Szerző Téma: Piacos élmények  (Megtekintve 121836 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Piacos élmények
« Válasz #15 Dátum: 2010. November 14. - 20:06:07 »
Mármint hogy nem a Yuma volt ám rendszeresítve, hanem amiről a Yumát másolták!  ;)

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető almar

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:Piacos élmények
« Válasz #17 Dátum: 2010. November 14. - 20:26:21 »
Hát gyerekek! ma olyan élményem volt...szinhely: régiségvásár Debrecen.

Te longball , lehet hogy ezért nem találok mostanában semmi érdekeset, mert mindent levadászol....  :crazy:
Ha így folytatod, majd jól úgy jársz, hogy nem leszel a barátom...  :fetreng:  :fetreng:  :fetreng:

Nem elérhető Kelt

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 15
    • Worldshots
Re:Piacos élmények
« Válasz #18 Dátum: 2011. December 18. - 23:19:09 »
Úgy látom, urak, hogy a piacos fórumrész nem pörög - arcom befogom, félévente, ha írok a fórumra :) - pedig az a tapasztalatom, hogy a Pecsa egész jó beszerzőhely. Idénre már bezárt, de elvben az épület új tulajdonosa is akarja, hogy legyen bolhapiac, így a remények szerint jövőre is lesz.

Ma egy a fejnél kopott, de mindenhol máshol szépen csillogó Aristocrat (de legalábbis aranyosan csillogó Slim Adjustable) volt a zsákmány, sima Slim Adjustable-k szoktak lenni 1-2 ezer forintért, pár hete pedig egy valami kulcskarika fűzővel megpatkolt nyelű, de amúgy szép FatBoy is a szemem elé került. (Hónap vége volt, nem szeretnék róla beszélni.  ;))

Ti találtatok-e már csodákat?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Piacos élmények
« Válasz #19 Dátum: 2011. December 18. - 23:26:30 »
A zArisztokrat az arany színű Slim Adjustable.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Kelt

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 15
    • Worldshots
Re:Piacos élmények
« Válasz #20 Dátum: 2011. December 18. - 23:31:30 »
Akkor eltartott kisujjal fog borotválkozni tanulni a kis kuzinom. Eddig mindenféle redőnyös szerkezeteket használt, de jön a karácsony. :D

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Piacos élmények
« Válasz #21 Dátum: 2011. December 21. - 16:29:39 »


Ma voltam Tranyó tesóval az ecserin. Megerősödött az a tapasztalatom, miszerint ha hozzáértő gyűjtőnek- ott a gyűjtő, valami
olyasvalaki akit nagyon le lehet húzni- néznek, akkor szemrebbenés nélkül mondanak elképesztő árakat.
Jó volt látni, ahogyan Tranyó tesó sírás közeli állapotba kerget egy eladót, aki végül elhajtja a fenébe.........  :boldog:  :fenek:
Egyébként nem voltak sokan ( sem eladók, sem vevők).

Tavasszal, kicsit jobb időben, azért még befutunk....


reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Piacos élmények
« Válasz #22 Dátum: 2011. December 21. - 17:53:09 »
Jó volt látni, ahogyan Tranyó tesó sírás közeli állapotba kerget egy eladót, aki végül elhajtja a fenébe.........
Hehehe...viszont ott nem tudják kitiltani az aukcióról...  :fetreng:
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető MetalWarrior

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Piacos élmények
« Válasz #23 Dátum: 2011. December 21. - 18:02:37 »
Salmo.
Remélem nem engedted Tranyónak hogy börzézzen egy Böker kés hasonmást !  ;) :fetreng:
(csak vicc)

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Piacos élmények
« Válasz #24 Dátum: 2011. December 21. - 19:23:14 »


Böker az nem volt.  :fetreng:  Volt egy Heljestrand, de amikor Tranyó bemondta a 2.000 Ft-ra tartott - egyébként ótvar fos, késre
a 230 Ft-ot, láttam az öreg, sokat élt eladón a csuklás első jeleit......


reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Piacos élmények
« Válasz #25 Dátum: 2011. December 21. - 20:33:55 »
...egyszer éreztem rosszul magam az Ecserin, mikor egy tökéletes állapotban lévő fekete bőr bevonatú benzines öngyújtóra 60 Ft-ot mondtak és én a meglepetéstől elfelejtettem alkudni.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Piacos élmények
« Válasz #26 Dátum: 2011. December 21. - 20:49:28 »
Salmo.
Remélem nem engedted Tranyónak hogy börzézzen egy Böker kés hasonmást !  ;) :fetreng:
(csak vicc)
Tán csak nem egy bökert bótoltál el Tranyótól kezdőkésnek?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Piacos élmények
« Válasz #27 Dátum: 2011. December 21. - 21:18:50 »
Én mondjuk az első eladó bácsinál ledobtam a láncot, amikor egy fogpiszkálóra 2.000-ret mondott.  ??? Voltak szép dolgok így is, hogy az eladók 80%-a kint sem volt.

- Egy gyönyörű Pearson fadoboz tökéletes állapotban, bordó bőrrel bevonva, 2 késnek van benne hely. Tizenötezer
- Egy szép Blezsák Alfonz? Kecskeméti utca 4, ha jól emlékszem fenőbőr, akasztóval, fogantyúval, mondjuk a bőr és a heveder kuka volt, szanaszéjjel száradva és főleg vágdosva, de a markolat és az akasztóért megérte volna, de nem tízezerért...  :o

Nem távoztunk azért üres kézzel, lőttem egy SuperSpeed-et 500-ért, ill. KisTransit egy Slavia modell kispuskát...
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető MetalWarrior

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Piacos élmények
« Válasz #28 Dátum: 2011. December 21. - 21:45:41 »
Slavia, ha 4,5 mm es akkor lövedéket, tudok bele adni, közvetlen a gyártótól (bácsitól) szerzem.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Piacos élmények
« Válasz #29 Dátum: 2011. December 22. - 05:52:02 »

Böker az nem volt.  :fetreng:  Volt egy Heljestrand, de amikor Tranyó bemondta a 2.000 Ft-ra tartott - egyébként ótvar fos, késre
a 230 Ft-ot, láttam az öreg, sokat élt eladón a csuklás első jeleit......


reofil

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=KNE6fq2dK5Y" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=KNE6fq2dK5Y</a>
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici