Szerző Téma: KunEmber  (Megtekintve 17446 alkalommal)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:KunEmber
« Válasz #45 Dátum: 2010. Október 07. - 13:45:41 »
Nos megérkezett az új borotvám, a problémás :)

Először is csúszott a posta, másodszor nyikorgott és tré állapotban nézett ki. Nekiálltam tisztogatni (citromlé+fogkrém) , ami széppé is tette, ezt a Super Spped klónt (képek holnap), de erre egyszerűen szétesett a fejben lévő tartógyűrű, ami ugye a nyél külső részéhez fogja a borotvát. nyitni-csukni lehet, csak nem nyílik, hanem: megfogod a fejet, csavarod alul, majd kézzel szétnyitod a szárnyakat. oké, ez még mind elmegy.
de a borotválkozás is szörnyű. sokkal nagyobb a penge, a fej alsó része közötti távolság, mint a lordnál,ezáltal meglehetősen agresszív. kifejezetten fájt vele borotválkoznom, és az első olyan DE-m, amivel egészen egyszerűen megvágtam magam. nem levágtam egy patit, vagy pontvérzés. nem. szabályos, félcentis vágás a szám alatt. aztán ugye, mivel féltem, h újra megharap, épphogy húzogattam csak a bőrömön, így meg nem lettem babapopsi simaságú, amit utálok.

hááát... nem egy aak...

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:KunEmber
« Válasz #46 Dátum: 2010. Október 07. - 17:19:58 »


KunMan !

Kezd meggyőződésemmé válni, hogy neked az arcoddal van valami probléma...   ;D  ;D  ;D

Úgy is jössz talira, viszek valami jó fajta kést, valaki lefog, én meg levágom az arcodról azokat a részeket amik zavarnak a borotválkozásban.... hidd el csak egyszer lesz szar....  :crazy:  :crazy:  :crazy: :borz1:  ;D

Mint a katona viccben, amikor egy tiszt kitalál egy olyan búrát ami hajnyíró gép. Mondják neki,
- De nem mindenki feje egyforma.
- Először !


reofil  ;)  ;)
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:KunEmber
« Válasz #47 Dátum: 2010. Október 07. - 17:24:43 »
Mint a katona viccben, amikor egy tiszt kitalál egy olyan búrát ami hajnyíró gép. Mondják neki,
- De nem mindenki feje egyforma.
- Először !
;D ;D ;D
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:KunEmber
« Válasz #48 Dátum: 2010. Október 08. - 11:08:41 »
Nyilván nem ebben a topicban van a megfelelő helye az én lelki vívódásomnak, de tegnap sokat gondolkodtam, ezen a "neked az arcoddal van valami probléma", kezdetű vicces beszóláson. Tény ami tény, nem vagyok egyszerű, sőt kifejezetten nyűgös tudok lenni, ha valami nem tetszik. Ez az egyik része, ami egyébként nem több mint 50% mondjuk. A másik rész az az, hogy amit meg szeretek, azt imádom. Pont.

Szóval: igyekszem visszavenni a fórumon kifejtett általános nyavalygásomból, és kissé máshogy írni a dolgokat. :) Köszi a finom terelgetést :)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:KunEmber
« Válasz #49 Dátum: 2010. November 04. - 08:21:00 »
és az első olyan DE-m, amivel egészen egyszerűen megvágtam magam. nem levágtam egy patit, vagy pontvérzés. nem. szabályos, félcentis vágás a szám alatt.

Érdemes lenne azt a beretvát alaposan szemügyre venni. Egy normálisan mûködô DE-vel azért nem nagyon szabadna megvágnod magad, hacsak nem húztad el a pengét vízszintesen a bôrödön - de ezt kétlem.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:KunEmber
« Válasz #50 Dátum: 2010. November 04. - 15:19:48 »
Szemügyre lett véve borotvatalin, egyértelműen kritikán aluli, gyenge, hibás klón!

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:KunEmber
« Válasz #51 Dátum: 2010. December 26. - 10:09:13 »

Karácsonyra kaptam egy ilyet a páromtól hozott egy ilyet a Jézuska. Nekem ez az első borzom, most rendkívül élvezem :) Pihe-puha, nem szúr még a 3 kör előtt, arcon pamacsolva sem, egyszóval remek. Habképzése meg egészen más, mint a sörtéknek.
Kérdés: nooormális, h 1 borotválkozás után, gondosan letörölve, fejjel lefelé tartóban lógatva ls megreped 2 helyen a nyele? (aprók, sörtekötegek tövénél.)

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:KunEmber
« Válasz #52 Dátum: 2010. December 26. - 11:13:37 »
Karácsonyra kaptam egy ilyet a páromtól hozott egy ilyet a Jézuska. Nekem ez az első borzom, most rendkívül élvezem :) Pihe-puha, nem szúr még a 3 kör előtt, arcon pamacsolva sem, egyszóval remek. Habképzése meg egészen más, mint a sörtéknek.
Kérdés: nooormális, h 1 borotválkozás után, gondosan letörölve, fejjel lefelé tartóban lógatva ls megreped 2 helyen a nyele? (aprók, sörtekötegek tövénél.)

Nekem is ettől a cégtől van kicsit más nyéllel, nagyon jó darab :)
Ami a nyelet illeti, szerintem nem normális, rendeltetésszerű használattól (nem vertél vele szöget a falba ugye?) nem kéne ilyet csinálnia
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 26. - 11:14:51 írta fonthunter »

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:KunEmber
« Válasz #53 Dátum: 2010. December 26. - 11:18:21 »
Gratula KunEmber. Vidd vissza az Ecsetboltba, nagyon rendes házaspár a tulaj, szerintem ki fogják cserélni.
(Vidak bocs az idézett kép nélkül is érthető vagy.  :) )
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:KunEmber
« Válasz #54 Dátum: 2010. December 26. - 12:02:49 »
Köszi Urak! Kicsit még várok, aztán meglátjuk!

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:KunEmber
« Válasz #55 Dátum: 2010. December 26. - 12:07:41 »
(Vidak bocs az idézett kép nélkül is érthető vagy.  :) )

Hopp, elfelejtettem kivenni. Kösz a korrekciót :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici