Szerző Téma: Boltok, webshopok  (Megtekintve 321119 alkalommal)

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1260 Dátum: 2015. Január 18. - 15:17:27 »
... ööö ... bocsánat!

Az 1800-assal nincs gond, ha jól látom, de az elsőnél a szállítási címen akadt fenn (a fenti piros betűs, pirossal keretezett szövegben is csak az 1520-at írja).
Miért? Úgy érzem, mindent jól adtam meg.   :nemtom:

Nem elérhető bagoly

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 187
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1261 Dátum: 2015. Január 18. - 16:06:55 »
A 1520 eladója úgy tűnik, nem szállít Magyarországra. A 35 dollártól ingyen meg tudtommal kontinentális U.S.A. címekre él, de mindig kiírja, hátha az ember az utolsó pillanatban mégis benyeli a rárakódó postaköltséget...

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1262 Dátum: 2015. Január 18. - 17:55:44 »
Ákos!
Köszönöm az ötletet! Már találkoztam ezzel az oldallal, de most valahogy nem ugrott be.
Szenvedések után (nem volt hozzácsatolva a kártyám a PP-ban), de végül sikerült megrendelnem az 1520-ast és 1800-ast.   :boldog:
Volt még jelöltem, de az sajnos most Sold Out.   :(
Ez életem első (önálló) külföldi rendelése.   :)   8)

 :hat:   :thanks:

Az Omega 11137-re véletlenül nincs valami ötleted?
Vagy várok a közös (mondjuk connaught-os) rendelésre.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1263 Dátum: 2015. Január 18. - 17:56:53 »
Tavasz elején lesz sztem közös rendelés ha addig kivársz. Egyéb esetben akár ebay, amazon.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1264 Dátum: 2015. Január 18. - 18:10:46 »
Ha nem jön szembe valami kedvező lehetőség, akkor kivárok.   :thumbup:
Egyébként is érdekel, mert van pár dolog, amit lehet, hogy meglépek (de majd meglátjuk).
Azt hiszem, addig se maradok pl. pamacs nélkül.   ;D
Csak az 11137 tetszik (amellett, hogy ráadásul igen dicséritek).

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1265 Dátum: 2015. Január 18. - 18:12:18 »
Légy türelmes általában kéthavonta van közös rendelés.


Addig kitartanak a készleteid gondolom
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1266 Dátum: 2015. Január 18. - 19:01:12 »
Omega 11137 pamacsot innen rendeltem:

http://www.giftsandcare.com/en/boar-shaving-brushes/2396-brocha-de-afeitar-cerda-omega-11137.html

Korrekt cég olcsó és gyors postázással.
Ráadásul a Connaught-nál elég régóta nincs:

http://connaughtshaving.com/11137.html

(a pamacs pedig szuper!)
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1267 Dátum: 2015. Január 18. - 19:39:37 »

Addig kitartanak a készleteid gondolom

Nem tartok tőle, hogy 'megszorulnék'...  ;D
Úgy vagyok vele, mint ahogy olvasom a többiek hsz-aiból. Néhány év...   :jajne:   :thumbup:

Úgy néz ki, hogy a borotvával és a pengével kapcsolatban körvonalazódott és kialakult a végleges helyzet (legalábbis az irányzat mindenképp), szappanban és krémben is alakul a dolog (a gyengébbeket elhasználom, aztán nagyjából maradok egy-két fajtánál - esetleg néha egy-egy újat kipróbálva).
Most a pamacs fronton kell 'gyúrni', szépen alakul, már csak idő kérdése, ha minden igaz.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1268 Dátum: 2015. Január 18. - 19:54:55 »
Hány pamacsot tervezel?

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1269 Dátum: 2015. Január 18. - 20:27:42 »
Jó kérdés... 

Momentán van egy szimpla HJM borz, egy gagyi Isana, és egy totál használhatatlan, sörte szőrrúd.
Utóbbi kettőben akarom cserélni a köteget (erre irányult a pamacsfelújításos topicban tárgyalt tétel), lesz még a két Semogue, az épp imént megrendelt Omega 11137, plusz Ákos segítségével a Mühle SF, és HJM sörte (Mühle közös rendelés #22).
Eddig a tuti mennyiség. De mint írtam, lehet, hogy végül lesz még valami szép, fanyelű Semogue, ha nagyon beválna a márka.
Szerintem elég... (Az elején említett alap borzot el is adnám valakinek, ha akarja, de lehet, hogy rajtam marad - esetleg a tapasztalataim alapján majd veszek hozzá valami nagyon jó köteget, hogy legalább a nyele ne vesszen kárba, ha már van, de azért ~5000-ért kicsit drága a nyél, plusz ugye a köteg... Nem tudom, a jövő zenéje.)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1270 Dátum: 2015. Január 18. - 20:32:46 »
Jó kérdés... 

Momentán van egy szimpla HJM borz, egy gagyi Isana, és egy totál használhatatlan, sörte szőrrúd.
Utóbbi kettőben akarom cserélni a köteget (erre irányult a pamacsfelújításos topicban tárgyalt tétel), lesz még a két Semogue, az épp imént megrendelt Omega 11137, plusz Ákos segítségével a Mühle SF, és HJM sörte (Mühle közös rendelés #22).
Eddig a tuti mennyiség. De mint írtam, lehet, hogy végül lesz még valami szép, fanyelű Semogue, ha nagyon beválna a márka.
Szerintem elég... (Az elején említett alap borzot el is adnám valakinek, ha akarja, de lehet, hogy rajtam marad - esetleg a tapasztalataim alapján majd veszek hozzá valami nagyon jó köteget, hogy legalább a nyele ne vesszen kárba, ha már van, de azért ~5000-ért kicsit drága a nyél, plusz ugye a köteg... Nem tudom, a jövő zenéje.)
Ráérsz. Időnként meg extra jó pamacsok esnek be az eladba.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1271 Dátum: 2015. Január 18. - 20:48:51 »
Omega 11137 pamacsot innen rendeltem:

http://www.giftsandcare.com/en/boar-shaving-brushes/2396-brocha-de-afeitar-cerda-omega-11137.html
...
(a pamacs pedig szuper!)

Bubu!
Nagyon köszönöm az ötletet, ezt az oldalt még nem láttam.   :hat:
Ahogy az imént írtam, mindjárt meg is ragadtam a lehetőséget és megrendeltem a 11137-est.   :)
A ~11 ajrós pamacsot helybe hozzák (remélem) ~15-ért.
Ha semmi nem jön közbe, tokkal, vonóval szűk 5000 HUF-ért megkapom.
Egy métert se kellett érte menni...
Így nekem totál megfelel.
Ha nem szúr és nem 'szőrrúd'. De ettől nem félek, mert sokat olvastam róla, és fényképeket is láttam.
A régi, agyon használt, ~25 éves sörtém olyan puha, de olyan...
Ill. a másik végletet is szeretném elkerülni, kell némi gerinc is a pamacsba, mert a másik kettő, amit használok, többek között emiatt se tetszik. 

A szappankínálatuk zavarba ejtő...  Itt aztán lehet válogatni!
Nem mondom, hogy nem volt, amit ne tettem volna szívesen a kosárba, de egyelőre le kellett győznöm a gonoszt   :naughty: , mert tényleg semmi értelme ennyi szappant felhalmozni, akármilyen csábító is. 

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1272 Dátum: 2015. Január 19. - 08:35:16 »
gpsjani!


Szivesen,remélem nem fogsz benne csalódni.  :hat:
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1273 Dátum: 2015. Január 19. - 09:27:20 »

Jó kérdés... 

Momentán van egy szimpla HJM borz, egy gagyi Isana, és egy totál használhatatlan, sörte szőrrúd.
Utóbbi kettőben akarom cserélni a köteget (erre irányult a pamacsfelújításos topicban tárgyalt tétel), lesz még a két Semogue, az épp imént megrendelt Omega 11137, plusz Ákos segítségével a Mühle SF, és HJM sörte (Mühle közös rendelés #22).
Eddig a tuti mennyiség. De mint írtam, lehet, hogy végül lesz még valami szép, fanyelű Semogue, ha nagyon beválna a márka.
Szerintem elég... (Az elején említett alap borzot el is adnám valakinek, ha akarja, de lehet, hogy rajtam marad - esetleg a tapasztalataim alapján majd veszek hozzá valami nagyon jó köteget, hogy legalább a nyele ne vesszen kárba, ha már van, de azért ~5000-ért kicsit drága a nyél, plusz ugye a köteg... Nem tudom, a jövő zenéje.)
Ráérsz. Időnként meg extra jó pamacsok esnek be az eladba.
Most is van egy BK4 az eladban. Annál jobb nemnagyon kell(ene).
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1274 Dátum: 2015. Január 19. - 09:35:15 »

Jó kérdés... 

Momentán van egy szimpla HJM borz, egy gagyi Isana, és egy totál használhatatlan, sörte szőrrúd.
Utóbbi kettőben akarom cserélni a köteget (erre irányult a pamacsfelújításos topicban tárgyalt tétel), lesz még a két Semogue, az épp imént megrendelt Omega 11137, plusz Ákos segítségével a Mühle SF, és HJM sörte (Mühle közös rendelés #22).
Eddig a tuti mennyiség. De mint írtam, lehet, hogy végül lesz még valami szép, fanyelű Semogue, ha nagyon beválna a márka.
Szerintem elég... (Az elején említett alap borzot el is adnám valakinek, ha akarja, de lehet, hogy rajtam marad - esetleg a tapasztalataim alapján majd veszek hozzá valami nagyon jó köteget, hogy legalább a nyele ne vesszen kárba, ha már van, de azért ~5000-ért kicsit drága a nyél, plusz ugye a köteg... Nem tudom, a jövő zenéje.)
Ráérsz. Időnként meg extra jó pamacsok esnek be az eladba.
Most is van egy BK4 az eladban. Annál jobb nemnagyon kell(ene).
Nagyon jó.
De kicsi. :crazy:

Nekem.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici