Szerző Téma: Boltok, webshopok  (Megtekintve 308064 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1755 Dátum: 2017. Június 15. - 14:10:20 »


Pmol: Azért kócos mert még vizes az első fürdése miatt xD.


Nem mondod? ;)
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1756 Dátum: 2017. Június 15. - 14:14:19 »
az eddigi több száz rendelésből

Ez ugye csak költői túlzás?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1757 Dátum: 2017. Június 15. - 14:24:26 »
az eddigi több száz rendelésből

Ez ugye csak költői túlzás?

Miért? A többszáz az sok? Megnéztem az ebay-es accountom, 124 feedback (és van olyan tranzakció, amire nem kaptam) vatera 173 adásvétel. Máshonnan is kaptam már csomagot bőven. szóval még ha nem is mind postázós a fenti számokból, akkor is zaccperkávé 300 tutira összejön 10-15 év alatt.



Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1758 Dátum: 2017. Június 15. - 14:40:22 »
Ti vagytok a társadalom motorjai. :D
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1759 Dátum: 2017. Június 15. - 15:04:16 »
Ti vagytok a társadalom motorjai. :D

Mi ezzel a gond? Amióta beindult a netes kereskedelem, azóta itt veszem meg, amit csak lehet (vagy 15 éve). Egy lépést se teszek már ez ügyben, főleg nagyobb holmikért nem, mint pl. mosógép. Ma már konkrétan baromságnak tartom az üzletről üzletre csámborgást, hacsak nem kikerülhetetlen. Ezer forintért elvisznek ma már mindenfélét. Ez meg arra elég, h eljussak a benzinkútig.
Pár éve költöztem és kb. minden vásárlást (felújítás, berendezés, szállítás) laptopról és mobilról intéztem seperc alatt zéró feszkóval.
Te amúgy a birtokaid javaiból élsz, nem vásárolsz? Hány holdad van?  Vennék gombát, meg agancsot. :D "Tessék szólni, vagy kézzel inteni és a gépkocsinál átvételre kerül a sor!" - "kedvenc" "tojjúsaimtól" idézve.

Az meg, hogy a hobbijával összefüggésben vásárolgat az ember... hehe, na bumm!

Nem elérhető Tibcsi69

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1760 Dátum: 2017. Június 15. - 15:26:47 »
Kezdem érteni a logikát. Először jön a netes randi aztán rá pár évre a  a mosogatógép vásárlás.  :evil:

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1761 Dátum: 2017. Június 15. - 16:14:24 »
? Ebben viszont semmi logikát nem látok. Vagy ez vmi olyasmi akar lenni, hogy juj internet, mindennek vége, meg fogunk halni?

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1762 Dátum: 2017. Június 15. - 16:21:31 »
Mi ezzel a gond? ...

Igazán nem akarok kibickedni, de szerintem a kolléga nem utalt arra, hogy gond lenne (persze én sem tudhatom, mire gondolt a költő). :peace:
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Tibcsi69

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1763 Dátum: 2017. Június 15. - 16:27:43 »
Senkit nem akartam megbántani. Arra céloztam volna, hogy valamikor volt némi élvezet a vásárlásokban is, de a modern kor embere már ezt az élvezetet is kizárja az életéből. Bár lehet, hogy csak én vagyok már öreg vagy maradi, esetleg mindkettő. Az viszont biztos, hogy az út előttük van megnyitva, mert nekem egy alis rendeléshez is segítő kezet kell, hogy kérjek.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1764 Dátum: 2017. Június 15. - 16:38:20 »
Na, felbuzdulva az eddigieken, most elmegyek és veszek csapolt sört. Ekörül van némi élvezet, valóban. :-) Mindjárt hármat, hogy ne kelljen kétszer menni.  :sör:

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1765 Dátum: 2017. Június 15. - 16:39:56 »
200 fölött vagyok én is jóval. Ennek úgy 10%-a persze azért van, mert a környezetemben én voltam a "srác aki _tud_ ebayezni". De ja, kistelepülésen élve bármi olyat venni, ami nincs a polcon, alapból két vagy három út a városba. Nincs, de tudunk rendelni, még nem jött meg, talán két hét múlva, de majd szólunk (nem), igen, már hívtam a nagykert, nekik is egy hónap múlva stb. A szakmai tanácsadás az esetek nagyrészében kimerül a "hát, ezek vannak"(kedvenc), "ezt viszik", "van ez az olcsóbb, meg ez a drágább" mondatokban. Persze vannak kivételek, a múltkor elmentem Hammerite-ot venni és fél óra elteltével úgy éreztem, mindent tudok a festékekről és az eladó magánéletéről. :D

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1766 Dátum: 2017. Június 15. - 18:28:07 »
Jajne!

Tök kényelmes otthonról vásárolni, kár ezt ennél jobban túltolni.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1767 Dátum: 2017. Június 15. - 19:00:06 »
Azt hiszem, hogy aki erre a "hobbira" adja a fejét, előbb-utóbb amúgy is rákényszerül a netes vásárlásra  :)
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1768 Dátum: 2017. Június 15. - 19:21:35 »
Nekem ma jött meg az utolsó aliexpresses cuccom. A második shavette. Kicsit aggódtam, mert azt írták már lassan két hete, hogy itt van az országban és sehol semmi, de ma megérkezett az is rendben.

Nincs baj a netes vásárlással. Mi is rengeteg cuccot veszünk onnan és igazán nagy probléma soha nem volt, remélem ez így is marad. A ruháknál szaladtunk bele néha méret differenciába, de azokat sikerült továbbadni, emiatt ruhát ritkábban veszünk neten. A legnagyobb tétel nekünk is mosógép volt eddig :)

Egyébként a cikkekről pl. a youtubera feltöltött videók nagyban segítenek a vásárlási kedv növelésében sztem. A mosógép vásárlás előtt is rengeteg youtube videót néztünk mosógépekről, mert vannak olyan elvetemültek, akik feltöltenek egész mosásokról készült videókat  ;D

Nem elérhető zolpat

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 137
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1769 Dátum: 2017. Június 17. - 14:08:19 »
Előre is elnézést,ha nem a megfelelő topikba írok,de az alábbi történet talán ehhez a topikhoz áll legközelebb...
Nos,az ország egyik legtöbb főt foglalkoztató cégénél dolgozom..Sikerült 5 kollégámat megfertőznöm a DE borotválkozás elméleti részével...a gyakorlati része már rájuk várt..
4 gyártótól rendeltek készülékeket,több kevesebb sikerrel...Jelzem,én az összes általuk vásárolt készüléket láttam,és mindegyik vadiúj!Akkor jöjjenek:
-Lord:2 fő a legolcsóbb újonnan az országban kapható készülékeket választotta kezdésnek..
Egyikük nemes egyszerűséggel besétált az egyik one euros boltba,és vásárolt 5db L111-est,később otthon vette észre,hogy az 5-ből 3-nál el van törve a műanyag perem,ami az arcon siklik(siklott volna ;D   Szerencséje volt,kicserélték,véleményem szerint gyártási vagy szállítási hiba lehetett,érdekes módon mindegyiknél ugyanott volt eltörve...
-Szintén Lord:(Lordshop)1db L5 ill.1db 1L6,az L5-nél félrevágták a menetet,csálén áll a nyél,az L6-nál az alaplemez hátoldalán közel a menetes részhez,egy részen nincs króm,fekete-szutykos kör alakban..használatot nem befolyásolja,meg nem is annyira drága,de akkor is,csak egy új eszközről beszélünk ???(megjegyzem,ezen készülékek csomagolása átlátszó,a krómozási hibát simán ki lehetett szúrni a csomagoláson keresztül is)
-Fatip Grande(E-bay):Azonkívül hogy a penge csálén áll benne,nem kis igazgatás árán lehet csak tűrhető pozicióba állítani a pengét,de az alaplap és a fedlap belseje gyakorlatilag nincs krómozva,baromi csúnya foltos az egész.Mondjuk épp nem látszik az a rész használat közben,de a vélemény ua.mint fentebb,ÚJ KÉSZÜLÉKRŐL BESZÉLÜNK URAIM!!
-Merkur 15C(Zöldbolt)Itt "csak"krómozási hibák voltak,a nyél végén,a menetes résznél elég durván+a fejen is volt egy kisebb krómozási hiba,illetve baromi nehezen jár a menet,reméljük ez majd bekopik...
-EJ DE89,na ez az egyetlen ami tényleg HIBÁTLAN darab! ;D Az ő tulajdonosa,hála istennek maximálisan elégedett a készülékkel!
Szóval az a helyzet,hogy kicsit hülyén éreztem magam,hiszen az én ajánlásomra vásárolták a készülékeket..annak ellenére hogy a felsorolt hibákról nyílván nem én tehetek....
Na de lényeg a lényeg:Egyik másik készülék egyáltalán nem két forintba kerül,és ha az ember kiad majd 10-20e ft-ot egy "darab vasért",akkor az ugyan legyen már egy normális hibátlan kivitelezéssel készült eszköz!! A fene egye meg,hogy már ott tartunk,hogy fizethetsz akármennyit akármiért,a minőséget ugyanúgy lesza.. ják !!!!Hogy van az,hogy nem lehet már egy normális borotvát kapni sem itthon,de még a nemzetközi piacokon sem?? >:(
Egyszerűen bosszantó és nem kicsit "bicskanyitogató"a dolog!!!




Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici