az enyém nyomokban sem emlékeztet a citromszagú vegyszerekre, legalábbis nekem erről a fanyar citrus illatról nem azok ugranak be. De viszont: az állásban igencsak összeszáradt, egészen megkeményedett, eredetileg egész lágy, krémes állagú volt.
No látod pont ezt mondtam én is eredetileg, mikor még csak a kölnit szagoltam... hogy a fanyar citrusillat. Nos a mostani krém nem ilyen...

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #110 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 21:55:51 »
No látod pont ezt mondtam én is eredetileg, mikor még csak a kölnit szagoltam... hogy a fanyar citrusillat. Nos a mostani krém nem ilyen...

Ja, vmi gond lehet akkor az új verzókkal. Viszont az, hogy ennyi idő alatt laza krémből kővé dermedt nem túl szimpatikus. Megpróbáltam most egy kis vízzel megszelidíteni, de egyelőre nem nyerte vissza az eredeti formáját. Érdekes mert van ennél régebbi krémem, aminek mit sem változott az állaga.

Nem elérhető Aries

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #111 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 22:10:43 »
Úgy tudom, hogy azok a fránya parabének ilyesmi miatt (tartósítás) kellenek. Van egy kencekészítő ismerősöm, aki felhívja a vásárlói figyelmét, hogy ha már megvették, használják, mert az alapanyagok közül bizonyosak nem állnak el hónapokig. A váci utca környékén levő Lush-üzletben is fél évet mondtak narancs-fahéjas samponkorongra, amit itt a fórumon is ajánlottam.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #112 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 22:43:16 »
Addig kéne bírnia a cuccnak, amíg rá van írva. Persze bontatlanul. A tartósítószereknek valószínűleg nincs közük ahhoz, ha a víz elpárolog a tégelyből (illetve még a jó ég tudja mi). Rosszul záródik a tégely, vagy nem lett jól bezárva. Az egy év az hosszú idő, addig egy pohár víz is elillan... ezért még ne húzzuk le a T&H-t. Az, hogy teljesen más illatanyagokat használnak a kölnijükben, meg az egyéb termékeikben ugyanolyan fantázianév alatt, na az már inkább kifogásolható, de nálam speciel a WIL kölni ütötte ki a biztosítékot, az volt a gagyi...az a bizonyos fanyar citrom illat.   

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #113 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 06:52:26 »
Penge, ez igy rendben is van, ugyanakkor ugyanezen ceg ultimate komfort krémje évek óta változatlan halmazállapotú, de van még vagy 3-4 krémem, ami hasonlóan nem változik. Legalábbis érdemes fejben tartani, hogy a T+H-nél ez előfrodulhat.

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #114 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 08:03:30 »
Egyetértek a minőséget illetően, az Ult.Comf.-al is miszerint a komplett termékcsalád mesés  :borz2: Viszont fura számomra, hogy egy ilyen renoméjú (és árú  :o) cég megenged egy ekkora faux pas-t... hogy a WIL-nek kínos az illata és a minősége is...

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #115 Dátum: 2011. Október 30. - 10:47:47 »
Újabb teszt: ezúttal a TaH Trafalgar krém és a kölni.
A krém ugyanúgy nem működik, mint a WIL krém.
Az illat... hmm.. na ez az olcsó citromos mosogatószeres illatok királya  :crazy: Ennyire lapos, kicsinyes, olcsó illatot rég szagoltam... A 100Ft-os boltban kapható 5 literes mosogatószer illata is jobb... brrr... az asszonykám lemosatta velem  :o
Megint egy NEM a TaH-nak!

Nem elérhető calabar

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #116 Dátum: 2011. November 07. - 23:56:18 »
Újabb teszt: ezúttal a TaH Trafalgar krém és a kölni.
A krém ugyanúgy nem működik, mint a WIL krém.
Az illat... hmm.. na ez az olcsó citromos mosogatószeres illatok királya  :crazy: Ennyire lapos, kicsinyes, olcsó illatot rég szagoltam... A 100Ft-os boltban kapható 5 literes mosogatószer illata is jobb... brrr... az asszonykám lemosatta velem  :o
Megint egy NEM a TaH-nak!

Jaj, ember! ???

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #117 Dátum: 2014. Május 08. - 09:59:35 »
Nemrég érkezett meg egy sampli pakkum szállítmány T&H-ékhez, feldolgozás alatt, a jövő hét folyamán pedig meg is lehet vásárolni - ezt mondta a bácsi az emailben.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #118 Dátum: 2014. Július 16. - 08:59:17 »
Újabb teszt: ezúttal a TaH Trafalgar krém és a kölni.
A krém ugyanúgy nem működik, mint a WIL krém.
Az illat... hmm.. na ez az olcsó citromos mosogatószeres illatok királya  :crazy: Ennyire lapos, kicsinyes, olcsó illatot rég szagoltam... A 100Ft-os boltban kapható 5 literes mosogatószer illata is jobb... brrr... az asszonykám lemosatta velem  :o
Megint egy NEM a TaH-nak!
Nemrég kapott mintacsomagból a Trafalgarral kezdtem a próbát. Hasonló véleménnyel vagyok róla. Úgy tűnik, valami rafinált citrusos illatot próbáltak összehozni, de valahol félrecsúszott. A citrusos TOBS krémek sokkal tisztábbak, visszafogottabbak.
A hab viszont rendben volt, bőséges, sűrű, jól sikosít.

Update: mosogatás közben feltűnt, hogy a mosogatószernek is az a különleges "illata" van, ami talán fenyő lehet.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #119 Dátum: 2015. Február 14. - 19:39:35 »
Az No.10  finest shaving Cream miért fele annyi áron kapható mint a többi illat?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici