Szerző Téma: Boltok, webshopok  (Megtekintve 312881 alkalommal)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #45 Dátum: 2010. Április 17. - 18:22:25 »
Ha valaki szeretne Edwin Jagger cuccokat, akkor a Neroli-ban éppen most töltik fel a készleteket! Éppen ezért ár még nincs, de gyanítom nem lesz olcsó!

http://www.parfumneroli.hu/parfum/lista/edwin_jagger_borotva/
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Gorila

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 547
    • Borotváim (egy részük)
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #46 Dátum: 2010. Május 04. - 23:03:07 »
Most nézegetem ezt az oldalt, óriási a választék:
http://www.1barber.be/en/

Lehet kapni borotvakésekhez nyeleket, és vannak külön alátétek is (10 db-os csomagban), igaz, drágább, mint a Revisornál:
http://www.1barber.be/en/Spare-Parts.html

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #47 Dátum: 2010. Május 05. - 08:41:57 »
Ez tényleg jó bolt...viszont az áraknál ott van,hogy mennyi lenne TAX (adó) nélkül...nekünk pedig az kell.Sajnos szállítási költségeket nem találtam, és minimum 30€ értékben kell rendelni...

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #48 Dátum: 2010. Május 05. - 09:27:16 »
viszont az áraknál ott van,hogy mennyi lenne TAX (adó) nélkül...nekünk pedig az kell.

Hát azt elhiszem, hogy nekünk az kellene, naná. Csakhogy Belgium és Magyarország ilyen tekintetben ugyanazon zászló alatt versenyez, kék alapon sok kis sárga csillagos, tudod, valami Junyijó vagy mi...  ;D

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #49 Dátum: 2010. Május 05. - 09:34:01 »
Emlékeim szerint amerikából vettem valamit...akkor nem kellett TAX-ot is fizetni,és olcsóbban kaptam meg a dolgot.Persze a szállítási költség így is megdobta...no mind1.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #50 Dátum: 2010. Május 05. - 09:39:28 »
Azért  kell - elvileg - helyette itthon megfizetni a TAXot vagyis az ÁFÁt, ami még magasabb is nálunk az ő 25%-kával. ...persze szerencsével esetleg elkerülhető.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #51 Dátum: 2010. Május 05. - 09:42:46 »
morph', ne csináld, az, hogy amerikás rendeléssel kapcsolatban milyen emlékeid vannak, mennyire releváns egy (vám-) Unión belüli rendeléssel kapcsolatban?
Még egyszer (de a címből is látszik: .be a kiterjesztés): ez egy belga oldal!  ;)
A vámmentes (duty, tax free) ár jelen esetben pont pl. az amerikaiakra vonatkozik, akik tőle rendelnek. Ránk nem.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #52 Dátum: 2010. Május 05. - 09:43:51 »
Azért  kell - elvileg - helyette itthon megfizetni a TAXot vagyis az ÁFÁt, ami még magasabb is nálunk az ő 25%-kával. ...persze szerencsével esetleg elkerülhető.

Nem, szerintem nekünk ő nem is adhat el ÁFA-mentesen.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #53 Dátum: 2010. Május 05. - 09:45:14 »
Nem bizony, én az ő amerikai példájára mondtam...
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

zsolabácsi

  • Vendég

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #55 Dátum: 2010. Május 08. - 00:22:38 »

Azért  kell - elvileg - helyette itthon megfizetni a TAXot vagyis az ÁFÁt, ami még magasabb is nálunk az ő 25%-kával. ...persze szerencsével esetleg elkerülhető.

Nem, szerintem nekünk ő nem is adhat el ÁFA-mentesen.

Egy kis kiegészítés/magyarázat
ÁFA mentes csak akkor, ha unión belül az eladó/vevő cég-cég, illetve a vevő kérheti a forgalmi adó megfizetését pl az eladó országában is.
Ha cég-magánszemély akkor a VAT( nem TAX!( az akármilyen adófajta lehet, csak VAT nem!) kötelező jelleggel szerepel az eladó számláján. Hogy magánszemély vagy cég pedig úgy is kiderülhet, hogy van-e közösségi adószáma vagy sem. Ha magánszemély-magánszemély az eladó/vevő, akkor mehet a fusi, mert gondolom senki nem vallja be az értékesítést( jövedelmét), de ebben az esetben VAT vonatkozásában a cikk élete során elméletileg legalább egyszer valamikor már beleépült a forgalmi adó...

Nem elérhető HerculeHastings

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #56 Dátum: 2010. Május 17. - 15:37:49 »
Az lenne a kérdésem, hogy ismeritek az alábbi site-ot? Van valakinek ezzel az oldallal kapcsolatban bármilyen tapasztalata?:

http://safetyrazors.co.uk/shop/pc/home.asp


Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv!

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #57 Dátum: 2010. Május 17. - 18:51:28 »
Igen, en vasaroltam mar tole. Korrekt volt, problema nelkul.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #58 Dátum: 2010. Május 30. - 16:24:09 »
Aki pesten bolhapiacokon szokott nézelődni borotvák után az hol teszi: ecseri, pecsa, ...?

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #59 Dátum: 2010. Május 30. - 17:37:53 »
pont ott!
Ecseri esélyesebb, Pecsa kevésbé... (tapasztalat)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici