Szerző Téma: Piacos élmények  (Megtekintve 122897 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #210 Dátum: 2014. Szeptember 17. - 09:35:18 »
Vki volt mar itt kint? Milyen?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Piacos élmények
« Válasz #211 Dátum: 2014. Szeptember 17. - 09:37:37 »
Köszi.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Herr

  • Vendég
Re:Piacos élmények
« Válasz #212 Dátum: 2014. November 01. - 17:57:32 »
Ma benéztem a pecsába.Van ott egy krapek van neki egy 7/8 as ikres,valóban makulátlan.Kérdezgettem  az eladókat van e valami borotvájuk erre mondja,hogy van neki.Nosza mondom lássuk.Mondja nem rakja ki mert az drága.Na de mondom ha nem látom akkor mi a retket mondjak  egyáltalán róla.Na előveszi az ikreset,tényleg tipp topp.Kérdem mennyi.Mondja 30.Mondom kérem szépen megnézném.Nem adja oda.Nézek rá,erre mondja ,hogy nem foghatom meg.Miiiii van? Távolról mutogatja itt nekem.Pedig lehet még el is gondolkoztam volna a dolgon de aztán unszinpátia lett a vége és mondtam,hogy semmi baj tartsa meg .
Ellenben ha már ott voltam egy kis vásárfia csak lett,hogy ne üres kézzel jöjjek el.
Nem nagy szám de patent és aranyos.4/8  ERN volt a pengén valami kép is régen a nyomai látszanak,de amúgy tényleg tipp topp.




Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Piacos élmények
« Válasz #213 Dátum: 2014. November 01. - 18:05:42 »
Ha tényleg nagyon patent állapotban van, akkor még lehet is reális a 30. De ilyen hozzáállással kétlem, hogy el fogja adni.

Herr

  • Vendég
Re:Piacos élmények
« Válasz #214 Dátum: 2014. November 01. - 18:12:02 »
Ha tényleg nagyon patent állapotban van, akkor még lehet is reális a 30. De ilyen hozzáállással kétlem, hogy el fogja adni.

Mondom ,nagyon tipp topp ,doboz minden,már amit 1 méterről meg tudtam állapítani.Az a röhej,hogy mondja  ez komoly vevőknek van.Kérdeztem,hogy azt honnan a bánatból tudja mennyire vagyok én komoly vevő?És istenemre ha megnézhettem volna normálisan,lehet nem is alkudoztam volna hanem elmegyek pénzért.De még addig se jutottunk el,felment a pumpám,van borotva elég a földön ,ez meg száradjon rajta.:)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #215 Dátum: 2014. November 01. - 19:52:56 »
Kapja be, van elég jó kés harmincért. A pecsa amúgy is ulrafosch hely ilyen szempontból egy ideje.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Herr

  • Vendég
Re:Piacos élmények
« Válasz #216 Dátum: 2014. November 01. - 20:16:58 »
Kapja be, van elég jó kés harmincért. A pecsa amúgy is ulrafosch hely ilyen szempontból egy ideje.

Valamiért a borotvákat felértékelték mostanság. De mindenhol.10-20 ezreket mondanak olyan vasakra ,hogy eszem megáll. Mondjuk én nem is győzködöm az olyan eladókat ,küzdjön meg vele aki lelkes:) Ez az ERN is :)) Kisöreeg mondja ,hogy benne van a birodalmi sas:))))) Mondom bátyja az a jele a gyártónak. Ne mondjam már.Ok nem mondom.Mikor 4 x re mentem el előtte csak odaadta az álltalam mondott összegért,pedig igencsak felül értékelte. Vot egy másik egy KIEBITZ borbélyfejes  5/8 as kés is,de a beütőjét elköszörülték de 97 % ban.A kés szép volt a tokja(ebből gondolom a márkát) is megvolt.Ember mondja 6 azaz HATEZER!!  És mondja ,hogy majd megvizsgálja  erre elővett egy nagyítót:)Mondtam nézegetheti pár évig de ez sajnos akármi lehet,így nem is érdekel.Pedig szép kés volt.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #217 Dátum: 2014. November 01. - 20:19:53 »
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Herr

  • Vendég
Re:Piacos élmények
« Válasz #218 Dátum: 2014. November 01. - 20:43:33 »
Inkább ezt az ERN-t lődd meg.:)
http://www.ebay.com/itm/261641173855?_trksid=p2060778.m1438.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Már 5  licitálnak rá , ki tudja meddig mennek el ,nem sok esély lenne rá.Van egy barátom kint van most a németeknél még pár hónapot ,elküldöm inkább ott bolhára:) Hozzon egy szatyor borotvát:))
Na meg most a célom egy 7/8 as ikres.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Piacos élmények
« Válasz #219 Dátum: 2014. November 01. - 20:47:31 »
Legközelebb frakkban menjél, hátha úgy komolynak tűnsz.
 :jajne:

Herr

  • Vendég
Re:Piacos élmények
« Válasz #220 Dátum: 2014. November 15. - 14:41:47 »
Ebbe botlottam bele ma.
Szép kis Mockba.



Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Piacos élmények
« Válasz #221 Dátum: 2014. November 15. - 14:43:22 »
Hol esett le eléd?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Herr

  • Vendég
Re:Piacos élmények
« Válasz #222 Dátum: 2014. November 15. - 14:48:12 »
Hol esett le eléd?
Bakancsoson.
Én kb 5 percre lakom onnan osztán minden hétvégén reggel kiballagok ,elpöffentek 1-2 pipányi jóféle pipafüvet és szemlélődöm:)
Úgy vagyok vele,hogy aki a kicsit nem becsüli a nagyot.......,szóval ezt is elhoztam:)Éppen most élezem.
No meg már ismerek egy csomó árust is,és volt már olyan,hogy elfogyott a pénz ami nálam volt ,de odaadták a portékát ,hogy majd elhozom legközelebb az ellenértéket.

Herr

  • Vendég
Re:Piacos élmények
« Válasz #223 Dátum: 2014. November 23. - 12:21:16 »
No ma is kimentem a piacra,találtam egy 5/8 as AUG Knech tökéletes borotvát,de nem volt nálam pénz:) Nem akartam borotvát venni csak dobozt:)) Na mondom tegye már el nekem jövő héten megveszem.A borotva hibátlan volt dobozzal .El is tette.Aztán összefutottam Jancsix al és odavittem oszt átadtam neki:) Gondoltam,tegnap úgy is jó napom volt legyen másnak is szerencséje:)
Örült is a lelkem neki:))

Konkrétan egy ilyet csak hibátlan állapotút.
http://reibert.info/threads/britva-aug-knecht-solingen-s-futl.137663/

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Piacos élmények
« Válasz #224 Dátum: 2015. Február 01. - 19:10:26 »
Ezt ma lőttem a piacon
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici