Szerző Téma: Piacos élmények  (Megtekintve 123080 alkalommal)

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Piacos élmények
« Válasz #75 Dátum: 2012. Szeptember 17. - 06:29:09 »
Kiábrándítalak benneteket. Mind meglet nyögdíjjasok voltak, én voltam a Kisgyerek.
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Piacos élmények
« Válasz #76 Dátum: 2012. Szeptember 17. - 23:07:46 »
 :fetreng:  lol

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Piacos élmények
« Válasz #77 Dátum: 2012. December 01. - 17:11:15 »
Múlt héten kiugrottam a PeCsába a bolhára. Sok DE borotvát nem lehet látni, amik vannak azok is elég viharvertek, de most láttam egy viszonylag megkímélt cuccot. Red King, vagy mi volt a neve, dobozában. Az eladó olyan csövesforma, de már láttam itt néhányszor.
Kérdezem tőle, mi az ára a drágaságnak. Azt mondja 15 ezer.  :fetreng:
Legközelebb szakadtabb cuccban kéne mennem, ne nézzenek krőzusnak. :) Jövő héten ismét kimegyek, kíváncsi vagyok meglesz-e még neki. :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Karak03

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 759
Re:Piacos élmények
« Válasz #78 Dátum: 2012. December 01. - 22:13:46 »
Múlt héten kiugrottam a PeCsába a bolhára. Sok DE borotvát nem lehet látni, amik vannak azok is elég viharvertek, de most láttam egy viszonylag megkímélt cuccot. Red King, vagy mi volt a neve, dobozában. Az eladó olyan csövesforma, de már láttam itt néhányszor.
Kérdezem tőle, mi az ára a drágaságnak. Azt mondja 15 ezer.  :fetreng:
Legközelebb szakadtabb cuccban kéne mennem, ne nézzenek krőzusnak. :) Jövő héten ismét kimegyek, kíváncsi vagyok meglesz-e még neki. :)
Én már gyerek korom óta rendszeresen járok piacra, régiségvásárra(debreceni). Az egyik legbosszantóbb dolog amikor úgy mondanak árat az eladók, hogy előtte tetőtől talpig végig méri az embert, és a láttattok alapján mond valami árat (általában drágábbat mint amit ér az áru).
" Bárhova mész a bicskádat és a f.....at mindig vidd magaddal
-mert sose tudod mivel kínálnak! "

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Piacos élmények
« Válasz #79 Dátum: 2012. December 01. - 23:14:02 »
Én a múltkor egy rosszul összerakott Gillette SS.-t vettem. Kiszúrtam, hogy vackul van összerakva. Felvettem, leellenőriztem, hogy tényleg szorul, és szétszedés nélkül nyithatatlan. Megkérdeztem, hogy mennyiért adja, mire közölte, hogy 3000. Mondtam neki, hogy ha kinyitja akkor 2000, ha nem akkor 1000. Vizet facsart belőle, de elhoztam egy ezresért.  ;D ;D

Kb 10 perces melóval rendbe raktam, és azóta is használom nagy megelégedéssel.
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető Cselló

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
    • Pengegyűjtők fóruma
Re:Piacos élmények
« Válasz #80 Dátum: 2012. December 02. - 12:01:31 »
...szóval, az utóbbi két piacozás termése... a borotvákat tekintve... dobozok nélkül... a műhelyből kifelé jövet:
alulnézet, felülnézet

Haho!

Kicsit regi mar a bejegyzes, de azert rakerdezek. Hogy es mivel takaritod, tisztitod meg a borotvakat, hogy ilyen szepek lettek?? Nekem nem sikerulnek ennyire szepre.  :crazy:

Koszi.
Csello
Kedvenc sportom a kétszáz női mell...

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Piacos élmények
« Válasz #81 Dátum: 2012. December 02. - 12:44:45 »
10 Forróvizes mosogatószeres áztatás, majd fogkefézés.
20 Ha makacs: ecetes áztatás, alkoholos törölgetés.
30 Jó az autó-ablakmosó folyadék és gyanítom, hogy nagy király a Brigéciol, de erre még nem használtam.
40 Jöhet a polírozás.
50 Goto 10
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Piacos élmények
« Válasz #82 Dátum: 2012. December 02. - 12:57:01 »
basic rulez :D
... a nyúlon túl?

Nem elérhető Cselló

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
    • Pengegyűjtők fóruma
Re:Piacos élmények
« Válasz #83 Dátum: 2012. December 02. - 19:52:35 »
10 Forróvizes mosogatószeres áztatás, majd fogkefézés.
20 Ha makacs: ecetes áztatás, alkoholos törölgetés.
30 Jó az autó-ablakmosó folyadék és gyanítom, hogy nagy király a Brigéciol, de erre még nem használtam.
40 Jöhet a polírozás.
50 Goto 10

Koszonom. Annyit meg elarulsz,hogy mivel polirozol? Van aki a fogkremre eskuszik, van aki a femtisztitokra.

Kedvenc sportom a kétszáz női mell...

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Piacos élmények
« Válasz #84 Dátum: 2012. December 02. - 19:56:31 »
Én polírpasztákra és rongykorongra... amit egy kis köszörűgépbe fogtam be.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Piacos élmények
« Válasz #85 Dátum: 2012. December 02. - 19:57:49 »
Gondolom itt

IF 40 UNKNOWN GOTO 60 ELSE RETURN 10  :crazy:

és akkor jön a syntax error  ;D

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Piacos élmények
« Válasz #86 Dátum: 2012. December 08. - 22:39:38 »
Ma kifejezetten a pirosgyűrűs borotva miatt mentem ki a bolhára, de pechemre a dealer fázós fajta lehet, mert nem jelent meg.
Erős felindultságomban egy másik standon megvettem azt a Rotbart Mond-Extrát, amit már párszor ott hagytam. Csak hogy ne menjek ki üres kézzel, ugye...:)
Mondjuk a vásárt nem bántam meg, mert a készülék jól dolgozik.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Piacos élmények
« Válasz #87 Dátum: 2012. December 22. - 22:47:46 »
Nem tudom mi van mostanában a Pecsánál.
Régebben volt egy szakasz rendőr kivezényelve, hogy azokat, akik a csarnok környékén, az utcán próbálnak meg árulni, azokat hajtsák el.
Most meg?! Olyan zsibvásár van kint, hogy ihaj, de már két héttel ezelőtt is árulgattak mindenfélét a parkban a legteljesebb nyugalomban.
Tehát logikusan előbb a kinti régiót néztem körbe, mert egyrészt ott nincs belépő, másrészt ott az árak is alacsonyabbak jóval, mint bent, harmadrészt meg az árusok sincsenek tán annyira kikupálódva, mint a benti társaik.

Persze minden szart árultak, de borotvát (DE) össz-vissz 2 darabot találtam az egy óra alatt, amit kívül kódorogtam. Az egyik egy nagyon jó állapotú Astra 911 volt, dobozában. Akit érdekel netán, az holnap próbálkozhat...

Aztán beljebb hatoltam, a fizetős övezetbe. Itt már tudom, hogy melyik részen, melyik árusnál fogok borotvát találni, és merre nem is érdemes mászkálnom razor ügyében.
Mindjárt az első állomáson elgondolkoztam egy Tabula Rasa Huszáron, de nem tetszett, hogy a nyél réz, a fej pedig króm színű volt, így tovább haladtam valódi célom felé. Útközben egy nem várt helyen belebotlottam két közepes állagú Gillette-be, de csak röpke megtekintésre álltam meg, mert már láttam egy kicsit odébb emberemet, aki miatt tulajdonképpen kijöttem.
A standját szemügyre véve észleltem, hogy még megvan a drágaszágom, de előbb más dolgokat kezdtem nézegetni, hogy ne tűnjön fel, hogy egyből rábukok valamire, mert a jó szemű eladók egyből veszik a lapot, ha látják, hogy valaki nagyon akar valamit. Akkor már sokat nem lehet alkudni, mert úgyis elviszed drágán is. Ellenben ha érdektelenül nézeget az ember, adva az abszolút laikust (mondjuk esetemben erre nem kell nagyon rájátszanom :) ), akkor esetleg összejöhet a buli.
Szerencsére most össze is jött.
Kifelé menet megálltam még egyszer a Huszárnál. Két percig forgattam, mint majom a zsebórát, de aztán mégsem hoztam el.
Majd legközelebb tán.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Piacos élmények
« Válasz #88 Dátum: 2012. December 23. - 00:50:47 »
Tonkép mi is gyött össze?

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Piacos élmények
« Válasz #89 Dátum: 2012. December 23. - 00:53:26 »
Hát bírom az ilyen ravasz bótólásokat.  ;D
Csak a puffin ad erőt...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici