Szerző Téma: Boltok, webshopok  (Megtekintve 321083 alkalommal)

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1275 Dátum: 2015. Január 19. - 11:11:39 »
Nem baj, ha kicsi, sőt!
Épp az az egyik fontos szempont!
A két 'nagy' pamacs részben ezért nem szimpatikus.
~25 évig használtam az eddigi kicsi sörtét, és teljesen elég!!!

Biztos nagyon tuti a BK4, de ennyit nem szeretnék pamacsra áldozni, akármilyen is, és akármeddig is bírja (fajlagosságot is nézem).
Meg egyébként is: ennyi épp elég lesz, bőven válogathatok...   :borz1:

Olvastam már egyéb kicsi és kitűnő, sokat dicsért pamacsokról is. Ha úgy lenne, azok is szóba kerülhetnének, de így már inkább nem.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1276 Dátum: 2015. Január 19. - 11:25:23 »
Nem baj, ha kicsi, sőt!
Épp az az egyik fontos szempont!
A két 'nagy' pamacs részben ezért nem szimpatikus.
~25 évig használtam az eddigi kicsi sörtét, és teljesen elég!!!

Biztos nagyon tuti a BK4, de ennyit nem szeretnék pamacsra áldozni, akármilyen is, és akármeddig is bírja (fajlagosságot is nézem).
Meg egyébként is: ennyi épp elég lesz, bőven válogathatok...   :borz1:

Olvastam már egyéb kicsi és kitűnő, sokat dicsért pamacsokról is. Ha úgy lenne, azok is szóba kerülhetnének, de így már inkább nem.
Whippeddog a megoldás az olcsón qrvajó borzra. Én most gyúrok a másodikra onnan.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1277 Dátum: 2015. Január 19. - 12:08:51 »
Igen, ezért is mozdultam rá a Silvertipre és a High Mountainra.
Bár ezek 65 mm hosszúak (apropó: ez a szabad szőrhossz, vagy benne van a ragasztott rész is?).
Ha megjönnek, egyelőre ezek lesznek próbára fogva borzügyileg.

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1278 Dátum: 2015. Január 20. - 20:31:36 »
Végül némi levelezés után épp az imént fizettem a két pamacsot (Paypal).
Silvertipből sajnos most nincs 22-es, ezért végül rendeltem egy 20-ast (26 USD), és a Hight Mountainből a 22-est (27 USD). Mindkét ár tartalmazza a 2-2 dollár szállítást.
A fee-t én fizettem (nem tudom, hogy jól tettem-e), 2,37 USD.
A pénzt a Paypal váltotta (szerintem).
Addig-addig, végül forintra átszámítva mindenestől a két tétel 16140-be fáj (ennyit vont le a bank a számlámról).
55,37 USD-ből kiindulva ez ~291.5 HUF/USD...
A középárfolyam ebben a pillanatban 274.59 HUF (a napiárfolyamon néztem, a kalkulátoruk is ezzel számol).

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1279 Dátum: 2015. Január 20. - 21:01:47 »
Végül némi levelezés után épp az imént fizettem a két pamacsot (Paypal).
Silvertipből sajnos most nincs 22-es, ezért végül rendeltem egy 20-ast (26 USD), és a Hight Mountainből a 22-est (27 USD). Mindkét ár tartalmazza a 2-2 dollár szállítást.
A fee-t én fizettem (nem tudom, hogy jól tettem-e), 2,37 USD.
A pénzt a Paypal váltotta (szerintem).
Addig-addig, végül forintra átszámítva mindenestől a két tétel 16140-be fáj (ennyit vont le a bank a számlámról).
55,37 USD-ből kiindulva ez ~291.5 HUF/USD...
A középárfolyam ebben a pillanatban 274.59 HUF (a napiárfolyamon néztem, a kalkulátoruk is ezzel számol).

Ahogy nézem ezért az árért csak a két köteget vetted meg, nyelet nem. Remélem van hozzá nyeled, mert úgy kicsit könnyebb lesz használni. Ha felújítani szeretnél egy régi pamacsot, akkor nem szóltam!  ;D
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1280 Dátum: 2015. Január 20. - 21:17:18 »
Igen, csak két köteg.
Talán írtam is már, hogy van két olyan pamacsom, amit nem igazán szeretnék ebben az állapotban megtartani, azokat tervezem átkötegelni.
Úgy vagyok vele, hogy ha már így alakult, akkor megpróbálom valami normális cuccal.
Remélem, sikerül és jól tudom majd használni mindkettőt.
A 20-as köteggel vagyok egy kicsit gondban, mert eredetileg 22-est akartam (ha jól mértem az átmérőt, olyan kell), de az most nincs. Totál hasra ütésből úgy gondoltam, hogy akkor talán valamiképpen tudom majd a kisebbet is használni. Ha nem, az se gond. Előbb-utóbb lesz hozzá nyél, akárhogy is, de megoldom. A 22-es igényűbe pedig majd szerzek köteget.
A kezdők lelkesedésével kezelem az ügyet...   :borz1:   :thumbup: 
De már megint belecsúsztam az  :offtopik: -ba...  :jajne:

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1281 Dátum: 2015. Január 20. - 21:24:45 »
Oh, rendben, akkor tárgytalan a dolog!  ;D  :sör:
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1282 Dátum: 2015. Január 28. - 18:01:22 »
Furcsa dolog történt tegnap.

Előzményként annyi, hogy a bejelentett lakásom és a valódi lakóhelyem nem ugyanaz. Természetesen a 'hivatalos' dolgokhoz a bejelentettet használom, így a netes rendelésekhez használt bankkártyámhoz is az a cím van rendelve. Viszont a Paypalon átírtam a szállítási címet, így ha a palival fizetek, akkor automatice a valódi címemet kapja meg az eladó és a csomagok is rendre ide szoktak érkezni.
Tegnapig így hittem.
Rendeltem Kínából ezt-azt (offtopik dolgok) kb 2 hete, paypallal fizettem. A kínai szállítási időket ismerve még egy héttel későbbre vártam leghamarább az érkezését, erre ma telefonál muterom, hogy érkezett hozzájuk valami kínai krikszkrakszos csomagom. Mondom vártam csomagot, csak később és nem a szüleim lakására, hanem a sajátomba.
Szóval valamilyen oknál fogva nem a szállítási címre postázták a csomagot a derék sárgák, hanem a kártyához regelt címre. Nem is értem...lényeg persze, hogy megjött! :)
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1283 Dátum: 2015. Február 02. - 21:17:00 »
...
Szenvedések után (nem volt hozzácsatolva a kártyám a PP-ban), de végül sikerült megrendelnem az 1520-ast és 1800-ast.   :boldog:
...
Ez életem első (önálló) külföldi rendelése.   :)   8)
...

Ma sértetlenül megérkezett a két Semogue pamacs.   :boldog:
Az 1520 az általam eddig (kb. 25 év) megszokott méret, az 1800-as egy kicsit nagyobb (összmagasság kb. HJM sörte, csak ott más az arány a köteg javára - ez még épp az általam kedvelhető, kellemesen használható méret).
Előző jó tömött, utóbbi kissé lazább (és persze hosszabb is, de nem ezért érzem lazábbnak, tényleg látszik, hogy ha nagyon kicsit is, de ritkább).
Kíváncsi vagyok hogy muzsikálnak majd. 

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1284 Dátum: 2015. Február 06. - 14:35:39 »
Végül némi levelezés után épp az imént fizettem a két pamacsot (Paypal).
Silvertipből sajnos most nincs 22-es, ezért végül rendeltem egy 20-ast (26 USD), és a Hight Mountainből a 22-est (27 USD). Mindkét ár tartalmazza a 2-2 dollár szállítást.
...

Ma megérkezett a két köteg.   :boldog:
Az általam feltett, köteghosszal kapcsolatos kérdésre a válasz: a weboldalon jelzett érték a teljes hossz, talpától a szőr végéig. A ragasztott rész magassága kb. 7,5-8 mm.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1285 Dátum: 2015. Február 09. - 09:17:04 »
Az ilyen wetshaveclub féle havonta csomagküldős előfizetésekkel van valakinek tapasztalata?
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1286 Dátum: 2015. Február 09. - 09:46:18 »
Az ilyen wetshaveclub féle havonta csomagküldős előfizetésekkel van valakinek tapasztalata?

Mire gondolsz?

Linket!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1288 Dátum: 2015. Február 09. - 10:40:10 »
Az a baj hogy úgyis összevásárol mindent az emberfia, ez meg bekorlátoz. Persze van akinek ez a kényelmes. De sztem az kint éri meg, ide drága a posta.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1289 Dátum: 2015. Február 09. - 12:20:51 »
Érdekes, csak tényleg a posta sok, s így lehet nem akkora bizniszed lenne
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici