Szerző Téma: Villanyborotva  (Megtekintve 58211 alkalommal)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Villanyborotva
« Válasz #45 Dátum: 2015. Október 05. - 13:10:24 »
Mondjuk a cikk felütését e fórumon helyből sokan vitatnák  ;) De igen, nekem is gyanús kicsit a "projekt." Meglátjuk.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Villanyborotva
« Válasz #46 Dátum: 2015. Október 05. - 13:20:12 »
Olyan szkeptikusok vagytok!

Én szégyellem magam miattatok!

Már 1977.05.25.-e óta, mikor is Lukas bemutatta a Csillagok Háborúja méltán híres sorozat első epizódját. Tudjuk, hogy a lézerkard mindent elvág, legyen az robot-ember-fa-fal, csak az űrhajók fém és műanyag borításába nem kóstol bele.

Nektek ezen tudományos, már már (kor)dokumentumfilmben bemutatott innovációk, sz@rt sem érnek?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Villanyborotva
« Válasz #47 Dátum: 2015. Október 05. - 13:27:37 »

Olyan szkeptikusok vagytok!

Én szégyellem magam miattatok!

Már 1977.05.25.-e óta, mikor is Lukas bemutatta a Csillagok Háborúja méltán híres sorozat első epizódját. Tudjuk, hogy a lézerkard mindent elvág, legyen az robot-ember-fa-fal, csak az űrhajók fém és műanyag borításába nem kóstol bele.

Nektek ezen tudományos, már már (kor)dokumentumfilmben bemutatott innovációk, sz@rt sem érnek?
Fénykard vagy sugárpallos ha kérhetném! Ez a cucc meg úgy kamu ahogy van!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Villanyborotva
« Válasz #48 Dátum: 2015. Október 05. - 13:37:38 »

Olyan szkeptikusok vagytok!

Én szégyellem magam miattatok!

Már 1977.05.25.-e óta, mikor is Lukas bemutatta a Csillagok Háborúja méltán híres sorozat első epizódját. Tudjuk, hogy a lézerkard mindent elvág, legyen az robot-ember-fa-fal, csak az űrhajók fém és műanyag borításába nem kóstol bele.

Nektek ezen tudományos, már már (kor)dokumentumfilmben bemutatott innovációk, sz@rt sem érnek?
Fénykard vagy sugárpallos ha kérhetném! Ez a cucc meg úgy kamu ahogy van!

Pont ahogyan a fénykard v. sugárpallos. Pedig azt láttuk működni is! :)
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Villanyborotva
« Válasz #49 Dátum: 2015. November 02. - 12:49:03 »
No, azért időnként rájuk kukkantok. Az igényelt pénz 2,5x-ét összegyűjtötték, és elvileg előre majdnem 300 dolcsiért már rendelhető is a cucc, ami júniusra várható. Kérdés, hogy a kamuzás folytatódik, vagy júniusban a szerencsések (egyelőre 26-an vannak) már tesztelhetik is? (és ha igen, milyen eredménnnyel?)
Monnyuk amígy 100 dollár alá nem megy az ára, nem lesz sokkal szélesebb piacuk, mint mondjuk a Feather all-stainlessnek, és utóbbi legalább bizonyította is, hogy lehet vele borotválkozni... ::)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Villanyborotva
« Válasz #50 Dátum: 2015. November 02. - 12:59:21 »
Egyszer már rájukdőlt a kamufa, úgy tudom.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.


Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici