Szerző Téma: Piacos élmények  (Megtekintve 121838 alkalommal)

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Piacos élmények
« Dátum: 2010. Május 31. - 17:07:44 »
Ecseri, PeCsa...
(hátha tanulságos topik lesz :) )

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Piacos élmények
« Válasz #1 Dátum: 2010. Május 31. - 22:26:43 »
Hm...

Ha már, a "cicást", illetve egy SFK-t az Ecserin vettem! Volt máshol is akadt köztük esélyes darab is, de nagy részük enyhén túlárazott...
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Piacos élmények
« Válasz #2 Dátum: 2010. Június 01. - 00:28:31 »
a túlárazás szándékos, kb. dupla árat mondhatnak mint amennyiért odaadják, legalábbis az ecserin.
Nekem egy feszített fenőbőrt akartak elpasszolni négyezerért (eredeti dobozzal, még egy ilyen nincs a világon), illetve egy kétszer megvágott szíjat egy ezresért (ez utóbbin gondolkodtam, hogy elhozzam-e, hogy inkább majd ezt vagdossam szét mint ami az sfk mellé lett, de aztán végül mégsenemse)

Nem elérhető bimbi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 572
    • kések
Re:Piacos élmények
« Válasz #3 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 11:25:55 »
Balatonalmádi: bolhapiac...  ::)
1.500ről 1.100re alkudtam le egy talán jó állapotú "kétkacsás" kést  :crazy: , valamikor Golden volt de az már lekopott  :-\ ... hétfőn lövök róla képet...
kiváncsi leszek, hogy szerintetek megérte-e  :evil: ...

Közben nézelődtem és a Fonti kedvencei közt megtaláltam, ez a hozzászólás: #65 Dátum: 2010. április 29. - 00:23:37
ugyan ez, csak egy kicsit ramatyabb a penge rozsdailag...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 14. - 11:44:46 írta bimbi »
"...tegnapelőtt, amikor még holnapután volt..."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Piacos élmények
« Válasz #4 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 12:48:31 »
Balatonalmádi: bolhapiac...  ::)
1.500ről 1.100re alkudtam le egy talán jó állapotú "kétkacsás" kést  :crazy: , valamikor Golden volt de az már lekopott  :-\ ... hétfőn lövök róla képet...
kiváncsi leszek, hogy szerintetek megérte-e  :evil: ...

Közben nézelődtem és a Fonti kedvencei közt megtaláltam, ez a hozzászólás: #65 Dátum: 2010. április 29. - 00:23:37
ugyan ez, csak egy kicsit ramatyabb a penge rozsdailag...

Csak hogy tudd, mi tégedet se szeressük!

Vicc volt persze, baromi jó vételnek tűnik már így előre is :) Majd képeket kérünk, 1100-ért ha használható állapotba lehet hozni akkor ajándék volt! :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Piacos élmények
« Válasz #5 Dátum: 2010. Augusztus 15. - 15:37:54 »
A Dubl Duck Goldedge többet ér 1100-nál... ;) Gratula!

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Piacos élmények
« Válasz #6 Dátum: 2010. November 14. - 11:15:38 »
Hát gyerekek! ma olyan élményem volt...szinhely: régiségvásár Debrecen. Már hazafele tartottam, szinte teljesen kiköltekezve, zsebemben 1200 Ft-al, mikor az utolsó sorban megláttam két borotvakést dobozban. Megnéztem őket, az egyik egy elfent darab, a másik meg egy repedt nyélpanelű, de tökéletes ujraköszörületlen állapotú 6/8-os Karl Ester. Kérdem az eladó, mennyi? Aszongya 1200! Azon lendülettel nyultam a zsebembe, mire az eladó: nem is alkuszik? Na akkor tartsa meg nyugodtan a 200 Ft-t!  :crazy: Ugyhogy itt van előttem a kés, fényes, eredeti köszörülésű, egyedül a gerincről kell egy kis vakrozsdát eltávolitani. Meg majd egyszer a markolatpanelt javitani.  :borz2:

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Piacos élmények
« Válasz #7 Dátum: 2010. November 14. - 11:43:04 »
Hát gyerekek! ma olyan élményem volt...szinhely: régiségvásár Debrecen. Már hazafele tartottam, szinte teljesen kiköltekezve, zsebemben 1200 Ft-al, mikor az utolsó sorban megláttam két borotvakést dobozban. Megnéztem őket, az egyik egy elfent darab, a másik meg egy repedt nyélpanelű, de tökéletes ujraköszörületlen állapotú 6/8-os Karl Ester. Kérdem az eladó, mennyi? Aszongya 1200! Azon lendülettel nyultam a zsebembe, mire az eladó: nem is alkuszik? Na akkor tartsa meg nyugodtan a 200 Ft-t!  :crazy: Ugyhogy itt van előttem a kés, fényes, eredeti köszörülésű, egyedül a gerincről kell egy kis vakrozsdát eltávolitani. Meg majd egyszer a markolatpanelt javitani.  :borz2:
A TESCO parkolóban volt a vásár?Ott nyáron én is körülnéztem egyszer(500 m-re lakom ;))
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Piacos élmények
« Válasz #8 Dátum: 2010. November 14. - 11:52:13 »
Ott...ott! Szerintem még tart!

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Piacos élmények
« Válasz #9 Dátum: 2010. November 14. - 12:11:32 »
Szerintem még tart!

Na jó, de ha te ott voltál, már nincs sok értelme bárkinek is odamenni...   :evil:

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Piacos élmények
« Válasz #10 Dátum: 2010. November 14. - 12:19:09 »
Hát igen...merthogy a korabeli fadobozos arkansas követ is elhoztam... :crazy:

zaultschy

  • Vendég
Re:Piacos élmények
« Válasz #11 Dátum: 2010. November 14. - 12:44:14 »
háh,kimentem én is nekibátorodva de nem találtam semmi említésre méltót pedig mindent végignéztem,csak agyonhasznált solingenit és társait...longball barátunk lerabolta de hát egészségére akkor :D

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Piacos élmények
« Válasz #12 Dátum: 2010. November 14. - 12:55:39 »
Nemis...nem csak én vagyok a harács!  :borosta: Borotvatémában ez volt, meg egy gillette tech uti készlet...na jó, meg ide sorolható az arkansas kő...de amúgy fényképezőgépet vettem(Zorki 10 á.2000. meg egy majdnem uj Zeiss szelénes fénymérőt...)  :borz1:

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Piacos élmények
« Válasz #13 Dátum: 2010. November 14. - 12:59:06 »
...amúgy csiszatolás közben elnyűtt a borotva narancssárga átlátszó nyélpanelje...(a szovjet elvtársak csorgathatnák a nyálukat a szinkavalkádra...) ugyhogy a borotva megy Flaschner mesterhez egy pár uj panelt vételezni...! A penge megérdemli!  :borz2:

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Piacos élmények
« Válasz #14 Dátum: 2010. November 14. - 19:53:33 »
Én a nyáron ilyen YUMA névre hallgató DE-t láttam...mint utóbb rákerestem a Wehrmacht-nál volt rendszeresítve
http://badgerandblade.com/vb/showthread.php?t=69707
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici