Szerző Téma: Truefitt & Hill  (Megtekintve 29142 alkalommal)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #15 Dátum: 2010. Június 01. - 12:48:04 »
Gyerekek nalatok masfajta West Indian Limes jar, mint nalam vagy az en orom gyari hibas?  ;)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #16 Dátum: 2010. Június 01. - 13:39:01 »
Cotag- én a parfümmintát, amit kaptam a kis fiolában, elemeztem. Aztán lehet, hogy valaki pl. Mary-Ann kigyűjtötte és feltöltötte WC illatosítóval??? Az "5 perc után nincs illat" mondjuk elég gyanús!
Az orrom meg általában elég kihegyezett az illatokra, sőt mi több mi is árulunk parfümöket. http://www.charmantelle.hu  Nálad milyen a West Indian Limes?

Nem elérhető mad_a

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
    • Weboldal
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #17 Dátum: 2010. Június 01. - 14:44:24 »
Azért az illatok szerintem erősen bőrfüggőek is.. Nekem pl. nagyon bejött a WIL. Az illata sokáig megmaradt a bőrömön. A habja a krémnek sokáig megmaradt és tényleg csak nagyon kevés kellett hozzá. Én 2 alkalammal elhasználtam a mintát, igaz, hogy én 4szer megyek át az arcomon. Az A/S Balzsam pedig kitűnőre vizsgázott.

üdv,
mad_a
üdv,

mad_a

Nem elérhető Professzore

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 161
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #18 Dátum: 2010. Június 01. - 16:25:37 »
Nekem a WIL illatként katasztrofális eredményt hozott. Amilyen könnyed, nyárias, frissítő volt, olyan gyorsan tűnt el nyomtalanul a bőrömről (kézfej és a nyak két oldalán lévő melegpont). 2 óra sem kellett hozzá, amit még a viszonylag alacsony illatkoncentráció (Eau de Toilette) sem indokol. A WC-illatosító/súrolószer-érzés itt is megvan, de csak a fiolában.

Továbbiak.

Spanish Leather: "nagymamás" illat a "testben". A fejillat lágy, hívogató, enyhén emlékeztet a 90-es évek elejének "átmeneti", vagyis nem sportos és nem üzleti maszkulin irányvonalához. Nem tartott soká.

Clubman: 4711-szerű fejillat, ami rövid idő után átmegy egy kissé erőtlen, fás/szantálos illatba, amit én kifejezetten nem kedveltem magamon a hétvégén.


Professzore
Április nyolcadikától... :-) Lord L6, Proraso/Omega pamacs szép tartón, Kappus Aloe Verás krém. Volt/van T&H mintacsomag, mintakészletek (1. és 2.), és június 25-étől van egy Merkur Futur is. :-)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #19 Dátum: 2010. Június 01. - 18:06:27 »
Szép lassan haladva épp írok egy Lime-körkép posztot a blogra. Nekem nem annyira a műfajom, de ha még valamelyik, akkor pont a T&H jön be. És a kölniben is pont az, hogy nem túl erős és nem tart egész nap!  ;D
A vécéillatosítót meg nagyon erős túlzásnak tartom azért...   :borosta:

De hát ugye ízlésről nem érdemes vitatkozni, az illatoknál szubjektívebb dolog meg kevés van.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #20 Dátum: 2010. Június 01. - 18:34:10 »
Bocsanat Penge, azt hittem a West Indian Limes borotvakremrol irsz. Hasznaltam jopar kulonbozo lime borotvakremet/szappant, valoban amelyik kozelit a citrom-illatu butorapolohoz, de a West Indian Limes szerintem pont nem ilyen. Azt persze konnyen megertem, ha valakinek kevesbe tetszik az illata, eloszor en is furcsaltam.

(Nekem egyebkent pont a lime a szivem csucske, jo sokfelet leteszteletem. Ellenben a kulonbozo ferfiasnak mondott, kevert parfumillatokat, mint amilyen a TH kremek nagy resze, annyira nem allhatom.)

Nem elérhető LT

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 58
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #21 Dátum: 2010. Június 01. - 20:02:09 »
Hű, nekem ennyire nem volt vészes :)
Mivel este borotválkoztam az illatot nem tudom meddig tart. 5 percnél tovább, de reggeli nem.  :crazy:
Én wc illatosítót nem éreztem benne, csak valahogy nem az én esetem.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #22 Dátum: 2010. Június 01. - 20:39:06 »
Nos úgy tünik, hogy különbséget kell tenni az Igazfütty és Dombi A/S és a kölni közt, illatanyagok tekintetében is.

Én abban biztos vagyok, hogy ami WIL parfümmintát én kaptam, az nem üti meg a mércét... ( Prof is alátámasztja, hogy az illat gyorsan szublimál, nálam 5 perc, nála 2 óra...) akárhogy is egy márkás parfümnek ennél jóval tartósabbnak kell lennie. Ez azt sem zárja ki, hogy nem TH illatminta volt a fiolában... ott is emberek 'dolgoznak'.

ed- csak összehasonlításképp végy egy márkás! Citromos wc illatosítót. pl. Ambipur-t. Az is minőségi illatanyagot tartalmaz! Ettől függetlenül szerintem mindenki, aki szeret 'szaglászni' elöbb-utóbb rájön, hogy -egy adott izlésen belül-, mi a minőségi illatanyag és az utánzat...
Ezért is írtam kiváncsi lennék mit mondana egy hivatásos parfümőr erre az illatra ( megint hozzáteszem, ami nálam a WIL fiolában volt)

cotag- hamarosan kipróbálom a WIL bor.krémet, abban nagy valószínűséggel nincs kec-mec, mert ugyebár az biztos, hogy eredeti gyártósori  bonthatatlan csomagolásban van...

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #23 Dátum: 2010. Június 01. - 20:46:44 »
Penge, akkor itten nagyon divergálunk...  :crazy:
Én a T&H WIL kölniben éppenhogy a legjobb, azaz nem édeskés, nem mással kevert, hanem jó fanyar-kesernyés, reszelt lime- ill. citrushéj illatot éreztem...
Nem úgy, mint az olyan Lime-okban, amik geil citromtortára emlékeztetnek.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #24 Dátum: 2010. Június 01. - 20:57:12 »
Ed- Magával az illattal végső soron nem volt gondom. ( A citromos wc illatósítókat is szeretem!, de nem akármelyiket! ). Kicsit fanyar reszelt lime/citrom/narancs illat. Magával is ragadott! Ugyanaz amit írsz róla!
Azonban 1 perc múlva, mikor mindez elillant, előtűnt egy nagyon diszkrét édesen! citromos/lime-os illat ( ha ez megmaradt volna órákig, tovább, mint 2 perc, hidd el: hülyére dicsérném! ). Azonban a kézfejemre öntött kb 0,1 ml 2 perc után "eltűnt" és ez a nagy bajom vele! A fejillatban az alkohol teljes elpárolgásáig pedig nálam Axe Twist feeling... ( azt is szeretem) de a 2 perc akkor sem stimmel!!! úgyhogy nem divergálunk, csak a minőséget értelmezzük kicsit másként... ;D   

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #25 Dátum: 2010. Június 02. - 19:29:46 »
Kiváncsiságom hajtott, reggel gyorsan felbontottam a WIL AS balzsam mintámat, ebből ugyebár kettőt kaptam, úgyhogy az egészet feltoltam az arcomra. Az összetételt újból megtapsoltam, nagyon bejön, bőröm úgy érzem nagyon meghálálja ezt a krémet. Node jöjjön az illat, úgy gondoltam, hogy most nincs kec-mec, a parfümminta után ez majd csak elárulja, hogy mit is akartak ebből az illatból kihozni.
Nagy változást azonban nem éreztem, a fejillat ugyanaz, mint a kölnivízben, majd gondolom a nagyobb mennyiség miatt, végre kiérezhető lett a narancsvirág, neroli, illetve nekem a cseresznyevirágéhoz hasonló finom diszkrét illat, azonban mindez nagyon haloványan messze a távolban a citrusok fel-felvillanása mellett, majd úgy 1-2 óra múlva az egész illat megszünt rajtam létezni. Kollegínám még érzett rajtam valamit, de már beazonosíthatatlan volt számára is... :-) Lehet tegnap nem fürödtem!?  ;D

Szóval nem az igazi ez a West Indian Limes, én úgy gondolom, de hát izlések és pofonok, van aki nem igényli, hogy egy kölni 1-2 óránál tovább tartson, nálam a minőség egy fél napnál kezdődik... Ettől függetlenül avval egyetértek, hogy a többi TH illatkompozíció a mintacsomagban nagyon is minőségi!

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #26 Dátum: 2010. Június 02. - 21:16:19 »
Penge, Lime borotvakrembol nem kaptal?

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #27 Dátum: 2010. Június 02. - 22:00:22 »
Sajnos nem, afterból kaptam kettőt. Ettől függetlenül nem gond, ez a Lime illatvonal a TH-tól nem nyerte el a tetszésem, de a többit csak dicsérni tudom, a Clubman illata (bár én nem érzem túlságosan magaménak) asszonykám kedvence, úgyhogy abból hamarosan rendelnem kell egy üveggel... Remélem Prof szól, ha TH honlapja felé veszi az irányt rendelési szándékkal...

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #28 Dátum: 2010. Június 02. - 23:52:06 »
Kar, erdekelt volna, mert a borotvakrem illata nyomokban sem emlekeztet arra, amit a kolnirol meg az AS-rol irsz.  ???

Nem elérhető Professzore

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 161
Re:Truefitt & Hill
« Válasz #29 Dátum: 2010. Június 03. - 07:36:40 »
Sajnos nem, afterból kaptam kettőt. ...
Remélem Prof szól, ha TH honlapja felé veszi az irányt rendelési szándékkal...

Nos, itt van a minta, ha gondolod, átveheted (szinte) bármikor.

Igen, szólni fogok ebben és a szakfórumban is. Szerintem várhatóan nyár vége felé lesz, bár ez attól is függ, hogy a topiktársak milyen vásárlási vehemenciával fognak "támadni". :-)


Prof
Április nyolcadikától... :-) Lord L6, Proraso/Omega pamacs szép tartón, Kappus Aloe Verás krém. Volt/van T&H mintacsomag, mintakészletek (1. és 2.), és június 25-étől van egy Merkur Futur is. :-)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici