Közösség > Boltok, webshopok, közös beszerzések

Piacos élmények

(1/137) > >>

vidak:
Ecseri, PeCsa...
(hátha tanulságos topik lesz :) )

mry314:
Hm...

Ha már, a "cicást", illetve egy SFK-t az Ecserin vettem! Volt máshol is akadt köztük esélyes darab is, de nagy részük enyhén túlárazott...

vidak:
a túlárazás szándékos, kb. dupla árat mondhatnak mint amennyiért odaadják, legalábbis az ecserin.
Nekem egy feszített fenőbőrt akartak elpasszolni négyezerért (eredeti dobozzal, még egy ilyen nincs a világon), illetve egy kétszer megvágott szíjat egy ezresért (ez utóbbin gondolkodtam, hogy elhozzam-e, hogy inkább majd ezt vagdossam szét mint ami az sfk mellé lett, de aztán végül mégsenemse)

bimbi:
Balatonalmádi: bolhapiac...  ::)
1.500ről 1.100re alkudtam le egy talán jó állapotú "kétkacsás" kést  :crazy: , valamikor Golden volt de az már lekopott  :-\ ... hétfőn lövök róla képet...
kiváncsi leszek, hogy szerintetek megérte-e  :evil: ...

Közben nézelődtem és a Fonti kedvencei közt megtaláltam, ez a hozzászólás: #65 Dátum: 2010. április 29. - 00:23:37
ugyan ez, csak egy kicsit ramatyabb a penge rozsdailag...

jenessanyi:

--- Idézetet írta: bimbi - 2010. Augusztus 14. - 11:25:55 ---Balatonalmádi: bolhapiac...  ::)
1.500ről 1.100re alkudtam le egy talán jó állapotú "kétkacsás" kést  :crazy: , valamikor Golden volt de az már lekopott  :-\ ... hétfőn lövök róla képet...
kiváncsi leszek, hogy szerintetek megérte-e  :evil: ...

Közben nézelődtem és a Fonti kedvencei közt megtaláltam, ez a hozzászólás: #65 Dátum: 2010. április 29. - 00:23:37
ugyan ez, csak egy kicsit ramatyabb a penge rozsdailag...

--- Idézet vége ---

Csak hogy tudd, mi tégedet se szeressük!

Vicc volt persze, baromi jó vételnek tűnik már így előre is :) Majd képeket kérünk, 1100-ért ha használható állapotba lehet hozni akkor ajándék volt! :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése