Szerző Téma: Boltok, webshopok  (Megtekintve 297848 alkalommal)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1785 Dátum: 2017. Június 18. - 08:03:57 »
Egyikük nemes egyszerűséggel besétált az egyik one euros boltba,és vásárolt 5db L111-est,később otthon vette észre,hogy az 5-ből 3-nál el van törve a műanyag perem,ami az arcon siklik(siklott volna ;D   Szerencséje volt,kicserélték,véleményem szerint gyártási vagy szállítási hiba lehetett,érdekes módon mindegyiknél ugyanott volt eltörve...
A Lord Shopból én is törött L111-est kaptam, amit aztán kicseréltek szó nélkül. Mivel az volt az első ilyen készülékem, így már tudtam, hogy figyelnem kell erre. Vásároltam egyet a csepeli One Euroban, alaposan megnéztem mielőtt megvettem, de egyébként a boltban mindegyik (kb. 6-8 db, durván a készlet fele) amit néztem rendben volt. Azóta egyébként vettem még kettőt, amik bontatlanul el lettek rakva :D Nagyon jó kis borotva, megszerettem :)

Nekem így volt eltörve:


Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1786 Dátum: 2017. Június 18. - 20:22:34 »
Kezdőknek egy jó vintage angol Tech! Itt is mindig van az Elad-ban. Nem agresszív, tehát akkor sem csalódás, amikor a delikvens még nem tud borotválkozni és nem ismeri az apróbb fortélyokat, pl. pengeigazítás. Tudom, h nem új, nem csicsa, nem is párszáz forint, de bőven ver mindenféle Lordokat egy kezdő számára. Én már nem vennék ilyet, de egy kezdőnek ez bombabiztos.

Szerintem.
 :hat:
:+1:
:+1:
..vagy Slim Twist, esetleg Feather Popular.
(szerintem)

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1787 Dátum: 2017. Június 20. - 20:25:16 »
Immár két rendelésen túl nyugodtan kijelenthetem, hogy a Maguire's Barbershop jó cucc. Mark, akivel leveleztem, segítőkészen és kedvesen válaszolt az idióta megkereséseimre. Fotóról választhattam ki az adott pamacsból a nekem tetszőt, a kötegeket is minden fenntartás nélkül méregette nekem. Mindkét csomag öt-hat nap alatt ideért, és egy halom minta várt bennük a cuccokon felül. Jól csinálja, mert a második rendelést részben a pozitív vásárlói élmény motiválta... :)

Érdemes még a vásárlás előtt beregisztrálni, mert küldenek egy egyszer felhasználható 10%-os kupont.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1788 Dátum: 2017. Július 04. - 07:22:37 »
Nem mondhatnám, hogy szerencsém van a borotválkozós cuccos webes vásárlásokkal, de ezekről többé-kevésbé már írtam is. A legfrissebb sztori...

Rockwell csomagom útrakelt másfél hete az USA-ból. Kb. vele egy időben a kínaiak is elindították az onnan rendelt borotvát. Mondom király, verseny lesz, USA vs. China.  ;D

Aztán a DHL csomagkövetésnél örömmel nyugtáztam, hogy vasárnap délután Frankfurtból indulva már Budapest volt a Rockwell-es cucc ... "end of tracking, delivery shortly" ... majd hétfő reggel a következő bejegyzés fogadott: Frankfurt ... Mi a bánatos lóf@szt küldtek ezek, borotvát vagy bumerángot?  :fejfal:

Remélem hogy rendben lesz a dolog, ha mégsem, akkor ezután csak L111-est veszek a One Euro Marketben  ;D

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1789 Dátum: 2017. Július 04. - 14:08:45 »

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1790 Dátum: 2017. Július 04. - 16:27:13 »
Hát valóban, ez nagyon kemény. :fetreng: Az enyém egyelőre fasorban sincs ehhez képest, remélem nem is lesz  ;D

A Rockwelles srác nagyon jó arc. Eddig kétszer írtam neki és mindig nagyon gyorsan válaszolt. Ma pl. ottani idő szerint 6.34-kor már reagált, lehet első dolga volt beérve a melóba, vagy felülve az ágyban :) Egyébként ez nyilván nem az ő saruk, nem tehetnek róla, a DHL balf@szoskodik. Remélem rendben lesz a dolog és hamarosan itt lesz a csomag :)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1791 Dátum: 2017. Július 28. - 14:11:05 »
A Baross utcai török boltban járt már valaki? Van webshopjuk, de az elég kezdetleges. A FB oldalukon vannak fent fotók, ott a képeken ARKO cuccokat fel lehet fedezni. Krémet és rúdszappant legalábbis látok.

weboldal: http://www.torokelelmiszerbolt.hu/index.php




Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1792 Dátum: 2017. Július 29. - 21:40:32 »
Nahát, a Hidegkúti út 62. alatti vegyszer- és háztartási bolt kifejezetten jutányos áron tartja a teljes Caola borotvaszer-választékot. Meg Brut és Denim AS-t, valamint Gillette platinumot, bár ezeket átlagos árakon.

Nem elérhető eFeM

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1793 Dátum: 2017. Július 31. - 07:02:55 »
A Baross utcai török boltban járt már valaki? Van webshopjuk, de az elég kezdetleges. A FB oldalukon vannak fent fotók, ott a képeken ARKO cuccokat fel lehet fedezni. Krémet és rúdszappant legalábbis látok.

weboldal: http://www.torokelelmiszerbolt.hu/index.php



Talán nem véletlen, hogy a lefolyótisztító lúgok mellé teszik?  :futyul:

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1794 Dátum: 2017. Július 31. - 08:15:25 »
Metroban 49 Ft az Arko Cool krém...és tök jó az illata.
(szerintem)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1795 Dátum: 2017. Július 31. - 09:36:14 »
Csak ez az illat van vagy többféle is? Az ára akciósan ennyi, vagy állandóan? :)

Nem elérhető Gab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 252
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1796 Dátum: 2017. Július 31. - 09:37:38 »
49 ft :)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1797 Dátum: 2017. Július 31. - 13:24:31 »
Nem149ft?
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1798 Dátum: 2017. Július 31. - 15:52:31 »
49!
Az az egyfajta van, asszem 75 ml.
(szerintem)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Boltok, webshopok
« Válasz #1799 Dátum: 2017. Július 31. - 15:58:54 »
Köszi, megpróbálok beszerezni belőle :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici