Szerző Téma: Piacos élmények  (Megtekintve 121900 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #495 Dátum: 2016. Október 02. - 13:26:16 »
Nagyon változó. Van hogy hetekig csak semmi max alap műanyag gillettek. Aztan meg beesik a sok kaparó. Vagy nem.
 :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Piacos élmények
« Válasz #496 Dátum: 2016. Október 02. - 15:16:31 »
Na, ma pont szembe jött néhány cucc felemás alkukkal. Megint el kell adnom valamit... ez egyre nehezebb.

Soluna és Astra feltűnik időnként + néhány leharcolt kés, de általában ennyit találok. Minden utamba kerülő idősebb embernél rákérdezek (nem piacon), de mindenki kidobált már mindent.
Egyszer ki kellene menni Osztrákiába, az nincs olyan messze. Lomizik itt valaki? :-) Van agancsom eladó... (nem beszólni), meg "tojjú".

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Piacos élmények
« Válasz #497 Dátum: 2016. Október 02. - 15:31:47 »
És a szarvacska, kitől, akarom mondani, honnan van?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Piacos élmények
« Válasz #498 Dátum: 2016. Október 02. - 15:35:00 »
Csak beszólt...
Nem tudom, asszony tudja... :-)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Piacos élmények
« Válasz #499 Dátum: 2016. Október 02. - 15:37:29 »
Csak beszólt...
Nem tudom, asszony tudja... :-)


Na ez az!

 Skolka forint?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Piacos élmények
« Válasz #500 Dátum: 2016. Október 02. - 15:44:54 »
Á csak vicceltem. A szülői házban van néhány torz őz agancs. Anyám nem engedi eladni, pedig a keresztfiának igen fáj rá a foga. Vadász és mindenfélét gyűjtögető emberke. Tényleg! Most jut eszembe, hogy kamionos a srác. Na, majd jól ráuszítom a német piacokra!

Nem elérhető siorak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 546
Re:Piacos élmények
« Válasz #501 Dátum: 2016. Október 02. - 18:21:20 »
Kétszer voltam Bécsben az utóbbi időben. 30-40-50 eurokért néha előfordul egy-egy kés, amit nem dobnék ki azonnal. Drága lett. Elkezdték nagyon keresni ezeket a cuccokat.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #502 Dátum: 2016. Október 02. - 18:26:40 »
Sztem mindegy hova jar az ember, ki kell fogni, ennyi a titok. Az elso fatboyom egy ev utan lett, aztan szembejott negy, egy napon. Van ilyen.:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető siorak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 546
Re:Piacos élmények
« Válasz #503 Dátum: 2016. Október 02. - 19:10:14 »
Elhiszem.
Még egy trükk van. Ha ott van előtted és tetszik vedd meg. A következő körre már eltűnik. Így jártam egy bakelit fácánnal.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #504 Dátum: 2016. Október 02. - 19:47:48 »
Ezt az elején de sokszor beszoptam. Azonnal deal, igen.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Piacos élmények
« Válasz #505 Dátum: 2016. Október 03. - 09:02:44 »
Sztem mindegy hova jar az ember, ki kell fogni, ennyi a titok. Az elso fatboyom egy ev utan lett, aztan szembejott negy, egy napon. Van ilyen.:)

És van köztük szép állapotú, amire nincs szükséged?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Piacos élmények
« Válasz #506 Dátum: 2016. Október 03. - 09:49:44 »
Mar mind eladtam anno. Szeretik az ebayen. Sajnos most magamnak sincs ugy belelendultem.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Melanopus

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 73
Re:Piacos élmények
« Válasz #507 Dátum: 2016. Október 03. - 17:31:32 »
Tegnap a szálloda előtti parkolóban ahol mondjuk úgy, hogy nyaralunk (Madeira) egy piacot találtam. Az első árusnál találtam egy kést, amire meg is alkudtunk, csak nem tudom illetve csak kb., hogy mit is vettem. A dobozára ez van írva, DORN Solingen, a késre 37 Weverbergh, a másik oldalán egy kinyitott kés fölött egy kiterpesztett szárnyú madár, talán sas.

Képem még nincs róla, de egy felújitás, élezés rá fog férni az biztos. Tudtok mondani valamit így látatlanba? Köszönöm

Ja még annyi, hogy bárhol kérdeztem Semogue pamacs sehol sincs, azt mondják nincs rá kereslet, de korábban tartottak.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Piacos élmények
« Válasz #508 Dátum: 2016. Október 03. - 17:45:08 »
Max Dorner a gyártó aki a 2. világháború alatt dolgozott Németországban. Talán nem véletlen a sas szimbólum.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Piacos élmények
« Válasz #509 Dátum: 2016. Október 03. - 17:46:50 »
Fotó jó lenne ha megoldható :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici