Szerző Téma: Piacos élmények  (Megtekintve 122921 alkalommal)

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Piacos élmények
« Válasz #330 Dátum: 2015. November 01. - 15:01:23 »
Sziasztok,

a minap amikor felkerültek ide a Gillette BB-k gondoltam lehet be kellene egyet szerezni, erre ma szembejött egy kicsit viharvert példány 500 forintért, először azt hittem a szovjet kópia, de made in usa...



Elég mocskos, szerencsére semmi komoly, a nyelet kell kicsit rendberakni és a fej jobb oldali zárólemeze sérült, szerintem a kocogtatós tisztítástól, a mechnika és a krómozás közel tip-top. Műanyag alaplemezes Y4 kóddal.

Érdekes módon múltkor adjustablet szerettem volna, erre szembejött egy slim. Azt hiszem elkezdek a Fatboyra vágyódni.

Üdv

Á

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #331 Dátum: 2015. November 01. - 15:48:56 »
Azt tegnap lőttem, szegèny elég viharvert. De innen szèp győzni.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Piacos élmények
« Válasz #332 Dátum: 2015. November 01. - 16:36:45 »
A Vaterás? A fotók alapján azt hittem jobb állapotú. Mondjuk elég sz.r fotók voltak.

Á

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #333 Dátum: 2015. November 01. - 16:41:35 »
Nem. Piacról van. Vatera nem az én pályám.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető cbandi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re:Piacos élmények
« Válasz #334 Dátum: 2015. November 01. - 16:52:33 »
Öccáért nagyon jó vétel, nekem is a kedvencem.
Majd csinálj ilyen volt ilyen lett képet.  :thumbup:

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Piacos élmények
« Válasz #335 Dátum: 2015. November 01. - 18:56:08 »
Nem. Piacról van. Vatera nem az én pályám.

Ja, a Fatboyra írtad, bocs félre értettem.

Gondoltam összehasonlító képekre, csak még meg kell találni milyen a nyél gyári fénye, úgy tűnik a maradványok alapján mintha fekete lakk lenne, mint a kalapácsok feje.

Á

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Piacos élmények
« Válasz #336 Dátum: 2015. November 01. - 19:00:19 »
Hát ha BB akkor fekete a nyél gyárilag.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Piacos élmények
« Válasz #337 Dátum: 2015. November 01. - 19:16:38 »
Az rendben van, hogy fekete, csak tükörfényes, fényes, selyemfényű?

Üdv

Á

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Piacos élmények
« Válasz #338 Dátum: 2015. November 02. - 08:45:37 »
BB-k esetében eltér a két széria feketéje is, egyiké (későbbié) inkább lilás, fény beesésétől függően. Keress rá az ismert oldalakon.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Piacos élmények
« Válasz #339 Dátum: 2015. November 02. - 23:44:15 »
Köszi, "sajnos" látom a színjátékot rajta, ez festékkel kivitelezhetetlen, ipari gépeket meg nem fogok most beszerezni...

Üdv

Á

Nem elérhető Karak03

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 759
Re:Piacos élmények
« Válasz #340 Dátum: 2015. December 08. - 20:01:40 »
Vasárnap kilátogattam a miskolci régiségvásárra. Eredetileg a mikulásvonathoz tartottunk de a zasszonyal szembeszállva szakítottam egy kis időt a vásárra is.
Vad hévvel belevetem magamat a vásári forgatagba  és az idő szorítása miatt -kb 30percem volt arra ami általában minimum 1,5 órát vesz igénybe - vizsla tekintettel suhanok el az árusok standjai mellett többek között borotvák után kutatva és belefutok ebbe:

76 RIWI
A. RICKER WIEN
Rögtön érdeklődök az eladótól aki megelőzve engem már az alku utáni árat mondja magától, 1500-ről indítja de aztán csak egy ezrest kér   :o
Szerintem nagyon szép kidolgozású borotva de még élezésre vár
Fizetés közben már csörög a teló - persze, hogy a feleségem sürget.  :crazy:

Loholok tovább és kb a 10-ik percben jön Ő:

2000-t kérnek érte de még hozzácsapok egy orosz vasat és a kettőt együtt adják 2000ért  :o
Ha jól saccolom akkor az 1800-as évek elejéről származik. Használati értéke már nem nagyon van de azért büszke vagyok rá...
 A nyélen " I. LERCH" (ha jól olvastam) felirat a pengén "I 11" beütő van.

majd hasítok tovább és kb a 15. percben találok egy kb 11/16-os régi  near wedge ZWILLING-et 1000Ft-ért :o
De mivel az eladó nem tud vissza adni nagy címletből így kénytelen vagyok tovább haladni  :fejfal:

Lassan gyorsan fogy az időm  ezért fordulok vissza.
Belefutok egy 6/8-os  "noname" WARRANTED HOLLOW GROUND késbe (kép később) 3000 helyett 1500ért..... persze, hogy itt se tudnak visszaadni nagy címletből de legalább már van a közelben e ATM és tudok kis címletben pénzt felvenni. A ZWILLING-ért már nincs idő vissza menni de a noname-ért igen így az megvan  :boldog:

Ekkorra már 5 percel túlfutottam az időn de nincs gáz, a család még lakmározik a mekiben.
Kicsivel a megbeszéltek után találkozunk és megyünk a Mikulásvonathoz. Időben megérkezünk amikor is kiderül, hogy elnéztük az indulási időt és a vonat 30 percel később indul. :censored:
Annak ellenére, hogy kb. a felét tudtam csak megnézni a vásárnak, így rohanva is szép eredménnyel záram. Nem tudom mi lett volna ha van időm rendesen végignézni a vásárt de biztos otthagytam minimum egy 7 napos készletet vagy valami hasonlót... :fetreng:
Ja és az eredeti program is jól sikerült. ;D
" Bárhova mész a bicskádat és a f.....at mindig vidd magaddal
-mert sose tudod mivel kínálnak! "

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #341 Dátum: 2015. December 08. - 20:07:06 »
 :2thumbup:
Szép menet volt!
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Piacos élmények
« Válasz #342 Dátum: 2015. December 09. - 08:59:01 »
Ez igen!  :2thumbup:
(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #343 Dátum: 2015. December 13. - 13:53:30 »
Mai piacos boldogság.
British adjustable Aristocrats dobozában. Rare.
Árát hagyjuk:) Nem eladó.



A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Piacos élmények
« Válasz #344 Dátum: 2015. December 13. - 14:11:02 »
Utállak  :fejfal:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici