Szerző Téma: Piacos élmények  (Megtekintve 122870 alkalommal)

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Piacos élmények
« Válasz #90 Dátum: 2012. December 23. - 07:47:17 »
Tonkép mi is gyött össze?
Roti, ha jól raktam össze az eseményeket, akkor szerintem ez;)
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Piacos élmények
« Válasz #91 Dátum: 2012. December 23. - 13:00:06 »
Jrabi jól rakta össze.  :D

A Red Ring jött velem haza.

Amikor először láttam a piacon és meghallottam, hogy 15 ezer pénzt kérnek értem, akkor kissé meglepődtem. Aztán elkezdtem nézegetni, hogy a sebajon tulajdonképpen mennyiért is szoktak elmenni ezek, már ha felbukkan egy-egy. A látottak fényében már nem tűnt soknak a 15, sőt!
Viszont én még olcsóbban szerettem volna, mert ilyen dög vagyok, ezért úgy indultam neki, hogy 15-ért semmiképp. Hogy nehogy elcsábuljak, így a kocsiban hagytam a lóvét, csak egy tízest vittem be a piacra, mert ugye nagy lehet a kísértés vagy mi.  :D
Az alkut pedig levantei módon kezdtem, szemtelenül alacsony összeggel. Gondoltam az árus is szeretné, ha pénzt látna belőle, meg amúgy is itt a Karácsony, ugye. Szóval szerintem jó volt az időzítés.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Piacos élmények
« Válasz #92 Dátum: 2012. December 23. - 14:47:06 »
Ha 15-ért adta akkor az csak a hátsó kijáratnál lévő muki lehetett!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Piacos élmények
« Válasz #93 Dátum: 2012. December 23. - 15:22:44 »
Ha 15-ért adta akkor az csak a hátsó kijáratnál lévő muki lehetett!

Nem az volt, ez egy másik tag. A hátsó kijáratosnál láttam most a Tabula Rasa Huszárt, de egyelőre maradt az árusnál. A nyele ok volt, de a fej nem tetszett. A Rotbartot egyébként a hátsó kijáratosnál vettem, 2 hete. Azon is gondolkodtam vagy 1 hónapig. Nála mindig vannak borotvák, de valahogy mégsem az igazi egyik sem.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Piacos élmények
« Válasz #94 Dátum: 2012. December 24. - 23:29:41 »
Nála mindig vannak borotvák, de valahogy mégsem az igazi egyik sem.
Így igaz. Már hülyét kap tőlem... végig fogdosom mindet, de már az elején tudjuk, hogy nem veszek semmit.
Két sarokra tőle van egy jobbikos fazon, nála is mindig több borotva van.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Piacos élmények
« Válasz #95 Dátum: 2012. December 25. - 08:22:31 »
Én is sokszor végigfogdosom az összes borotvát, ami a piacon fellelhető, mondjuk néha veszek is. :) Persze veszek én ott mást is, ha épp rám jön a vásárolhatnék. Épp ezért pénz nélkül sosem megyek be, mert hátha, viszont túl sokat sem viszek, nehogy nagyon belendüljek.
Az ócskapiacon legjobban azokat az árusokat kedvelem, akik ömlesztve kirakják (vagy ki sem rakják) az innen-onnan összeguberált kacatjaikat. Náluk olcsón lehet vásárolni és bármikor akadhat egy oyan cucc, amit ők nem sokra értékelnek, nekünk pedig értékkel bír. Aki szépen kirakja a standjára dobozában a borotvát, az nagy valószínűséggel nem fogja fillérekért hirdetni, illetve valamelyest tájékozódott, hogy kb mennyit is érhet. Bár ez utóbbit a piac úgy is eldönti. Hogy csak az én legutóbbi esetemet említsem a redringgel: nagyjából 90 %-ig biztos voltam benne, hogy egy régi borotváért a mai Magyarországon nem fog senki 15 ezer forintot kiadni, ergo erősen bíztam benne, hogy az első találkozásunk után 3 héttel még meglesz a borotva az árusnál. És úgy is lett. Ezeknek az árusoknak a nagy része nem rendelkezik komolyabb tartalékkal, így szükségük van a pénzre és nem jó az, ha egy cucc hetekig-hónapokig áll náluk. Ilyenkor lehet sikeres egy alku.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Piacos élmények
« Válasz #96 Dátum: 2013. Április 21. - 17:09:52 »
Lőttem ma a PeCsában egy pöpec 5/8-os Genco-t 2000-ért. Nagy piac volt!
Emberek menjetek ki jövő vasárnap (szombaton valami rendezvény miatt nem lesz), mert egy rakás DE van egész jó áron is!
Pl. a drága bácsinál hátul pompás (egy olajozás ráfér) műanyag tartólapos BB 3500... máshol tökéletes bakelit 1000... és még vettem volna vagy két készüléket, ha nem lenne itthon annyi.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Piacos élmények
« Válasz #97 Dátum: 2013. Április 21. - 17:36:13 »
Ma láttam itt Nyíregyen soluna utazó készletet. kis pamacs kis timsó, szappan, fogkefe, szesz tartó , ruha kefe stb stb benne. Állítom 95% os újszerű volt mert a soluna feje fényes krómos volt karcolás nélkül nem matt aluminium.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Piacos élmények
« Válasz #98 Dátum: 2013. Április 21. - 20:04:46 »
Ma az egri régiség vásárban(is)csatangoltam röpke 2,5 órát.Több helyen láttam a fehege által már korábban bemutatott penge NDK élezőket ezresért,Bakony élezőket,GEM és Valet SE borotvákat gyönyörű állapotban 1-1 db pengével,gyári leírással és papírdobozával 5000Ft-ért.
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Piacos élmények
« Válasz #99 Dátum: 2013. Április 21. - 21:43:31 »
El kell gyertek a Feketetói vásárra, ott van aztán feeling  ;)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Piacos élmények
« Válasz #100 Dátum: 2013. Április 21. - 21:44:27 »

Ja, és itt a fórumon nem beszélünk akváriumokról! A nemi identitás nem fórumtéma  :fetreng:

 :fetreng: :fetreng: :fetreng:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Piacos élmények
« Válasz #101 Dátum: 2013. Április 21. - 22:00:21 »
El kell gyertek a Feketetói vásárra, ott van aztán feeling  ;)
Mikor van az?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Piacos élmények
« Válasz #102 Dátum: 2013. Április 22. - 08:05:10 »
El kell gyertek a Feketetói vásárra, ott van aztán feeling  ;)
Mikor van az?
Minden évben október 2.-ik hétvégéje, ebben az évben 10-13 október.

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Piacos élmények
« Válasz #103 Dátum: 2013. Április 22. - 14:45:40 »
Junius második hetében is van. Csak az jóval kisebb.

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Piacos élmények
« Válasz #104 Dátum: 2013. Április 23. - 18:38:06 »
Én a hétvégén a mórahalmi vásárban voltam. Elég siralmas volt a felhozatal, DE nem volt, az SE kategóriát egy darab Valet képviselte. Késből volt egy rakat, de általában 1-2/8-os sz@rrá fent rozsda- és csorbagyűjtemények voltak. Azért sikerült egy elég jó állapotban lévő kést vennem. Ilyen:





Vért fogunk h...gyozni vele, de szerintem szép lesz.
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici