Szerző Téma: Boltok, webshopok  (Megtekintve 321101 alkalommal)

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1320 Dátum: 2015. Május 13. - 17:11:03 »
Nem aggódom a csomag miatt. Én azt nem értem, hogy milyen okból kerül egy EU-n belüli csomag, ahol ugyebár vamunió van, a vámosokhoz  :nemtom:

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1321 Dátum: 2015. Május 13. - 17:15:02 »
Nem aggódom a csomag miatt. Én azt nem értem, hogy milyen okból kerül egy EU-n belüli csomag, ahol ugyebár vamunió van, a vámosokhoz  :nemtom:
Elvileg termékdíj fizetési kötelezettséged van. Azt vizsgálhatják hogy kell-e rá fizetned.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1322 Dátum: 2015. Május 13. - 17:31:08 »
Eu n belül nincs semmi fizetni való kötelezettség. Egyszerűen csak ez a státusz. De lóvét nrm szednek.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1323 Dátum: 2015. Május 13. - 19:18:04 »
Eu n belül nincs semmi fizetni való kötelezettség. Egyszerűen csak ez a státusz. De lóvét nrm szednek.

Jaja. De hogyan kerül hozzájuk? Ilyen alapon az FKF-hez is mehetne, hiszen annak sincs semmi köze hozzá  :D

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1324 Dátum: 2015. Május 15. - 13:13:07 »
Ma kiderült: 2 napja Magyarprszágon van a csomagom, de csak jövő héten kapom meg. Magyar Posta hajrá!  :jajne:
A vámolás oka nagyon érdekes, ugyanis holland postával jön és a MP szerint távolkeletről. A G&C ránézésre spanyol, de ezek szerint offshore.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1325 Dátum: 2015. Május 15. - 15:32:38 »
Spanyol az. Csak holland a posta vmiért.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1326 Dátum: 2015. Május 15. - 20:02:30 »
Spanyol az. Csak holland a posta vmiért.

És távol keletről. Ez így már érdekes!

Nem elérhető doddi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 164
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1327 Dátum: 2015. Május 17. - 09:00:10 »
Sziasztok, ma reggel kaptam mailt a fickótól, akitől rendelni szoktam ebayen japánból , csinált egy honlapot, ahonnan az ebay ár alatt tud adni cuccokat, ha onnan rendelem. Ha valakit érdekel itt a link: http://www.japan-records.net/stock.htm
szép napot

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1328 Dátum: 2015. Május 17. - 18:41:14 »
Sziasztok, ma reggel kaptam mailt a fickótól, akitől rendelni szoktam ebayen japánból , csinált egy honlapot, ahonnan az ebay ár alatt tud adni cuccokat, ha onnan rendelem. Ha valakit érdekel itt a link: http://www.japan-records.net/stock.htm
szép napot
Tényleg olcsóbb valamivel. Ezeket az árakat gondolom free shipping-el kell érteni. ?
(szerintem)

Nem elérhető doddi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 164
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1329 Dátum: 2015. Május 17. - 21:47:59 »
Ettől még olcsóbb, ahogy én értelmezem, a free shipping asszem az összegtől függ. Itt a mail, lehet én értelmezem rosszul: Hello,

I'm sending this mail to those who have bought razors, blades, or other shaving related items from me.

Here's a link to my eBay store.

http://stores.ebay.com/Japan-goods-store?_trksid=p2047675.l2563

And I've made a web-page to make a list of items I sell at discounted prices.

http://www.japan-records.net/stock.htm

I can sell the items for prices shown on the page above if you buy them off eBay as I don't need to pay final value fees to eBay.

Please let me know if you want to purchase something from me.

If you feel more comfortable buying on eBay, please do so, but in that case, I can't give any discount.

Also, if you are looking for something else from Japan, please feel free to contact me.

Please don't reply to this mail directly, as this mail address is for only sending mails.

Please send mails to either one of the following addresses.

japan_record_store@yahoo.co.jp

tatsuhiraihi@gmail.com

Kind regards,
Tatsuya

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1330 Dátum: 2015. Május 18. - 07:20:51 »
Szallitasi koltsegekrol semmi info. Szoval szerintem azt mindenkepp fizetni kell, itt "csak" az ebay-nek fizetendo jutalekkal csokkentett aron lehet megkapni a termekeket.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1331 Dátum: 2015. Május 18. - 08:46:28 »
Ebay-en free shipping-el adja a borotvás cuccokat, szóval csak úgy van értelme, ha itt is. De info nincs róla.
Viszont ha reklamációra kerül sor, akkor azért nem árt ám, ha ott az ebay...
(szerintem)

Nem elérhető doddi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 164
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1332 Dátum: 2015. Május 18. - 08:54:24 »
Én már rendeltem tőle pár cuccot, gond még nem volt, meg elég positiv a feedbackje. Csak megírtam hátha valakit érdekel :-D

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1333 Dátum: 2015. Május 18. - 09:10:04 »
 :thanks: az infót!
(szerintem)

Nem elérhető csoki46

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 40
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1334 Dátum: 2015. Május 28. - 15:15:41 »
Sziasztok!

Ma kiugrottam a kecskeméti Auchanba ahol természetesen elnéztem a borotválkozós holmik felé (elég jó a felhozatal).Lord Smart (s625) akciós 300Ft. Nem tudom, hogy mire jó ez a borotva, vagy mire sem, de hátha valakit érdekel :)

 :hat:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici