Szerző Téma: Truefitt & Hill  (Megtekintve 30401 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #45 Dátum: 2010. Június 17. - 10:02:29 »
...az ember úgy érzi magát, mintha hatvanévesen rizsporos parókában ülne a Lordok Házában  :crazy:

...ez már nekem tuti nem fog megadódni!  ;D ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Professzore

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 161
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #46 Dátum: 2010. Június 17. - 10:07:54 »

...ez már nekem tuti nem fog megadódni!  ;D ;D

Fonti, szervezzünk gyűjtést rizsporos parókára, hogy legalább az EGYIK összejöjjön? :-D
Április nyolcadikától... :-) Lord L6, Proraso/Omega pamacs szép tartón, Kappus Aloe Verás krém. Volt/van T&H mintacsomag, mintakészletek (1. és 2.), és június 25-étől van egy Merkur Futur is. :-)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #47 Dátum: 2010. Június 17. - 13:32:13 »
Szerintem meg annyira nem szubjektív, ha abban a tesztelők 90%-a egyetért, hogy a borotvahab nagyon fain, az AS is fain, de zsíros és inkább tényleg a hidegbe való, míg az illatok kérdése sem annyira szubjektív! Szerintem abban mindannyiunk egyetért, hogy vannak minőségi és szintetikus utánzat illatok. A T&H a minőségi kategória, leszámítva az elfuserált West Indian Lime vonalat, az tutira el van cseszerintve 'minőség' megitélése szempontjából, ettől függetlenül ugyebár, ha nem ült volna bele orrunkba a mindennapi CIF, AXE, illetve egyéb más mosogatószer elég jellegzetes szintetikus citronellol illata, ennek a TH-nak is teljesen jó lenne a 'szaga', viszont egy parfümöt nem 1-2 órára terveznek, úgyhogy ezért elfuserált maga a minőség megitélése szempontjából...

Amúgy én is úgy érzem, hogy a TH illatok nem a 30-as magyar korosztálynak lett fejlesztve, de nem is vagyunk kifinomult lordok, tehát ezek az illatok érezhetjük úgy is, hogy nem nekünk szólnak. Azonban, hogy én is megvédjem a TH-t és, hogy mennyire nincs igazunk férfiaknak... Egy héten keresztül pakoltam magamra a különböző TH illatokat és a Lime kivételével a női nem határozott fellelkesült érdeklődésévelt kellett számolnom. Volt akinél egészen durván szembetűnő volt, hogy nem tartja a kellő távolságot!!!! :-))) Szóval ennyit erről!  :borz2: női borz ikon nincs?  ;D

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #48 Dátum: 2010. Június 17. - 15:56:00 »
Gyerekek valakit bantani fogok a West Indian Limes es a WC spray kozotti parhuzam notorius emlegeteseert  ;)

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #49 Dátum: 2010. Június 17. - 16:12:25 »
Gyerekek valakit bantani fogok a West Indian Limes es a WC spray kozotti parhuzam notorius emlegeteseert  ;)

nem WC-spray, CIF mosogatószer! (a valódi citrom erejével ;D )

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #50 Dátum: 2010. Június 17. - 16:45:52 »
a női nem határozott fellelkesült érdeklődésévelt kellett számolnom. Volt akinél egészen durván szembetűnő volt, hogy nem tartja a kellő távolságot!!!! :-))) Szóval ennyit erről!  :borz2: női borz ikon nincs?  ;D
szerintem a "nő" és a "borz" szókapcsolatokat kerüljük.. broáf ;}

Egyébként, szerintem, tudod, miért ugrottak? Mert MÁSt éreztek, mint az egyendezodorok.

Gondolj bele:
az átlagférfi általában nem tököl, hiperbe' leakaszt egy axe/nivea/gilette/blablabla-dezodort (esetleg egyenparfümöt), jó erősen befújja magát, oszt' kész. A nők ezeket kénytelenek minden nap szagolgatni, akárhova is mennek.

Erre Te, egy szép, madárcsicsergős reggel, megjelensz egy -mondhatni- kisszériás, egyedi fejlesztésű T&H-val a bőrödön.... naná, hogy egyéniséget szimatolnak.

Szerintetek?

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #51 Dátum: 2010. Június 17. - 18:39:21 »
szerintem a "nő" és a "borz" szókapcsolatokat kerüljük.. broáf ;}

Egyébként, szerintem, tudod, miért ugrottak? Mert MÁSt éreztek, mint az egyendezodorok.

Gondolj bele:
az átlagférfi általában nem tököl, hiperbe' leakaszt egy axe/nivea/gilette/blablabla-dezodort (esetleg egyenparfümöt), jó erősen befújja magát, oszt' kész. A nők ezeket kénytelenek minden nap szagolgatni, akárhova is mennek.

Erre Te, egy szép, madárcsicsergős reggel, megjelensz egy -mondhatni- kisszériás, egyedi fejlesztésű T&H-val a bőrödön.... naná, hogy egyéniséget szimatolnak.

Szerintetek?

Abszolút egyetértek! ;) 8) Én nem vagyok MÉG a női nem szakértője, bár idővel szeretném minél jobban megismerni a gondolkodásmódjukat (ne bántsatok, a lehetetlennel is lehet próbálkozni ;D)! A barátnőm időnként Freud bácsihoz hasonlít, azért ahogyan kielemzem :D
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #52 Dátum: 2010. Június 17. - 18:42:44 »
Abszolút egyetértek! ;) 8) Én nem vagyok MÉG a női nem szakértője, bár idővel szeretném minél jobban megismerni a gondolkodásmódjukat (ne bántsatok, a lehetetlennel is lehet próbálkozni ;D)! A barátnőm időnként Freud bácsihoz hasonlít, azért ahogyan kielemzem :D

á, reménytelen... De sok sikert :)

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #53 Dátum: 2010. Június 17. - 19:08:20 »
bár idővel szeretném minél jobban megismerni a gondolkodásmódjukat

Anno én is így voltam ezzel, de szerencsére 16éves koromban megjött az eszem, és végleg letettem erről  :borz1:

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #54 Dátum: 2010. Június 18. - 12:23:13 »
Szám bácsi- még tovább futtatva reakciódat. Az egyéniség szimatolásához nem kell a parfüm!  ;D

De A nők nagyon is illatérzékenyek. Ugyanúgy az egyendezodorokra, mint a különleges illatokra.
A saját testszagoddal keveredve, és ugyebár ez mindenkinél más, újabb 'illatkompozicíók' kerülnek felszínre.

Úgyhogy nem tudok veled egyetérteni, a TH biztosan hatással van ugyanazokra a nőkre, ha tucatillat lenne, akkor is.

Lehet egyébként, hogy a TH pont a nőket célozta meg, mi meg itt csámcsogunk, hogy milyen nagypapás illatok meg minden, de csak egyszer vedd meg! és Te leszel Dzsémsz  ;D Szóval akár még önbizalomnövelő szerként is használható, bár ugyebár ehhez magunkat is meg kell győzni...

cotag- bocs, nem akartam kedved szegni a WIL-el!

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #55 Dátum: 2010. Június 18. - 12:29:10 »
Lehet egyébként, hogy a TH pont a nőket célozta meg, mi meg itt csámcsogunk, hogy milyen nagypapás illatok meg minden, de csak egyszer vedd meg! és Te leszel Dzsémsz  ;D Szóval akár még önbizalomnövelő szerként is használható, bár ugyebár ehhez magunkat is meg kell győzni...

Ó, mondottam volt, hogy az 1805 teljesen bejövős, rendelni is fogok alkalomadtán, számomra azt pont ilyen Dzsémszes illat ;)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #56 Dátum: 2010. Június 18. - 12:41:59 »
Hát ez a másik, a nagy számok törvénye alapján, legalább az egyiknek befutósnak kell lennie, azért volt vagy 7 illat ami közt kicsi az esélye, hogy egyik se jöjjön be. Ezért jó módja a sample pack a marketingnek, ráadásul még ezen is kerestek, nem is keveset... ;D

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #57 Dátum: 2010. Június 18. - 22:39:18 »
A teszt csapatnak.....   ;D

Jómagam is végeztem a T&H minta csomaggal.

Megpróbáltam egy objektív szűrőn keresztül olvasni az itt, eddig leírt véleményeket, hogy ne befolyásoljon a sajátom kialakításában.( Nyilván akarva, akaratlanul is vissza köszönnek már leírt tapasztalatok)

Krémek: parádésan jó habot adott mindegyik, kis energia befektetés mellett. Próbálgattam, és meglepően nagy vízfelvételre volt képes anélkül, hogy szét esett volna a hab.

balzsam: ez biza' nekem is túlságosan "zsíros" volt. Nyár időben nem tudnám elképzelni magamon, főleg úgy, hogy az ehhez képest sokkal kevésbé vastag proraso krémet is soknak érzem mostanság.

P.S oil: az első tapasztalat az nagyon megnyerő volt, mert olyan borotválkozási élményt adott a használata, ami ez idáig nem volt ismert számomra. Aztán árnyalt a képen a nehezen lemosható olaj élmény, de még így is a tetszik kategóriába tartozik. Illetve megerősített abban az elképzelésemben, hogy nekem szükségem van valami féle pre-szerre ( no nem a Gáborra ) Így ennek köszönhetően a közeljövőben neki lendülök a pre shave vonal próbálgatásának

Illatok: köpjetek le, kövezzetek meg közösítsetek ki, de nekem tetszett mindegyik. Az orrom egészen jó, úgyhogy nem a szaglás hiánya eredményezheti.  ;D  Azért nyilván egyfajta sorrendet felállítottam, és ez a következő képen alakult ( top 3) : 1805, Grafton, Levander.

Alapból írjatok be minden olyan megrendeléshez, ahol egyéb gyártók minta csomagjait rendelitek   ;)


Reofil

"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #58 Dátum: 2010. Június 18. - 22:49:47 »
Köpünk, kövezünk és közösítünk!  ;D Szimpatikus véleménynyílvánítás volt, minden elismerésem. 1805 nyerni látszik összességében, lassan, ha így haladunk el fogja veszíteni egyediségét, és ha mindenkinek tetszik, ebből is gyorsan tucatillat lesz. Legalábbis mi fogjuk tudni, ha az utcán megérezzük, hogy egy B.F-es járt arra...  :borz2:

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #59 Dátum: 2010. Június 18. - 23:01:50 »
Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton Grafton


:crazy:


Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici