Szerző Téma: Japán és japán stílusú borotvakések  (Megtekintve 217739 alkalommal)

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #585 Dátum: 2014. Október 03. - 07:51:16 »
Megalomán készítője a boxert és a bárdot keresztezte. :crazy:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #586 Dátum: 2014. Október 03. - 08:32:39 »
Huhh, szegény eléggé hijján van a szépérzéknek.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #587 Dátum: 2014. Október 03. - 08:33:57 »
Megalomán készítője a boxert és a bárdot keresztezte. :crazy:

Nagyon kényelmes, szinte könnyedén lehet használni, akár kezdőknek is! Látszik rajta!  :fetreng:
Sheffield-England

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #588 Dátum: 2014. Október 03. - 08:41:30 »
Megnéztem a honlapját, az ottani kések még komolyabban néznek ki  :)

Ahhoz képest hogy milyen amatőr munkái vannak, az árak terén nagyon nem szégyenlős.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #589 Dátum: 2014. Október 03. - 08:57:55 »
Szerintem a kései kidolgozásával, megmunkálásával nincs gond. A stílus és a dizájn elnagyolt, nem kifinomult számomra. Mint amikor egy gyerek, vagy fiatalember tervez késeket mese-akcióhősök számára.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #590 Dátum: 2014. Október 03. - 09:42:00 »
Valahogy úgy néznek ki amúgy :)

Attól függ mit nevezünk csúnya kidolgozásnak, mert a nyelei kifejezetten baltával faragottak, az élszalagok nagyok, a polír elnyal minden kontúrt, stb. De egyébként nem tűnik igénytelenül kivitelezettnek, csak a formák amik teljesen átgondolatlanok, és jó eséllyel totál használhatatlanok. Legalábbis nem találtam 1 kését se amit értelmesen meg lehetne bőrözni aminek nyele van, aminek nincs azt még csak csak. Ezért mondom hogy még ha hülyén néz ki de szépen meg van csinálva, attól még lehetne drága, de ezeknél komoly gondok lehetnek a funkcióval is.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #591 Dátum: 2014. Október 03. - 09:45:23 »
Valahogy úgy néznek ki amúgy :)

Attól függ mit nevezünk csúnya kidolgozásnak, mert a nyelei kifejezetten baltával faragottak, az élszalagok nagyok, a polír elnyal minden kontúrt, stb. De egyébként nem tűnik igénytelenül kivitelezettnek, csak a formák amik teljesen átgondolatlanok, és jó eséllyel totál használhatatlanok. Legalábbis nem találtam 1 kését se amit értelmesen meg lehetne bőrözni aminek nyele van, aminek nincs azt még csak csak. Ezért mondom hogy még ha hülyén néz ki de szépen meg van csinálva, attól még lehetne drága, de ezeknél komoly gondok lehetnek a funkcióval is.
Tuti a legutolsó gondolat itt a funkcionalitás. Inkább vmi utópisztikus túlélóhorrorba való, ott szépen lehet egy lendítéssel látványos nyaki artéria metszést kivitelezni.:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #592 Dátum: 2014. Október 03. - 09:53:16 »
De ari, megpróbálta lekoppintani a Fairy tail késemet  ;D Ez azért kicsit megmelengette a szívemet amikor megláttam  :whoops:



Itt az eredeti csak hogy legyen mihez hasonlítani:

"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #593 Dátum: 2014. Október 03. - 10:02:33 »
Hiába, a koppintás jobb! 
Nemám!  :crazy:

Stílust teremtettél Sanya!
A képeket elnézve nekem is feltűnt, hogy egy-kettő műve emlékeztet a Te borotváidra. De hát a kidolgozása...
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #594 Dátum: 2014. Október 03. - 10:29:49 »
Csak ötletet merített... ;D Egyébként nála túl hátra került a forgáspont. Ezzel én is bajlódtam annak idején.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #596 Dátum: 2014. Október 08. - 22:56:47 »
Ez nagyon jó.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #597 Dátum: 2014. Október 08. - 23:46:01 »
Na előkerül itt minden szépen sorban, kicsi a világ  :D

Ezt a kést egy megrendelőm tervezte, és nekem is, és Harner bácsinak is elküldte a terveket átalakításra. Végül tőlem rendelt, de ez lett a Harner verzió belőle amit utána elkezdett árulni, az enyém meg ilyen lett amit a megrendelő kapott:

"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #598 Dátum: 2014. Október 09. - 05:37:50 »
Nekem mindkettő tetszik, de a Tiédet elegánsabbnak érzem   :2thumbup:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Japán és japán stílusú borotvakések
« Válasz #599 Dátum: 2014. Október 09. - 06:47:24 »
Kép alapján Sankóé "könnyedebb". A másik, olyan, mint valami sajtszeletelő.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici